Veri İlkemiz

Ne tür bilgiler toplarız?

- Sipariş Bilgileri
Inspofy üzerinden yaptığınız işlemler öncesi ve sonrası kayıt altına alınmaktadır. Kayıt altına alınan bilgiler ise şunlardır;
Bağlantı adresiniz, mevcut algoritmanız, takipçi, beğeni, izlenme ve diğer sosyal istatistikleriniz kaydedilmektedir.
Inspofy hızlı sipariş işlemi için "Sipariş Takip" özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile ödeme bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır.(Kredi kartı bilgileriniz hariç)
Bu özelliği aktif bıraktığınızda bir sonraki siparişinizde telefon numarası ile bilgileriniz otomatik olarak doldurulmaktadır. Burada oluşan bilgilerin kullanımı, güvenliği ve paylaşımı tamamen müşteriye aittir. Bu bilgilerin gizliliğini korumak için bu özelliği deaktif etmelisiniz.

- Ödeme Bilgileri
inspofy.com'dan yapacağınız alışverişlerde ödeme bilgileriniz oluşturulur. Bu bilgiler adınız, soyadınız, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız, Pasaport bilgileriniz, e-posta, adresiniz, işletme ünvanı, vergi no ve diğer ödeme bilgilerinizi kapsamaktadır.

- Cihaz Bilgisi ve Ağ Adresi
inspofy.com ve diğer alt alan adları ile yaptığınız bağlantılar doğrultusunda sizlere daha iyi sonuçlar çıkarmak ve doğru hizmeti sunmak için cihaz bilgileriniz Inspofy tarafınca tespit edilip kayıt altına alınmaktadır. Bu cihaz bilgileri 30 günün sonunda tamamen imha edilmektedir.

Cihaz özellikleri: İşletim sistemi, donanım ve yazılım sürümleri, tarayıcı türü, uygulama ve dosya ad ve türleri ile eklentiler gibi bilgiler.

Cihaz işlemleri: Bir pencerenin ön planda mı yoksa arkaplanda mı olduğunun belirlenmesi veya fare hareketlerinin izlenmesi (insanların robotlardan ayırt edilmesine yardımcı olabilir) gibi, cihazda gerçekleşen işlemler ve davranışlar hakkındaki bilgiler.

Ağ ve bağlantılar: Mobil operatörünüzün veya internet servis sağlayıcınızın adı, dil, saat dilimi, cep telefonu numarası, IP adresi ve bağlantı adresi gibi bilgiler.

Whatsapp Canlı Destek