Instagram Takipçi Satın Al

Instagram hesabınızın takipçilerini arrttırmak için Instagram takipçi satın al hizmetimiz tam size göre. Instagram'da artık daha fazla kişiye erişecek, profilinizi daha dikkat çekici bir hale getireceksiniz. Üstelik %100 Türk Düşmeyen Takipçiler sadece Inspofy'da

Paket Özellikleri
Türk Kullanıcılar(Organik)
Telafi Hizmeti
Kullanılan aktif takipçiler
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Başkalarını takip etme işlemi yapmaz.
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı, orta, yavaş gönderim seçenekleri
7/24 Canlı Destek
1.000 Takipçi
64.90 TL
Hemen Satın Al
2.000 Takipçi
119.90 TL
Hemen Satın Al
3.000 Takipçi
179.90 TL
Hemen Satın Al
4.000 Takipçi
239.90 TL
Hemen Satın Al
5.000 Takipçi
299.90 TL
Hemen Satın Al
10.000 Takipçi
599.90 TL
Hemen Satın Al
15.000 Takipçi
899.90 TL
Hemen Satın Al
20.000 Takipçi
1199.90 TL
Hemen Satın Al
Yukarıda belirtilen paketler haricinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek özel paket oluşturtabilirsiniz.

Türk Instagram Takipçi Satın Al

Instagram türk takipçi satın aldığınızda profiliniz insanlar ve instagram yapay zeka botları tarafından dikkat çekecektir. Bu sayede profiliniz önerilen instagram hesapları arasında çıkacaktır.

Inspofy'dan Instagram organik takipçi satın alırken içiniz rahat olacak çünkü Inspofy yıllardır müşterilerini memnun edip hiç şikayet almamaktadır. Müşterilerimiz instagram güvenilir takipçi satışı için her zaman bizi tercih etmektedir.

Sizde fenomen olmak ya da Instagram'da işletme hesabınızın takipçilerini yükseltmek daha fazla ürün satışı ya da marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız Instagram takipçisi satın almak tam size göre.

Instagram Türk Takipçi Satın Al
Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Al

Gerçek hesaplardan oluşan Instagram Takipçileri

Hesabınıza takipçi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri %100 Gerçek hesaplar satın almaktır.
Peki bu gerçek Instagram takipçilerin diğer bot takipçilerden farkı nedir?
- Düşüş yaşanma olasılığı oldukça düşüktür.
- Türk Organik takipçiler olduğu için hesabınızı etkileşime sokar.
- Instagram keşfete çıkma oranınız yükselir.
- Önerilen hesaplarda profiliniz gözükür.

Bot Instagram takipçilerinin zararları nelerdir?
- Hesabınız Instagram robotları tarafından kara listeye alınır.
- Mevcut etkileşim oranlarınızı kaybedersiniz.
- Satın aldığınız bot takipçiler kısa sürede silinir.

Yukarıda verdiğimiz özelliklerden karşılaştırmada bulunabilirsiniz. Diğer firmalardan satın alacağınız uygun fiyatlı bot takipçiler hesabınıza fayda değil zararı olacaktır. Inspofy olarak %100 Türk takipçi satışını desteklemekteyiz.

Yardım
Sıkça Sorulan Sorular
Instagram takipçisi nedir?

Instagram takipçi profilinize giren insanların üstünde bir algı yaratır. Bu algı günlük hayatınızda sizi bir adım daha ön plana taşımaktadır. Takipçisi düşük instagram hesapları güvensiz gözüyle bakıldığını için doğal olarak instagramda size güvensiz bakar ve bu güvensizlik keşfete çıkmanıza, hikayelerde alt sıralara düşmenize, gönderilerinizin altta kalmasını sağlıyor.

Hesabımı herkese açık yapmama gerek var mı ?

Evet. Hesabınızı satın almadan açın ve satın alma işlemini gerçekleştirin. Yükleme işlemi tamamlandığında hesabınızı tekrar gizliye alabilirsiniz.

Instagram Takipçileri diğer firmalarda olduğu gibi düşer mi?

Diğer firmalarda düşmesinin sebebini gelin size basit bir şekilde açıklayalım. Bir tane gerçek hesabınız var bu hesabın takipçisini arttırmak için 2-3 tane sahte hesap açıp bu hesaplardan kendi hesabınızı takip ettiniz. Bu hesaplar belli bir süre sonra instagram yapay zekası tarafından silinir çünkü etkileşimi olmayan sahte hesaplardır. Yani diğer firmalardan aldığınız takipçilerin düşme sebebi, o firmalar binlerce sahte hesap oluşturup sizi takip ediyor. Takip edilen hesaplar haliyle kısa süre içerisinde kapandığı için sizin takipçilerinizden de siliniyor. Biz Inspofy olarak sahte kullanıcıların takip etmesini sağlamıyoruz. Tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan hesaplar sizi takip ediyor.

Şifre vermem gerekiyor mu?

Kesinlikle şifre istemiyoruz. Şifre isteyen firmalar sizin hesabınıza girip başka kullanıcıları takip etmek için sizden şifre istiyor bu aldatmacaya gelmeyin.

Hesabım sizden ürün satın aldıktan sonra kapanma riskine girer mi ?

Tarafımızdan yapılan işlemler tamamen legal olup hesaplarınızı tehlikeye atacak hiç bir işlem yapılmaz.

Ödeme yaptıktan sonra mesajlarıma cevap vermemezlik yapar mısınız?

Bunu kendim birçok kez yaşadım whatsaptan beğeni satın almak istiyorum diye yazıyordum anında cevap veriyorlardı. Ödemeyi yaptıktan sonra mesajlara cevap bile vermediler. Bu olayı birçok firma ile yaşadım (keşke firma olsa dolandırıcı hepsi) yetkili merceklere bildirdim ancak sonuç alamadım. Bu yüzden benim yaşadıklarımı siz yaşamayın diye profesyonel teknik destek elemanları çalıştırıyorum saat: 10:00 - 24:00 arasında kesintisiz hizmet diğer saatlerde ise esneme olabilir.

Telefonla arayarak teknik destek alabilir miyim?

Önceden bu şekilde teknik destek verebiliyorduk ancak şuanda binlerce müşterimiz olduğu için bekleme süresi aşırı derecede yükseldi ve çağrılara yetişemez olduk bu yüzden sadece prime müşterilerimize (toplam harcamaları 1000 TL ve üzeri) telefon görüşmesi ile destek verebiliyoruz.

Instagram Takipçi ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek