Instagram Yorum Satın Al

Etkileşim artırmak ve takipçilerin gözünde olumlu bir izlenim için  %100 Türk Gerçek yorum satın almalısınız. Inspofy farkıyla yorumların tamamını kendiniz belirleme fırsatı sunuyoruz.

5
yorum

12.90 
10
yorum

24.90 
15
yorum

34.90 
20
yorum

44.90 
30
yorum

64.90 
50
yorum

99.90 
75
yorum

118.65 
100
yorum

137.40 
150
yorum

169.90 
200
yorum

199.90 
Fiyat12.90
Paket Özellikleri
Türk Yorum
Telafi Hizmeti
Manuel İşleme Alınma
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı, orta, yavaş gönderim seçenekleri
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Algoritma Düzenlemesi
7/24 Canlı Destek

Nasıl satın alabilirim?

  • Yukarıdaki paketlerden birini seçebilir ya da yorum sayısını kendiniz girebilirsiniz.
  • Instagram gönderi bağlantısı girin.
  • Yukarıdaki adımları tamamlayarak “sepete ekle” butonuna tıklayın.
  • Sepete gidin ve devam butonuna tıklayın.
  • Ödeme yöntemi sayfası açıldığında karşınıza üç seçenek çıkacak, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Siparişi web sitemiz üzerinden oluşturmak isterseniz “shopier” olarak devam etmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ekranda istenilen tüm bilgileri doğru şekilde girerek devam seçeneğine dokunun.
  • Ödeme adımını da tamamlamanızın ardından siparişiniz başarıyla oluşturulmuş olacaktır.
  • Siparişinizin ardından yorumları bize WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz.

Videolu Anlatım

Instagram Yorum

Sosyal medya şirketleri arasında en fazla kullanıcıya ulaşanlardan uygulamalardan birisi Instagram, insanların birbirleri ile fotoğraf paylaşmasını amaçlayıp yıllar geçtikçe video ve kullanıcıların mesajlaşacağı bir ortam haline gelmiştir. Instagram hesabınızı büyütmeyi hedeflediğinizde ilk olarak takipçi ve beğeni satın almakla başlarsınız. Bu hizmetleri satın almak yeterli değildir. Paylaştığınız tüm gönderileri eşit bir şekilde yükselişe geçirmeniz gerekiyor aksi halde istediğiniz sonuçları alamayacaksınız.

Yorumlar keşfete çıkma konusunda etkilidir. İnsanların ürünlerinizi satın alınmasına fayda sağlamaktadır. Inspofy olarak Instagram yorum işlemlerini %100 Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşan hesaplarımızla gönderim sağlamaktayız. Kaliteli hesaplardan yapılan yorumlar her zaman sizi üst konumlara taşıyacak müşterilerinizin gözünde kaliteli ve güvenilir bir marka izlenimi sağlayacaktır.

Instagram yorum almanın faydası nedir?

Gönderilerinize yorum satın alarak yorum sayınızı yükseltmeyi sağlar. Instagram yorum hizmetimiz tamamen Türk hesaplar tarafından gönderilir. Yorum hizmetimiz çok özel bir hizmettir. Böyle özel olmasının sebebi gönderinize gelecek yorumları emojileri tamamen sizlerin belirliyor olmasıdır.

Instagram Şifresiz Yorum Gönderme

Kendi gönderiniz veya hoşunuza giden farklı gönderiler için yorum beğeni hilesini kullanabilirsiniz. Paylaşımlarınızın popüler bir görünüm elde etmesi açısından pozitif yorum miktarı çok önemlidir. Özellikle satış yapan bir sayfa iseniz mutlaka şifresiz yorum hilesinden faydalanmalısınız. Güvenilir ve şifresiz Instagram Türk yorum hizmetimiz ile paylaşımlarınızın istatistiklerini artırabilirsiniz. Keşfet kısmında yer alan gönderilere dikkat ederseniz yorum sayısının yüksek olduğunu fark edeceksinizdir. Instagram gönderinize gelen pozitif yorum sayısı arttıkça keşfet kısmında yer alma şansınızda bir o kadar yükselecektir. Hemen şifresiz Instagram yorum hilesi yapın istediğiniz yorumlar gönderinize yüklensin.

Yorum hizmeti nedir?

Paylaşımların altına gelen yorum miktarını artırmak isteyen müşterilerimize özel sunulan bir hizmettir. Instagram gönderinize aldığınız “Gerçek Türk” yorum ile keşfet kısmında yer alabilirsiniz. Paylaşıma gelen pozitif yorumlar size olumlu bir imaj katacaktır. Ticari amaçla yönetilen Instagram hesabınıza alacağınız Türk yorumlar, takipçilerinizin gözünde güvenilir izlenim yaratacaktır.

Instagram yorum hilesi

Sosyal medya şirketleri arasında en fazla kullanıcıya ulaşan uygulamaların başında Instagram gelmektedir. İnsanların birbirleri ile fotoğraf paylaşmasını amaçlayıp yıllar geçtikçe video ve kullanıcıların mesajlaşacağı bir ortam haline gelmiştir. Instagram hesabınızı büyütmeyi hedeflediğinizde ilk olarak takipçi ve beğeni satın almakla başlarsınız. Bunları satın almak sayfanızı büyütmeniz açısından pek de yeterli değildir. Instagram robotları takipçi, beğeni, izlenme, profil ziyareti, Reels gibi istatistiklerin yanında yorumlara da önem vermektedir. Yorumlar keşfede çıkma konusunda etkilidir. Gönderiniz etkileşim kazandıkça öne çıkacaktır.
Inspofy olarak Instagram yorum işlemlerini %100 Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşan hesaplarımızla gönderim sağlamaktayız. Türk ve gerçek hesaplardan yapılan yorumlar her zaman sizi üst konumlara taşıyacak müşterilerinizin gözünde kaliteli ve güvenilir bir marka izlenimi yaratacaktır. Inspofy üzerinden alacağınız yorumları siz belirleyebilirsiniz. Hangi yorumu isterseniz bizler o yorumu göndeririz.

Instagram Türk yorum satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram yorum satın almak güvenli mi?

Instagram algoritmasına uygun kalitededir. Satın aldığınız yorumlar hesabınız için herhangi bir tehlike ya da risk oluşturmaz. Gönül rahatlığıyla Instagram yorum hizmetinden dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Instagram yorum hilesi güvenli mi?

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen Instagram yorum hilesi kesinlikle “güvenli değildir.” Ücretsiz gerçekleştirilen hileler sonucu sayfanızın şifresi ele geçirilerek bilginiz dışında tanımadığınız kişileri takip edersiniz böyle olumsuz durumlar yaşamamanız için bu tür hilelerden uzak durmalısınız.

Instagram yorum siparişi sırasında şifre gerekli mi?

Instagram yorum hizmetimiz dahil tüm hizmetlerimiz şifresiz şekilde işleme alınmaktadır. Instagram yorum siparişiniz sürecinde sizlerden şifre istemiyoruz.

Satın aldığım yorumlar sonradan silinir mi?

Zaman içerisinde silinme ya da düşme gibi problemler yaşanmamaktadır. Satın aldığınız yorum siparişinizde düşme yaşarsanız eğer bize WhatsApp üzerinden ulaşarak telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Satın aldığım yorumları kendim belirleyebilir miyim?

Tamamen sizlerin isteğine göre şekillenmektir. Yorum siparişinizi oluşturmanızın ardından kaç adet yorum aldıysanız eğer bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarak yorumları kendiniz belirleyebilirsiniz.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 134 Geri Bildirim
Karışık yorum aldım firma sayfam için yorumları da tek tek yazıp gönderdim valla ne yazdıysam emojisine kadar aynı geldi baya güzel hizmet tavsiye ediyorum
Perihan
Yorumları kendimiz belrliyoruz bence çok havalı istediğim yorumları söylüyorum paylaşımlarım övgü yorumlarıyla doluyor
Batuhan
Kadın yorum ve kadın beğeni hizmetinizi devamlı kullanan biri olarak söylüyorum ki istatistiklerimi oldukça yükseltti çok teşekkürler desteğiniz için
Engin kayış
Kadın yorum hizmeti aldım 300 tane çok kaliteliler tavsiye ediyorum
Zafer
Her an ulaşılabilir olmanız ve yorumları kendimiz seçiyor olmamız harika 10 numara hizmet
Gaye Nur
Gelen yorumlar çok organik duruyor artık devamlı sizden alacağım eksik olmayın
Yunus Dursun
100 adet yorum aldık yorumları kendimiz belirliyoruz bu hizmet gerçekten ne kadar memnuniyet odaklı olduğunuzun göstergesidir harikasınız çok teşekkürler
Leyla
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek