Instagram

Hizmet

Instagram Takipçi

Hemen Satın Al

Instagram Beğeni

Hemen Satın Al

Instagram Kadın Beğeni

Hemen Satın Al

Instagram Otomatik Beğeni

Hemen Satın Al

Instagram İzlenme

Hemen Satın Al

Instagram Reels İzlenme

Hemen Satın Al

Instagram Reels Beğeni

Hemen Satın Al

Instagram Hikaye İzlenme

Hemen Satın Al

Instagram Hikaye Beğeni

Hemen Satın Al

Instagram Hikaye Yukarı Kaydırma

Hemen Satın Al

Instagram Canlı Yayın İzleyici

Hemen Satın Al

Instagram Türk Canlı Yayın İzleyici

Hemen Satın Al

Instagram Yorum

Hemen Satın Al

Instagram Mavi Tikli Yorum

Hemen Satın Al

Instagram Profil Ziyareti

Hemen Satın Al

Instagram Etkileşim

Hemen Satın Al

Instagram Nedir?

Instagram Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından oluşturulmuştur. Instagram ismi instant camera ve Telegram kavramlarımdan ortaya çıkmıştır. "Instant Telegram" anlık gönderim anlamına gelmektedir. Instagram ücretsiz sosyal medya uygulamaların bir tanesidir. Instagram kullanıcıların fotoğraf, video ve hikaye gibi takipçileriyle paylaşımlarda bulunduğu bir uygulamadır. İlk olarak 6 Ekim 2010 yılında İos app store üzerinden yayınlandı ve 2012 Nisan ayında ise kameralı Android telefonlar için de sunulmaya başlanmıştır. Kullanıcılar Instagram uygulamasında çekilen fotoğrafları uygulama içerisinde bulunan filtreler ile daha göz kamaştırıcı hale getirebiliyor. Bu nedenle Instagram sıkça kullanılan ve bünyesinde milyonlarca üyesi bulunan popüler sosyal medya uygulamalarından biri haline gelmiştir. Instagram, Facebook tarafından 12 Nisan 2012 yılında 1 milyar dolara satın alınarak Facebook bünyesine katılmıştır. Facebook satın almadan önce 300 milyon kullanıcısı bulunan Instagram bugün itibari ile dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcı ile sosyal medya devleri arasında girmiştir.

1.Fotoğraf Paylaşma
2.Video Paylaşma
3.Fotoğraflara Filtre Ekleme
4.Arkadaşları takip özelliği
5.Paylaşılan içeriklere yorum yapabilme
6.Paylaşılan içerikleri beğenebilme
7.Hikaye Özelliği
8.Fotoğrafları Arşivleme Özelliği
9.Reels Özelliği
10. Müzik Ekleme
11. Favorilere Ekleme
12.Mesajlaşma
13.Etiketleme
14.Yer Bildirimi
15. Mağaza Özelliği

Instagram Nasıl Kullanılmalıdır?

Instagram kullanmak oldukça kolaydır. Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle telefonunuza Instagram'ı indirin. Android telefona sahip olanlar "Google Play Store" dan ücretsiz olarak indirebilir. Iphone telefona sahip olanlar ise "App Store" dan Instagram uygulamasını indirebilirler.
Instagram uygulamasını indirdikten sonra Facebook üzerinden üye olabilirsiniz. Facebook üzerinden üye olmak istemeseniz eğer cep telefonu numarası veya e-posta ile üyelik adımlarına başlayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi de girmenizin ardından üyelik adımlarını tamamlayabilirsiniz. Üye olduktan sonra önünüze çıkan bağlantıya tıklayarak Facebook sayfanızda bulunan arkadaşlarınızı Instagram üzerinden takip isteği gönderebilirsiniz. Instagram da fotoğraf paylaşmak için anasayfanızın sağ üst kısmında bulunan + işaretine tıklayarak fotoğraf, reels video veya normal videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Instagram'da Mavi Tik Kim Alır?

Instagram, tanınan marka ve kişilere mavi tikli hesap vermektedir. Mavi tikli hesap gerçek hesaplar ile sahte hesapların ayırt edilmesini kolaylaştırmaktadır. Mavi Tik almak için sayfanızın aşağıdaki kategorilerden birinde yer alması gerekmektedir.
- Tanınan kişi
- Ünlü şahıslar
- Herhangi bir konuda televizyonda, gazetede yer almış şahıslar
- Global varlık
- Global marka

Mavi tik almak için yukarıda bulunan kategoriler dışında 10.000 takipçi satın alarak da doğrulama talebinde bulunmanız mümkündür. “10.000 organik Türk takipçi” satın alın mavi tik kazanma şansını artırın. Instagram üzerinden alınan mavi tik sayesinde zamanla mavi tik kaybolmayacaktır. Dolayısıyla firmalarda satılan mavi tik hizmetini satın almak yerine gerçek takipçi satın almanız sizler için daha faydalı olacaktır.

Ücretsiz Hileli Hizmetler İle inspofy.com Arasındaki Fark Nedir?

Instagram ve diğer sosyal medya ağları için yapılan ücretsiz hile sonucu size takipçi beğeni göndermektedirler. Aslına bakıldığında bu firmalar ücretsiz sağladıkları hizmet sonucunda sizden hesabınızın şifresini isterler. Hesabınızın şifresini verdiğiniz takdirde sizin bilginizin dışından tanımadığınız kişileri takip eder uygunsuz içerikli gönderileri beğenirsiniz. Ücretsiz yapılan hileli işlemler hesabınız için kesinlikle güvenli değildir. Inspofy olarak sizlerden kesinlikle hesabınızın şifresini talep etmeyiz. Tamamen verdiğiniz ücretin karşılığında güvenilir kaliteli hizmet alırsınız.

Instagram Nedir?
Instagram ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek