Facebook

Hizmet

Facebook Gönderi Beğeni

Facebook Sayfa Beğeni

Facebook Görüntülenme

Facebook Yorum

Facebook Nedir? & Facebook Ne İşe Yarar?

Facebook, Şubat 2004 yılında Harvard Üniversitesi'nde eğitim gören Mark Zuckerberg tarafından kodlanmış bir sosyal medya platformudur. O yıllarda adı "The Facebook" olan şirket 6 ay sonra "Facebook" adıyla değiştirilmiştir. Facebook, Mark Zuckerberg tarafından 1 hafta içerisinde kodlanmış ve yayın hayatına girmiştir. Facebook ilk olarak okul arkadaşlarının birbirleri ile iletişime geçmesini amaçlayan bir platform olmuştur. Tüm dünyaya hızla yayılan Facebook günümüzde milyonlarca üyeliği bulunan sosyal paylaşım platformu ağına dönüşmüştür. Kullanımı oldukça basit olan Facebook'da, her yaştan her kesimden kullanıcılar mevcut.

Facebook sayesinde ailenizle, arkadaşlarınızla veya yeni arkadaşlıklar edinebilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Gönderi paylaşmanın yanı sıra "Messenger" üzerinden mesajlaşabilirsiniz. Facebook oldukça kapsamlı bir sosyal medya platformudur. Facebook sayfanızda gruplar kurabilir veya parti, düğün, eylem gibi etkinlikleriniz için etkinlik sayfası açabilirsiniz.

1.Fotoğraf Paylaşımı
2.Video Paylaşımı
3.Beğenme Özelliği
4.Sayfa Oluşturma
5.Grup Oluşturma
6.Mesajlaşma
7.Facebook Games(Oyun Özelliği)
8.Etkinlik Düzenleme
9.Dürtme
10. Yabancı Dil Seçeneği
11. Canlı Yayın Özelliği
12. Hikaye Paylaşımı
13.Facebook Ürün Satışı
14. Emoji ile tepki
15. Bağış Sistemi
16. İş Bulma
17. Anılar
18. Hava Durumu
19. Facebook Reklam Verme
20. Etiklet Sistemi

Facebook Nasıl Kullanılır? Facebok'da Neler Yapılır?

Facebook uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirerek üye olabilirsiniz. Facebook uygulama içerisinde fotoğraf paylaşabilirsiniz. Canlı yayın açabilirsiniz. İletişim kurmak istediğiniz hesabı dürtme yoluyla tanışabilirsiniz. Facebook profilinizde Youtube'da bulunan videoları paylaşabilirsiniz. Doğum günleri olmak üzere özel dönemler için etkinlik grubu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz etkinlik gruplarına arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Facebook sayfanızda popüler olmak daha fazla kitleye ulaşmak için gönderilerinize beğeni satın alabilirsiniz. Sayfanıza gerçek sayfa beğenisi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız beğeniler istatistiklerinizi yükseltmeyi hedefler.

Facebook’a Nasıl Kayıt Olunur?

ile de üyelik açabilirsiniz. Google üzerinden Facebook.com ilerleyebilirsiniz. Cep telefonunuza Facebook uygulamasını indirebilirsiniz. Facebook sayfasını açtığınızda karşınıza yeni hesap oluştur butonu çıkacaktır ona tıklayınız. Karşınıza çıkan sekmede kişisel bilgileriniz olan isim, soyad, cep telefonu ve e-posta bilgilerinizi doldurun. Şifre adımını tamamlayın. Facebook üyelik işlemini tamamladınız.

Facebook Gönderiye Beğeni Almanın Önemi Nedir?

Sayfanızda paylaştığınız gönderilere satın aldığınız beğeniler, büyümenize katkı sağlamaktadır. Facebook algoritmaları yeterli beğeni etkileşim almayan hesapları kısa sürede kapatmaktadır. Yeni açılan bir sayfaysanız mutlaka facebook beğeni satın almanızı tavsiye ediyoruz. %100 Gerçek Türk beğeniler sayesinde sadece gönderilerinizin beğeni sayıları artmakla kalmaz size yeni takipçiler de kazandırarak etkileşimleriniz de artar. Etkileşimlerinizin artmasıyla birlikte sayfanız daha itibarlı güvenilir bir görünüm kazanır.

Facebook Sayfa Beğenisi Artırma

Facebook sayfa beğeni hizmetimiz, sayfa beğeni sayısını artırmak isteyen müşterilerimize özel olarak sunduğumuz bir hizmettir. Kişisel ve ticari Facebook sayfalarınız için sayfa beğenisi kolayca faydalanabilirsiniz. Ticaret amaçlı açılan Facebook sayfalarının beğeni sayıları oldukça önemlidir. Sayfanın beğeni sayısı yüksek olduğu takdirde müşterilerin daha kolay dikkatini çekecek ve satın alma potansiyelini artıracaktır. Facebook’da takipçi sayısı kadar sayfa beğeni miktarı da önemlidir. Sayfanızı daha fazla kişiye ulaştırmak için Facebook sayfa beğenisi satın alın.

Facebook Nedir?
Whatsapp Canlı Destek