23 Kasım 2020 Pazartesi

Instagram gerçek ve türk beğenisini nasıl satın alabilirim?

Instagram'da beğeni satın almak son zamanlarda birçok instagram fenomeninin yaptığı bir yöntemdir.

Instagram beğenileri gönderilerinizin keşfete düşmesini profilinizin ve gönderilerinizin etkileşimlerini arttırmaya yarayan bir yöntemdir.
Ancak Instagram algoritması sizin beğenen kişilerin kimleri takip ettiğini nelerden hoşlandığını analiz ederek bu kişilerin hobilerine, sevdiği şeylere yakın kişilerin keşfetinde sizin gönderinizi çıkarır. İşte bu yüzden Instagram gerçek ve türk beğeni satın almanız çok önemlidir. Eğer bot Instagram beğenisi satın alırsanız keşfete düşme olasılığınız çok düşük çünkü botların hobilerini Instagram bilmemektedir. Hatta bu botların hesaplarına bile sadece beğeni atmak için giriyorlar.

Instagram türk ve gerçek beğeni satın alın

Instagram beğeni satın alırken ister Inpofy üzerinden olsun ister başka bir firma tarafından beğenilerin türk ve gerçek olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Diğer türlü bot hesaplardan beğeni satın aldığınızda paranızı boşa harcamış olacaksınız.

Inspofy üzerinden Instagram gerçek ve türk beğeni satın almak istiyorsanız instagram beğeni satın al sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek