Spotify
Hizmet

Spotify Takipçi

Hemen Satın Al

Spotify Çalma Listesi Takipçi

Hemen Satın Al

Spotify Dinlenme

Hemen Satın Al

Spotify Nedir? Spotify Nasıl Kullanılır?

Spotify uluslararası hizmet veren bir müzik dinleme platformudur. İsveç merkezli olan Spotify dünyanın en fazla ücretli aboneye sahip tek müzik uygulamasıdır. Spotify ücretli şekilde üye olabilir ve sınırsız müzik dinleme keyfi sürebilir ya da ücretsiz reklamlı şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Ücretsiz Spotify'da, müzik aralarında reklamlara maruz kalabilir ve 3 defadan fazla müzik atlayamazsınız. Eğer bu şekilde Spotify kullanmak istemezseniz aylık 17.99 TL'ye üye olabilirsiniz. Spotify'da para kazanabilir ve tanınan bir sanatçı haline gelmeniz mümkündür.

Spotify'da Nasıl Para Kazanılır?

Türkiye'de ki neredeyse tüm sanatçılar, şarkıcılar bir müzik şirketi ile çalışarak yaptıkları şarkıları Spotify aracılığıyla paylaşmaktadır. Kendinize ait bir şarkınız var ise doğrudan Spotify yüklemeniz imkansızdır bu nedenle bir müzik şirketiyle anlaşma yapmanız en doğru seçenektir. Spotify müzik şirketlerine belli miktarda ödeme yapar sonrasında müzik şirketleri de kendi komisyonları alarak kalan ödemeyi sizlere aktarır. Spotify'da şarkıları bulunan çoğu müzisyenlerin en merak ettiği nokta ise dinlemelerden ne kadar kazanıldığı? Spotify her dinlenme başına 0,005 dolar ödeme yapmaktadır. Baktığımızda her 1.000 dinlenme için 5 dolar kazanırsınız. Müzik şirketi ortalama %10 gibi bir komisyon aldığını düşünürsek elinize geçen 4.5 dolar olacaktır.

Spotify da maalesef çok iyi müzisyen olsanız dahi tanınan bir müzisyen olmadığınızda çok fazla dinlenmeyebilirsiniz. Bunun için Spotify'da dinlenme sayınızı yükseltmek için Spotify Dinlenme satın alabilirsiniz. Çalma listeleri oluşturup çalma listenize takipçi alabilirsiniz. Bu hizmetler sizi üst sıraya çıkarmada önemli rol oynamaktadır.

Spotify Dinlenme Satın Almak Para Kazandırır Mı?

Spotify dinlenme sayılarınızın yükselmesiyle birlikte sayfanızın organik ziyaretçi sayısında da yükselme meydana gelecektir. Dolayısıyla içerikleriniz ön plana çıkarak etkileşimleriniz yükselerek Spotify üzerinden para kazanabilirsiniz.

Spotify Nedir?
Whatsapp Canlı Destek