Youtube
Hizmet

Youtube Abone

Hemen Satın Al

Youtube İzlenme

Hemen Satın Al

Youtube Beğeni

Hemen Satın Al

Youtube Dislike

Hemen Satın Al

Youtube Saatlik İzlenme

Hemen Satın Al

Youtube Nedir?

Youtube 2005 yılında 3 eski paypal çalışanı tarafından ABD'nin Kaliforniya şehrinde kurulmuştur. 2006'da ise Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınıp kendi bünyesine almıştır. Youtube kuruluş yılından günümüze kadar milyarlarca kullanıcıya ulaşmış kullanıcıların video izleme platformu arasında lider konuma yerleşmiştir. Youtube'a videolar bireysel ve kurumsal olarak yüklenebilir. Günümüzde "Youtuber" olarak adlandırılan insanlar platform üzerinden para kazanarak gelir sağlamıştır. Youtube her yıl Youtuber'lara milyarlarca dolar ödeme yapmaktadır. Youtube en kısa anlamıyla, kullanıcıların video paylaştığı ve ve yüklenmiş olan videoları izleme imkanı sunan sosyal paylaşım ağıdır.

Youtube'da Daha Çok Nasıl İzlenirim?

Youtube'da binlerce kanal mevcuttur ve yeni açtığınız kanalda yüksek izlenmelere ulaşmak, abone artırmak oldukça zordur. Youtube da var olmak yükselmek için devamlılığı olan yeni içerikler üretmeniz gerekir. Youtube daha fazla aboneye ulaşmak daha çok izlenmek için aşağıdaki adımlara dikkat etmeniz gerekiyor.

1. Başlık
Youtube videonuzun başlığını doğru seçmeniz videonuzun daha çok izlenmesi adına en kritik adımlardan biridir. Video başlığınız videonuzla örtüşmesi gerekmeli ve aynı zaman da tıklanmak içinde merak uyandırıcı nitelikle olmalıdır.

2. Görsel
Videonun başlığı kadar görselliği de önemlidir. Videonuz içerisinde bir görsel ekleyebilir ya da özel hazırlamış olduğunuz görseli ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda video başlığınıza da görsel üzerine ekleyebilirsiniz.

3. Açıklama
Video altında bulunan açıklama kısmı asla boş bırakılmamalıdır. Videonuzla ilgili linki, bağlantıları ekleyebilir ya da videonuzun özetinizi yazabilirsiniz.

4. Anahtar Kelime
Arama kısmında üst sıralara çıkmanız için videonuzla ilgili belli anahtar kelimeler eklemeniz gerekmektedir.

5. Youtube Abone Satın Al
Youtube'da en hızlı şekilde geniş kitlelere ulaşmak veya kitle oluşturmak için bizlerden satın alacağınız abone, izlenme ve beğeniler kanalınızı en tepeye ulaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Spotify Nedir?
Whatsapp Canlı Destek