Instagram Hikaye İzlenme Satın Al Aktif Hesaplardan Görüntülenme 🙊

Yükselmek sadece beğeni ve takipçi satın almakla mümkün değildir. Hesabınızın etkileşimini artırmak için mutlaka hikaye izlenme satın almalısınız. %100 Türk hikaye izlenme satın alarak hikayelerinizin izlenmesini sağlayın. Hikayeleriniz öne çıksın.

100
izlenme

4.90 
250
izlenme

9.90 
500
izlenme

17.90 
1000
izlenme

33.90 
2500
izlenme

59.90 
5000
izlenme

99.90 
7500
izlenme

139.90 
10000
izlenme

169.90 
25000
izlenme

289.90 
50000
izlenme

489.90 
Fiyat4.90
Paket Özellikleri
Türk Hesaplar
Organik İzlenme
Profilinizi Ziyaret Eder
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Keşfet Video Etkili
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı, orta, yavaş gönderim seçenekleri
7/24 Canlı Destek

Nasıl satın alabilirim?

  • Paketlerden birini seçebilir ya da izlenme sayısını kendiniz girebilirsiniz.
  • Hikaye linkini girin.
  • Standart ve doğal artış seçeneklerinden birini seçerek gönderim hızını belirleyin.
  • Yukarıdaki adımları tamamlayarak “sepete ekle” butonuna tıklayın.
  • Sepete gidin ve devam butonuna tıklayın.
  • Ödeme yöntemi olarak üç seçenek karşınıza çıkacak, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Siparişi web sitemiz üzerinden oluşturmak için “shopier” olarak devam butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekranda istenilen tüm bilgileri doğru şekilde girerek devam seçeneğine dokunun.
  • Ödeme adımını da tamamlamanızın ardından siparişiniz başarıyla oluşturulmuş olacaktır.
  • Siparişiniz istediğiniz gönderim hızında işleme alınarak, kısa sürede yüklenmeye başlayacaktır.

Videolu Anlatım

Instagram Hikaye İzlenme

Hikaye özelliği kullanıcılar tarafından yoğun şekilde kullanılmaktadır. Instagram story özelliği bu kadar tercih edilmesinden dolayı yeni güncelleme gelmiştir. Hikaye beğenme özelliğini de kullanıcılarına sunmaktadır. Hikaye paylaşma özelliğini, sıkça tercih eden müşterilerimize özel olarak sunduğumuz Instagram hikaye izlenme artırma hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.
Instagram kullanıcıları, diğer takipçiler tarafından görünmemesinden dolayı pek önemsememekteydi. Fakat günümüzde sıkça “hikaye izlenme satın al” hizmeti tercih edilmektedir. Hikaye izlenme sayınız arttıkça, izlenme sayınız yükselmekle kalmaz etkileşimleriniz artacaktır. Hikayeleriniz, takipçilerinizin anasayfasında hikayeleriniz ön plana çıkacaktır. Hikaye izlenme satın alarak, hikayeleriniz keşfet kısmında yer almasını sağlayın.

Instagram Hikaye İzlenme Hilesi Şifresiz

Sosyal medya hesapları açısından tehlike riski oluşturan şifreli işlemlerden uzak durmalısınız. Şifreli ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu işlemler hesabınızın çalınmasına neden olmaktadır. Sitemizde bulunan Şifresiz Instagram hikaye izlenme hilesi hizmetimiz güvenilir ve faydalı işlemdir. Hesabınızın şifresi ya da kart bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan istenmemektedir. Güvenilir Instagram hikaye izlenme sadece izleyici miktarını yüceltmez aynı zaman da istatistik bölümünü de artırmaktadır. Hesabınızın ve hikayelerinizin istatistik kısmı yükseldiğinde profilinize yeni takipçiler eklenecektir. Şifresiz 1000 hikaye izlenme hilesini güvenli olarak dilediğiniz miktarda deneyimleyebilirsiniz.

Instagram Hikaye izlenme satın almak güvenli mi?

Hikaye izlenme hizmetimiz Organik Türk  kullanıcılardan oluşmaktadır. Tamamen güvenilir ve garantimiz altındadır dolayısıyla güvenle satın alabilirsiniz.

Hikaye özelliğini Aktif kullanmanın ne gibi faydası oluyor? & neden satın alınmalıdır?

Öncelikle Instagram arama kısmında sizi üst sıralara çıkarıyor. Önerilen kişilerde gözükmenizi sağlıyor. Bu sayede profiliniz ziyaret ve takipçi kazanıyor. Instagram aramalarında, keşfedilen kullanıcılarda, önerilen kişilerde gözükmenizi sağlamaktadır. Hikaye izlenmeleriniz düzenli olarak yükseldiğinde hesabının Instagram yapay zekası tarafından verilen etkileşim puanınızı artırmış olacak bu şekilde takipçibeğenme ve izlenme sayılarınızda yükseliş olacaktır.

Hikaye kimler görebilir?

Instagram profilinizde paylaştığınız hikayeleri hesabınız herkese açık ise profilinizi ziyaret eden herkes görebilir. Instagram profiliniz gizli ise sadece sizi takip edenler görebilir. Hikayelerinizi yakın arkadaşlar seçeneği ile istediğiniz kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram Hikaye izlenme satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım hikaye izlenmeler de düşüş olur mu?

Instagram hikaye izlenme hizmetimizde düşme silinme gibi bir risk kesinlikle yaşanmamaktadır. Satın aldığınız hikaye izlenme siparişinde düşüş yaşadığınız takdirde, bize WhatsApp üzerinden ulaşarak telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Hikaye izlenme siparişi esnasında şifre vermem gerekiyor mu?

Sitemizde sizlere sunduğumuz tüm hizmetler şifresiz şekilde işleme alınmaktadır. Instagram hikaye izlenme siparişiniz sürecinde kesinlikle şifre talep etmiyoruz.

Instagram hikaye satın almak önemli mi?

Profilin genel etkileşimlerini ispatlamanın en kolay yollarından biri hikaye izlenme sayılarıdır. Özellikle firmalarla iş birliği yapacağınız sıra hikaye izlenme satın alarak etkileşiminizi gösterebilirsiniz. Instagram algoritmalarının gönderilerinizin keşfete düşürmesinde de hikaye izlenme sayıları önemlidir. Dolayısıyla hikaye izlenme almanız hesabınıza bir çok olumlu etki yaratmaktadır.

Hikaye izlenme siparişim ne zaman yüklenir?

Instagram hikaye izlenme siparişinizi oluşturmanızın ardından anında işleme alınmaktadır. Instagram hikaye izlenme siparişiniz belirtilen ortalama süre içerisinde yüklenmeye başlar.

Hikayelerimi kimler görebilir?

Instagram gizliliğiniz aktif değilse hikayelerinizi herkes görebilir. Profilinizin gizlilik ayarlarından hikayenizi belirlediğiniz kişilerin görmesini de sağlayabilirsiniz. Hesabınız gizli ise yalnızca sizi takip eden kullanıcılar paylaştığınız hikayeleri görebilmektedir.

Instagram hikayeler kaç saat içerisinde silinir?

Hikayeler 24 saat içerisinde Instagram tarafından otomatik olarak silinmektedir. Hoşunuza giden hikayeleri profilinizde sabitleyerek kalıcı hale getirmeniz mümkündür.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 134 Geri Bildirim
Hikayelerim öne çıksın diye satın aldım artık hep sizdeyim her soruma sabırla yanıt verdiğiniz için teşekkürler :))
Eren
Hikaye izlenmelerim takipçi sayıma göre düşüktü denemek için aldım inanılmaz memnun kaldım hikaye izlenmelerini yükseltmek istiyorsanız bu siteyi öneririm çok ilgililer
Aysun C.
Instagram etkileşimi artırmanın yollarını araştırırken bu siteyi gördüm 1000 hikaye izlenme aldım hemen gönderdiler memnun kaldım
Furkan B.
Bu sizden kaçıncı alışverişim bilmiyorum hikaye izlenme de denemek istedim istatistiklere gerçekten bu kadar faydası olacağını bilsem önceden alırdım :)
Zuhal A.
Hikaye izlenme hizmetini ilk defa sizde görüyorum denemek için aldım ama bu kadar faydalı olacağını bilsem daha önce alırdım hikayelerim daha ön plana çıktı artık tavsiye ederim almayı düşünen arkadaşlara
Selin
Hikaye izlenme ve yukarı kaydır hizmeti aldım sizden etkileşime faydası oluyor gerçekten çok memnun kaldım
Emel
Butik sayfam için hikaye izlenme satın aldım kısa sürede yükleme yaptılar görünütlenmeleri oldukça arttı saolun.
Feride
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram Hikaye ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek