Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?

Çözüm merkezimizde sorununuzu hala bulamadıysanız canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek
Talebi
Whatsapp Canlı Destek

Whatsapp üzerinde kayıtlı numara teknik destek birimine bağlıdır. Whatsapp üzeri sesli veya görüntülü görüşmelere kapalıdır. Sesli görüşmeyi sadece Prime Aboneleri yapabilir.
Diğer İletişim
Adresleri
Mail üzerinden destek almak isteyenler için Sosyal medya yönetim ve gerekli belgeleri gönderecekler için Sosyal medya hesab devir ve satış işlemeri için Yukarıdakilerden hiç biri işinile ilgili değil ise
Adres Bilgileri

INSPOFY SOSYAL MEDYA YONETİM HİZ.
Adalet Mah. No:47 Folkart Towers
Bayraklı / İZMİR

Yardım
Sıkça Sorulan Sorular
Instagram beğenisi nedir?

Instagram beğeni gönderilerinizin beğenerek gönderinizin popüleritesini arttırır. Hesabınıza yada gönderineze herangi bir zararı olmaz. Aksine hesapların önünü açmak için çok büyük bir etkendir. Birçok firma ve bireysel kişi bu şekilde popüleritesini arttırıyor.

Hesabımı herkese açık yapmama gerek var mı ?

Evet. Hesabınızı satın almadan açın ve satın alma işlemini gerçekleştirin. Beğeniler 1-5 dakika içinde yüklenecektir. Yükleme işlemi tamamlandığında hesabını tekrar gizliye alabilirsiniz.

Beğeniler diğer firmalarda olduğu gibi düşer mi?

Beğenilerde %99 oranında düşüş yaşanmaz. %1 ihtimal ise çok çok ekstreme olaylarda olabiliyor. Müşterilerimiz Whatsapp üzerinden iletişime geçip telafi ettirebilir.

1.000 adet instagram beğenisi satın aldım ama fotoğraflarıma bölüştürmek istiyorum ?

Satın aldığınız beğenileri profilinizdeki fotoğraflara bölüştürebilirisiniz. Whatsap üzerinden teknik destek ekibimize hangi fotoğrağlar ne kadar beğeni gidecek belirtirseniz size yardımcı olacaklardır.

Ödeme yaptıktan sonra mesajlarıma cevap vermemezlik yapar mısınız?

Bunu kendim birçok kez yaşadım whatsaptan beğeni satın almak istiyorum diye yazıyordum anında cevap veriyorlardı. Ödemeyi yaptıktan sonra mesajlara cevap bile vermediler. Bu olayı birçok firma ile yaşadım (keşke firma olsa dolandırıcı hepsi) yetkili merceklere bildirdim ancak sonuç alamadım. Bu yüzden benim yaşadıklarımı siz yaşamayın diye profesyonel teknik destek elemanları çalıştırıyorum saat: 10:00 - 24:00 arasında kesintisiz hizmet diğer saatlerde ise esneme olabilir.

Telefonla arayarak teknik destek alabilir miyim?

Önceden bu şekilde teknik destek verebiliyorduk ancak şuanda binlerce müşterimiz olduğu için bekleme süresi aşırı derecede yükseldi ve çağrılara yetişemez olduk bu yüzden sadece prime müşterilerimize (toplam harcamaları 1000 TL ve üzeri) telefon görüşmesi ile destek verebiliyoruz.

Whatsapp Canlı Destek