Instagram
Hikaye İzlenme Satın Al

Instagram'da yükselmek sadece beğeni veya takipçi satın almayla mümkün değildir. Hesabınızın etkileşimini artırmak için mutlaka hikaye izlenme almalısınız. %100 Türk hikaye izlenme satın alarak hikayelerinizin daha fazla izlenmesini sağlayın ve öne çıkın.

Paket Özellikleri
Türk Hesaplar
Organik İzlenme
Profilinizi Ziyaret Eder
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Keşfet Video Etkili
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı, orta, yavaş gönderim seçenekleri
7/24 Canlı Destek
100 Hikaye İzlenme
3.90 TL
Hemen Satın Al
250 Hikaye İzlenme
4.90 TL
Hemen Satın Al
500 Hikaye İzlenme
5.90 TL
Hemen Satın Al
1.000 Hikaye İzlenme
7.90 TL
Hemen Satın Al
2.500 Hikaye İzlenme
17.25 TL
Hemen Satın Al
5.000 Hikaye İzlenme
29.90 TL
Hemen Satın Al
10.000 Hikaye İzlenme
54.90 TL
Hemen Satın Al
25.000 Hikaye İzlenme
122.50 TL
Hemen Satın Al
50.000 Hikaye İzlenme
220.00 TL
Hemen Satın Al
Yukarıda belirtilen paketler haricinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek özel paket oluşturtabilirsiniz.

Instagram Hikaye İzlenme Nedir? Ne işe yarar?

Instagram hikaye (story) özelliği çıktığı günden bu yana kullanıcılar tarafından çok yoğun bir ilgi gördü. Instagram hikayeleri kullanıcıların gönderi olarak paylaşmak istemedikleri 24 saat için geçerli paylaşım yaptığı çok kullanışlı bir özelliktir. Bununla birlikte istatiksel olarak birçok veri de sunmaktadır. Örneğin instagram gönderisi paylaştığınızda bu gönderinin kimin gördüğünü bilemiyorsunuz. Ancak instagram hikayelerinde bu veriler size rapor olarak gösterilmektedir. Kim ne zaman gördü bunu instagram kullanıcıları bilmektedir. Bu veriler çok büyük önem taşımaktadır. Kimin ne zaman aktif olduğunu bu raporlarda bilebiliyorsunuz.

Hikaye Özelliğini Aktif Kullanmanın Ne Gibi Faydası Oluyor?

Öncelikle instagram arama kısmında sizi üst sıralara çıkarıyor. Önerilen kişilerde gözükmenizi sağlıyor. Bu sayede profiliniz ziyaret ve takipçi kazanıyor. İnstagram aramalarında, keşfedilen kullanıcılarda, önerilen kişilerde gözükmenizi sağlamaktadır. Hikaye izlenmeleriniz düzenli olarak yükseldiğinde hesabının instagram yapay zekası tarafından verilen etkileşim puanınızı artırmış olacak bu şekilde takipçi, beğenme ve izlenme sayılarınızda yükseliş olacaktır.

Instagram Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alabilirim?

Öncelikle yukarıda bulunan paketlerimizden birini seçebilir veya dilerseniz sizlerin isteğine göre özel paket hazırlayabiliriz. Hangi paketi satın alacağınıza karar vermenizin ardından kopyaladığınız hikaye bağlantısını gönderi linki yazan bölüme yapıştırınız. Yukarıdaki paketlerden size uygun olanı seçin açılan sayfada adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve cep telefonu bilgilerinizi girmenizin ardından ödeme adımına geçebilirsiniz. Ödeme adımının ardından siparişiniz anından işleme alınır.

Instagram hikaye izlenme neden satın alınmalı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Instagram aramalarında, keşfedilen kullanıcılarda, önerilen kişilerde gözükmenizi sağlamaktadır. Hikaye izlenmeleriniz düzenli olarak yükseldiğinde hesabının instagram yapay zekası tarafından verilen etkileşim puanlarını artmış olacak bu şekilde takipçi, beğenme ve izlenme sayılarınızda yükseliş olacaktır.

Instagram Hikaye izlenme satın al
Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 133 Geri Bildirim
Bu sizden kaçıncı alışverişim bilmiyorum hikaye izlenme de denemek istedim istatistiklere gerçekten bu kadar faydası olacağını bilsem önceden alırdım :)
Zuhal A.
Hikaye izlenme hizmetini ilk defa sizde görüyorum denemek için aldım ama bu kadar faydalı olacağını bilsem daha önce alırdım hikayelerim daha ön plana çıktı artık tavsiye ederim almayı düşünen arkadaşlara
Selin
Hikaye izlenme ve yukarı kaydır hizmeti aldım sizden etkileşime faydası oluyor gerçekten çok memnun kaldım
Emel
Butik sayfam için hikaye izlenme satın aldım kısa sürede yükleme yaptılar görünütlenmeleri oldukça arttı saolun.
Feride
Hesabınızın etkileşim kazanmasını istiyorsanız takipçi beğeni satın almak ile bitmiyor hikayede paylaşıyorsanız story izlenmede satın almalısınız.
Sonay
Instagram işletme hesabımız için hikaye izlenme satın alıyor bu zaman kadar hiç bir problem yaşamadık gösterimlerimiz arttı.
Kemal
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram Reels ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek