Youtube Dislike Satın Al

Dislike satın alarak rakiplerinizin paylaştığı videolara gönderebilirsiniz. Beğeni sayılarını düşürerek kendi videolarınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Youtube kanalınız bulunmasa dahi beğenmediğimiz olumsuz içerik sahibi videolara dislike satın alabilirsiniz.

Paket Özellikleri
Türk Kullanıcılar(Organik)
Telafi Hizmeti
Aktif Hesaplar
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Algoritma Bozma
Önerilenlere Çıkartmama
Hızlı Teslimat
7/24 Canlı Destek
Youtube
100 Dislike
 34.90
Satın Al
Youtube
250 Dislike
 74.90
Satın Al
Youtube
300 Dislike
 99.90
Satın Al
Youtube
500 Dislike
 144.90
Satın Al
Youtube
750 Dislike
 214.90
Satın Al
Youtube
1.000 Dislike
 284.90
Satın Al
Youtube
2.000 Dislike
 564.90
Satın Al
Youtube
2.500 Dislike
 689.90
Satın Al
Youtube
5.000 Dislike
 1.349,90
Satın Al
Youtube
10.000 Dislike
 2.500
Satın Al

Youtube Dislike

Dislike hizmetimiz, rakiplerinin ya da hoşuna gitmeyen içeriklerin sayısını yükseltmek isteyen müşterilerimiz için olarak sunduğumuz güvenilir bir hizmettir. Olumsuz beğeni hizmetini sadece rakiplerinizin içeriklerine değil kendi paylaşımlarınız için de alabilirsiniz. Youtube da beğenmediğiniz videoların dislike oranını artırmak organik olarak yükseltmek zor bir süreçtir. Rakiplerinizin videolarını geri de bırakarak kendi içeriklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Şiddet, hakaret içeren olumsuz içeriklere tepkinizi göstermek adına da dislike hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Youtube dislike ne işe yarıyor? Nerelerde kullanabilirim?

Dislike videoyu beğenmedim anlamına gelmektedir. Youtube dislike hizmetini genellikle müşterilerimiz kendi videolarına değil rakiplerinin videolarını kullanmaktadır. Müşterilerimiz rakip gördüğü kanalların videolarını dislike atmaktadır. Bu sayede videoların keşfetten düşmesini Youtube algoritmasının sıralamasında gerilemesine sebep olmaktadır.
İkinci bir kullanım alanı ise beğenmediğiniz videoların daha fazla dislike almasını sağlayabilirsiniz. Örneğin: Video içeriği, Çekim kalitesi, Hakaret ya da küfür içeren bir video olabilir. Bu videonun daha fazla kişiye erişmesini istemiyor olabilirsiniz. Dislike hizmetini satın alarak videonun yayılmasını önleyebilirsiniz.

Youtube dislike hizmeti nasıl kullanılır?

Videoların dislike sayısını yükseltmenin iki yolu vardır. Bunlardan biri organik olarak yükselmesidir. Youtube dislike hizmetimizle yukarıdan size uygun paketi seçebilirsiniz. Sonrasında video bağlantınızın gir ödeme işlemini tamamladıktan sonra videoda ki dislike artışını göreceksiniz.

Eğer Youtube Dislike hizmetini rakipleriniz önüne geçmek için satın alacaksanız kendi videolarınıza Youtube beğeni hizmeti almanız sizi rakiplerinizden daha da üst sıralara çıkarmaya yarayacaktır.

Youtube Dislike Satın Al
Sıkça Sorulan Sorular

İstediğiniz Youtube videolarına gerçek kaliteli hesaplardan oluşan hesaplar ile videoların altında bulunan beğenmeme sayısının yükseltme işlemidir. Bu işlem sayesinde rakiplerinizi geride bırakarak izlenmemelerini sağlayabilirsiniz.

Hayır. Rakiplerinizin geride kalması veya sizleri rahatsız eden hoşunuza gitmeyen videolar için satın alacağınız dislike hizmetinin kesinlikle sayfanıza bir zararı olmaz.

Siparişiniz anında işleme alınır ve ortalama 1 saat içerisinde yüklenmeye başlar.

Dislike hizmetimizde düşme ya da silinme riski yoktur. Olası düşüşlerde Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Hayır tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Dislike hizmetimiz de şifresiz olarak işleme alınır. Siparişiniz esnasında iletişim bilgilerinizi ve dislike gelmesini istediğiniz Youtube video bağlantısını girmeniz yeterlidir.

Youtube dislike siparişi oluşturmanızın ardından anında işleme alınır. Dislike siparişiniz işleme alınmasının ardından ortalama 0-8 saat içerisinde videonuza yansır.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 134 Geri Bildirim
hayvanlarla ilgili negatif videolar yapan bir video için satın aldım hıncımı aldım resmen bir rahatlama geldi :))))
Uzay K.
Bu dislike satın alma olayını yeni çözdüm biraz geç olsa da bayıldım beğenmediğin sevmediğin youtube kanallarına gönder gitsin :)
Güler
Rakipleri geri de bırakmak için ilaç gibi bir hizmet gerçekten takip ettim kısa sürede yüklendi dislike
Süleyman Can
Rakip olarak gördüğümüz youtube kanalının bir videosuna satın aldım diğer videolarına göre izlenme oranı çok düşük gerçekten işe yarıyor.
Feride
Bu dislike olayı bayağı iyimiş. bundan sonra hep kullanırım ben bunu :)
Hakan Y.
Aynı video içeriği çekmişiz bende dislike satın aldım izlenmesi düşük kaldı.
Orhan U.
Uyuz olduğum birisi için dislike satın aldın 1 aydır video atmıyor hahaha
Dursun
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Youtube ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek