Youtube Dislike Satın Al

Youtube Dislike satın alarak rakiplerinizin paylaştığı videolara dislike göndererek beğeni sayılarını düşürebilir kendi videolarınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Youtube kanalınız bulunmasa dahi beğenmediğimiz olumsuz içerik sahibi videolara dislike satın alabilirsiniz.

Paket Özellikleri
Türk Kullanıcılar(Organik)
Telafi Hizmeti
Aktif Hesaplar
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Algoritma Bozma
Önerilenlere Çıkartmama
Hızlı Teslimat
7/24 Canlı Destek
100 Dislike
29.00 TL
Hemen Satın Al
250 Dislike
59.00 TL
Hemen Satın Al
500 Dislike
109.00 TL
Hemen Satın Al
1000 Dislike
199.00 TL
Hemen Satın Al
2500 Dislike
469.00 TL
Hemen Satın Al
5000 Dislike
899.00 TL
Hemen Satın Al
10000 Dislike
1.689.90 TL
Hemen Satın Al
25.000 Dislike
3.349.90 TL
Hemen Satın Al

Youtube dislike ne işe yarıyor? Nerelerde kullanabilirim?

Youtube dislike videoyu beğenmedim anlamına gelmektedir. Youtube dislike hizmetini genellikle müşterilerimiz kendi videolarına değil rakiplerinin videolarını kullanmaktadır. Müşterilerimiz rakip gördüğü kanalların videolarını dislike atmaktadır. Bu sayede videoların keşfetten düşmesini youtube algoritmasının sıralamasında gerilemesine sebep olmaktadır.
İkinci bir kullanım alanı ise beğenmediğiniz videoların daha fazla dislike almasını sağlayabilirsiniz. Örneğin: Video içeriği, Çekim kalitesi, Hakaret ya da küfür içeren bir video olabilir. Bu videonun daha fazla kişiye erişmesini istemiyor olabilirsiniz. Youtube dislike hizmetini satın alarak videonun yayılmasını önleyebilirsiniz.

Youtube Dislike Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Youtube videoların dislike sayısını yükseltmenin iki yolu vardır. Bunlardan biri organik olarak yükselmesidir. Yani video gerçekten yukarıda belirttiğimiz gibi içerik ya da videoda sıkıntı yaşatmışsa kullanıcılar tarafından dislike edilir. İkinci yolu ise takibi Youtube dislike hizmetimizle yukarıdan size uygun paketi seçip sonrasında video bağlantınızın girip ödeme işlemini tamamladıktan sonra videoda ki dislike artışını göreceksiniz.

Eğer Youtube Dislike hizmetini rakipleriniz önüne geçmek için satın alacaksanız kendi videolarınıza youtube beğeni hizmeti almanız sizi rakiplerinizden daha da üst sıralara çıkarmaya yarayacaktır.

Youtube Dislike Satın Al
Sıkça Sorulan Sorular

İstediğiniz Youtube videolarına gerçek kaliteli hesaplardan oluşan hesaplar ile videoların altında bulunan beğenmeme sayısının yükseltme işlemidir. Bu işlem sayesinde rakiplerinizi geride bırakarak izlenmemelerini sağlayabilirsiniz.

Hayır. Rakiplerinizin geride kalması veya sizleri rahatsız eden hoşunuza gitmeyen videolar için satın alacağınız dislike hizmetinin kesinlikle sayfanıza bir zararı olmaz.

Siparişiniz anında işleme alınır ve ortalama 1 saat içerisinde yüklenmeye başlar.

Dislike hizmetimizde düşme ya da silinme riski yoktur. Olası düşüşlerde Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Hayır tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Dislike hizmetimiz de şifresiz olarak işleme alınır. Siparişiniz esnasında iletişim bilgilerinizi ve dislike gelmesini istediğiniz Youtube video bağlantısını girmeniz yeterlidir.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 132 Geri Bildirim
Rakip olarak gördüğümüz youtube kanalının bir videosuna satın aldım diğer videolarına göre izlenme oranı çok düşük gerçekten işe yarıyor.
Feride
Bu dislike olayı bayağı iyimiş. bundan sonra hep kullanırım ben bunu :)
Hakan Y.
Aynı video içeriği çekmişiz bende dislike satın aldım izlenmesi düşük kaldı.
Orhan U.
Uyuz olduğum birisi için dislike satın aldın 1 aydır video atmıyor hahaha
Dursun
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Youtube ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek