Youtube Dislike Satın Al

Youtube Dislike satın alarak rakiplerinizin yada sevmediğiniz insanların videolarını az izlenmesini ve önerilenlere düşmesini engelleyebilirsiniz.

Paket Özellikleri
Türk Kullanıcılar(Organik)
Telafi Hizmeti
Aktif Hesaplar
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Algoritma Bozma
Önerilenlere Çıkartmama
Hızlı Teslimat
7/24 Canlı Destek
100 Dislike
29.00 TL
Hemen Satın Al
250 Dislike
59.00 TL
Hemen Satın Al
500 Dislike
109.00 TL
Hemen Satın Al
1000 Dislike
199.00 TL
Hemen Satın Al
2500 Dislike
469.00 TL
Hemen Satın Al
5000 Dislike
899.00 TL
Hemen Satın Al

Youtube dislike ne işe yarıyor? Nerelerde kullanabilirim?

Youtube dislike videoyu beğenmedim anlamına gelmektedir. Youtube dislike hizmetini genellikle müşterilerimiz kendi videolarına değil rakiplerinin videolarını kullanmaktadır. Müşterilerimiz rakip gördüğü kanalların videolarını dislike atmaktadır. Bu sayede videoların keşfetten düşmesini youtube algoritmasının sıralamasında gerilemesine sebep olmaktadır.
İkinci bir kullanım alanı ise beğenmediğiniz videoların daha fazla dislike almasını sağlayabilirsiniz. Örneğin: Video içeriği, Çekim kalitesi, Hakaret ya da küfür içeren bir video olabilir. Bu videonun daha fazla kişiye erişmesini istemiyor olabilirsiniz. Youtube dislike hizmetini satın alarak videonun yayılmasını önleyebilirsiniz.

Youtube Dislike Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Youtube videoların dislike sayısını yükseltmenin iki yolu vardır. Bunlardan biri organik olarak yükselmesidir. Yani video gerçekten yukarıda belirttiğimiz gibi içerik ya da videoda sıkıntı yaşatmışsa kullanıcılar tarafından dislike edilir. İkinci yolu ise takibi Youtube dislike hizmetimizle yukarıdan size uygun paketi seçip sonrasında video bağlantınızın girip ödeme işlemini tamamladıktan sonra videoda ki dislike artışını göreceksiniz.

Eğer Youtube Dislike hizmetini rakipleriniz önüne geçmek için satın alacaksanız kendi videolarınıza youtube beğeni hizmeti almanız sizi rakiplerinizden daha da üst sıralara çıkarmaya yarayacaktır.

Youtube İzlenme Satın Al
Youtube Beğeni Satın Al
Youtube Dislike Satın Al
Youtube Saatlik İzlenme Satın Al
Youtube Dislike Satın Al
Youtube ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek