Youtube

Hizmet

Youtube Abone

Hemen Satın Al

Youtube İzlenme

Hemen Satın Al

Youtube Beğeni

Hemen Satın Al

Youtube Yorum Beğeni

Hemen Satın Al

Youtube Dislike

Hemen Satın Al

Youtube Saatlik İzlenme

Hemen Satın Al

Youtube Nedir?

Youtube 2005 yılında 3 eski paypal çalışanı tarafından ABD'nin Kaliforniya şehrinde kurulmuştur. 2006'da ise Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınıp kendi bünyesine almıştır. Youtube kuruluş yılından günümüze kadar milyarlarca kullanıcıya ulaşmış kullanıcıların video izleme platformu arasında lider konuma yerleşmiştir. Youtube uygulamasına videolar bireysel ve kurumsal olarak yüklenmektedir. Günümüzde "Youtuber" olarak adlandırılan insanlar platform üzerinden para kazanarak gelir sağlamıştır. Özetleyecek olursak Youtube kullanıcıların video paylaştığı ve yüklenen videoları izleme imkanı sunan sosyal paylaşım ağıdır.

Youtube Etkileşimi Neden Önemlidir?

Videolarının aldığı etkiler sayıları, arama kısmında üst sıralarda görünmenizi kolaylaştıracaktır. Daha çok izleyiciye ulaşmanıza büyük fayda sağlar. Paylaşımlarınız izlendikçe tanınan bir kanal haline geleceksiniz abone sayınızda da artış meydana gelecektir. Youtube’da büyük kitle sahibi olursunuz. Youtube da içerikleriniz yeterince izlenmiyorsa Youtube izlenme satın alarak etkileşimlerinizi yükseltebilirsiniz. Etkileşimleriniz yükseldikçe popülerliğin yanı sıra para kazanma şansınız da artar.

Youtube Etkileşim Almak İçin Neler Yapılır?

Youtube'da yeni bir kanal iseniz abone ve izlenme sayınızın artması seneler sürecektir. Etkileşimlerinizi artımanın en sağlıklı yolu şifresiz Youtube izlenme satın almanız olacaktır. İçeriklerinizin aldığı etkileşimler sayesinde Youtube aramalarında üst sıralara çıkmanızı ve daha çok izleyiciye ulaşmanıza büyük fayda sağlar. Paylaşımlarınız izlendikçe tanınan bir kanal haline geleceksiniz abone sayınızda yükselecektir. Youtube’da kitle sahibi olursunuz. İçerikleriniz yeterince izlenmiyorsa Youtube izlenme satın alarak etkileşimlerinizi yükseltebilirsiniz. Etkileşimleriniz yükseldikçe popülerliğin yanı sıra para kazanma şansınız da artar.

Youtube'da Daha Çok Nasıl İzlenirim?

Youtube'da binlerce kanal mevcuttur ve yeni açtığınız kanalda yüksek izlenmelere ulaşmak, abone artırmak oldukça zordur. Youtube da var olmak yükselmek için devamlılığı olan yeni içerikler üretmeniz gerekir. Youtube'da daha çok aboneye ulaşmak için aşağıda bulunan adımları takip edin.

1. Başlık

Youtube videonuzun başlığını doğru seçmeniz videonuzun daha çok izlenmesi adına en kritik adımlardan biridir. Video başlığı videoyla örtüşmelidir. Tıklanma için merak uyandırıcı nitelikle başlık kullanın.

2. Görsel

Videonun başlığı kadar görselliği de önemlidir. Video içerisine görsel ekleyebilirsiniz veya özel hazırlanan görsel kullanın. Aynı zamanda video başlığınıza da görsel üzerine ekleyebilirsiniz.

3. Açıklama

Video altında bulunan açıklama kısmı asla boş bırakılmamalıdır. Videonuzla ilgili link ve bağlantı ekleyebilirsiniz. Videonun özetini alt kısma yazabilirsiniz.

4. Anahtar Kelime

Arama kısmında üst sıralara çıkmanız için videonuzla ilgili belli anahtar kelimeler eklemeniz gerekmektedir.

5. Youtube Abone Satın Al

Youtube'da en hızlı şekilde geniş kitlelere ulaşmak veya kitle oluşturmak için bizlerden satın alacağınız abone, izlenme ve beğeniler kanalınızı en tepeye ulaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Youtube Nedir?
Whatsapp Canlı Destek