Instagram
Reels Beğeni Satın Al

Instagram'ın yeni özelliği olan Instagram Reels için beğeni satın alın Paylaştığınız gönderiler kısa sürede daha fazla kişiye erişsin. Satın alacağınız Reels beğeniler tamamen türk ve aktif hesaplardır. Instagramm Reels beğenilerinin yanında Instagram Reels izlenme de satın alabilisiniz.

Paket Özellikleri
Türk Reels Beğeni
Telafi Hizmeti
Otomatik İşleme Alınma
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Keşfet Video Etkili
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı, orta, yavaş gönderim seçenekleri
7/24 Canlı Destek
50 Reels Beğeni
5.90 TL
Hemen Satın Al
100 Reels Beğeni
7.90 TL
Hemen Satın Al
250 Reels Beğeni
14.90 TL
Hemen Satın Al
500 Reels Beğeni
24.90 TL
Hemen Satın Al
1.000 Reels Beğeni
48.90 TL
Hemen Satın Al
2.500 Reels Beğeni
119.90 TL
Hemen Satın Al
5.000 Reels Beğeni
229.90 TL
Hemen Satın Al
10.000 Reels Beğeni
449.90 TL
Hemen Satın Al
Yukarıda belirtilen paketler haricinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek özel paket oluşturtabilirsiniz.
Avantajlı Keşfet Paketleri

Sizin için çok satılan popüler paketleri bir araya topladık. Reels videolarınızın keşfette görünürlülüğünü arttırmak için İzlenme ve beğeni paketlerini bir arada satın alın.

Reels Başlangıç Paketi
250 Reels Beğeni
1.000 Reels İzlenme
14.90 TL
Paketi Satın Al
Reels Yükseliş Paketi
500 Reels Beğeni
2.500 Reels İzlenme
24.90 TL
Paketi Satın Al
Reels Pro Keşfet Paketi
1.000 Reels Beğeni
5.000 Reels İzlenme
48.90 TL
Paketi Satın Al
Reels Fenomen Paketi
2.500 Reels Beğeni
20.000 Reels İzlenme
119.90 TL
Paketi Satın Al
Milyon İzlenme Paketi
10.000 Reels Beğeni
1 Milyon Reels İzlenme
790.90 TL
Paketi Satın Al

Instagram Reels Beğeni Satın Almak Ne İşe Yarıyor?

Instagram'ın geçen yaz kullanıcılara sunduğu yeni özelliği Reels videoları, Tiktok'ta çektiğiniz videoları Instagram'da çekmenizi sağlamaktadır. Instagram şirketi bu özelliğin üstüne çok durmaktadır. Keşfet de önemli bir yer verilen Reels videoları fenomen olmak isteyen kullanıcıların gözdesi olmuş durumdadır.

Instagram Reels paylaşımları çoğaldıkça insanların sizin videolarını görmesi daha da zorlaşmaktadır. Birçok fenomen Instagram Reels Beğeni satın alarak rakiplerinin önüne geçmiş durumdadır. Siz de bu kulvarda yarışmak istiyorsanız Instagram Reels videolarınıza beğeni ve izlenme almanız şarttır. Aksi halde aynı etkileşime ulaşamayıp videolarınız kaybolup gidecektir.

Instagram Reels Videosu Nasıl Çekilir?

1. Öncelikle Instagram uygulamanıza giriş yapın.
2. Ekranın sol üst kısmında hikayelerinizin yanında profil resminiz ve + işareti bulunuyor buraya tıklayın. Kameranız açılmış olacak.
3. Aşağıda Gönderi, Hikaye, Reels, Canlı sekmeleri mevcut buradan Reels'i seçin.
Yukarıdaki adımları takip ederek Instagram Reels videolarınızı çekmeye başlayabilirsiniz. Özellikleri kurcalayarak öğrenmek sizin için en iyi yol olacaktır.

Instagram reels beğeni satın al

Instagram Reels Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Instagram'da popüler bir hesabınız yoksa daha fazla kişiye erişmek çok zordur. Reels videolarınızı keşfete düşürerek daha fazla izlenmesini ve beğeni almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer Instagram kullanıcıların sizi takip etmesini, gönderilerinizi beğenmesini sağlayabilirsiniz. Instagram Reels beğeni hilesini hemen hemen her Instagram kullanıcısı yapmaktadır. Size kolay ve güvenli bir şekilde nasıl satılabileceğinizi aşağıda sırasıyla yazdık.

1. Çektiğiniz Instagram Reels videonun bağlantısını kopyalayın. Bunun için Reels videonuzun altında bulunan üç noktaya tıklayın. Açılan menüden "Bağlantıyı Kopyala" tıklayın.
2. Inspofy üzerinden Instagram Reels beğeni satın al sayfasına girin.
3. Kaç adet Instagram Reels beğenisi istiyorsanız size uygun paketi seçin.
4. Açılan ödeme sayfasında kopyaladığınız gönderi bağlantısını yapıştırın ve diğer kişisel bilgilerinizi doldurun.
5. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
Bu sayfa 256 bit şifreleme sistemi ile koruma altındadır. Kredi Kartı bilgileriniz tarafımıza ve üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza yükleme işlemi başlayacaktır.

Satın alacağım Instagram Reels Beğenileri Türk mü?

Inspofy olarak Instagram hesabınızın etkileşimi için elimizden geleni yapmaktayız. Bu yüzden müşterilerimize kesinlikle alakasız hesaplar üzerinden gönderim yapmamaktayız. Gönderilen Instagram Reels Beğenileri tamamen organik Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Instagram Reels beğeni satın alırken bu koşullara dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Aksi halde uygun fiyatlara kanıp bot hesaplardan oluşan beğeni satın aldığınızda Instagram hesabınızın algoritması değişecek ve Türk kullanıcılar tarafından Instagram Reels'leriniz gözükmeyecektir.

Instagram Reels beğeni satın aldım ne kadar sürede yüklenir?

Instagram Reels beğenisi satın aldıktan sonra işleme otomatik olarak alınmaktadır. Instagram Reels beğeniler yüklenmeden önce hesabınız yapay zeka robotlarımız tarafından tarama yapılır en uygun hedef kitle belirlenip beğeni gönderimine başlanır. Standart gönderim hızı 0-15 dakika arasındadır. Daha yavaş bir şekilde reels beğenilerinizin gelmesini istiyorsanız Whatsapp Teknik Ekibimize satın almadan önce yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Reels videonuza gönderilen tüm Reels beğenileri Türk Organik kullanıcılardan oluşmaktadır. Kesinlikle bot hesaplardan gönderim yapılmaz.

Instagram Reels beğenilerimiz %100 Türk Aktif kullanıcılardan olduğu için size gönderilen beğenilerin düşme olasılığı çok düşüktür. Herhangi bir düşüş durumunda sistemlerimiz düşen beğenileri telafi etmektedir.

Instagram Reels beğeni alırken kesinlikle sizde şifrenizi talep etmemekteyiz. Inspofy tüm hizmlerini şifresiz olarak gerçekleştirmektedir. Ucuz fiyat altında satış yapan firmalar sizden şifre talep ederek hesabınızı ele geçirir. Bu hesaplar üzerinden takip, beğeni ve izlenme yaparlar. Lütfen kimseyle şifrenizi paylaşmayın.

Instagram Reels beğeni yada diğer hizmetlerimiz kesinlikle hesabınızı riske sokmaz. Inspofy olarak geliştirdiğimiz özel sistemler sayesinde diğer firmalar gibi her müşteriye aynı şekilde gönderim yapmıyoruz. Yapay zeka sistemlerimiz profilinizi tarıyor ve etkileşim sayılarınıza göre gönderim sağlıyor bu sayede daha fazla kişiye erişimi güvenli bir şekilde sağlamış oluyorsunuz.

Kredi kartınız ile güvenli bir şekilde Instagram Reels beğeni satın alabilirsiniz. Yapacağınız tüm işlemler 256 bit şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Inspofy Kredi Kartı bilgilerinize asla erişemeyez tüm bilgiler bankanız tarafından tutulmaktadır.

Instagram Reels türk beğeni satın al
Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 129 Geri Bildirim
5.000 Reels beğeni ve 20.000 reels izlenme aldım sizden keşfete düştüm bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim Allah razı olsun emeklerimin karşılığını sizinde desteğinizle alıyorum sonunda :)
Derya D.
1.000 reels beğeni aldım sizden yaklaşık 30 dakika içerisinde yüklendi bu kadar hızlı tahin etmiyordum harikasınız valla helal olsun
Tarık
Kesinlikle reels izlenme alıyorsanız beğenide satın alın derim 3 izlenme alırsanız 1 beğeni alın genellikle izlenmeden düşük oluyor beğeniler kısa sürede keşfete düşersiniz.
Enes B.
Reels beğeni ve izlenme satın aldım yüklendi 1 gün sonra 10 katı izlenmeye ulaştım videom keşfete düştü düzenli olarak satın alırsanız videolarını belirli bir düzene giriyor.
Lale G.
Reel izlenmelerim 5 dakika içerisinde yüklendi çok teşekkür ederim.
Pelin
İlk Reels videom için beğeni ve izlenme satın aldım kısa süre içerisinde geldi ve 3 gün sonra videoum milyon izlenmeye ulaştı ilk videom olmasına rağmen bu kadar yüksek sayıya ulaşmasına çok sevindim çok teşekkür ederim
Sanem
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram Reels ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek