Twitter

Hizmet

Twitter Takipçi

Twitter Retweet

Twitter Beğeni

Twitter İzlenme

Twitter Görüntülenme

Twitter Nedir? Twitter Nasıl Kullanılır?

Sosyal medya denilince akla ilk gelen paylaşım ağlarından hiç şüphesiz 2006 yılında hayatımıza giren Twitter'dır. Kullanıcılar bu sosyal medya platformunda düşüncelerini 280 karakter ile paylaşmaktadır. Twitter, mikro blog hizmeti ile birçok devlet görevlisinin kullandığı platform haline gelmiştir. Twitter hesabınıza takipçi alarak profilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Twitter'da gönderi ve Tweet paylaşımı yapabilirsiniz. Retweet yani başkalarının Tweet'lerini tekrardan kendi sayfanızda paylaşabilirsiniz. Tweet'lerinizi herkesle paylaşabilirsiniz ya da güvenlik ayarlarından "Tweet'lerimi korumaya al" seçeneğiyle koruma altına alabilirsiniz. Twitter da fenomen olma hedefiniz varsa "Twitter takipçi satın al" hizmetinden faydalanın. Twitter'da yükselmek, öne çıkmak isteyen kullanıcılar sıklıkla takipçi satın almaktadır. Twitter takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken unsur ise Gerçek Türk kullanıcılardan oluşan takipçi almalısınız.

Twitter'da Nasıl Popüler Olurum?

İlgi çekici bir profil yaratın;

Trend Topic konularını takip edip kendi düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Öyle Tweet'ler atmalısınız ki paylaşımlarınız Retweet olmalı ya da yorum gelmelidir. Eleştiri veya çok karşıt şeyler yazmamaya özen gösterin.

Takipçilerinizle İletişim Halinde Olun;

Tweet'lerinizi gelen yorumlara cevap vermeyi ihmal etmemelisiniz. Takipçilerinizle devamlı iletişim halinde olmak size sıkı takipçi kazandıracaktır.

Popüler Kişileri Takibe Alın;

Twitter'da ünlü, popüler hesapları takip edin ve paylaştıkları Tweet'lere ilgi çekici yorumlar yapmalısınız. Bu durum farkedilirlik şansınızı artırır.

Güncel Konularda Tweet Atmayı Unutmayın;

Twitter'da sosyal konulu paylaşımlar yapmayı atlamayın. Örneğin doğa afetlerinde etkili bir Tweet atmanız size çok fazla takipçi kazandıracaktır.

Retweet Yapılacak Paylaşımlar Yapın;

Retweet zinciri oluşturacak etkili Tweet'ler paylaşın. Gündemde bulunan konularda dikkat çeken paylaşımda bulunarak retweet zinciri oluşturabilirsiniz.

Hashtag Kullanın;

Kolay takip edilebilmek için "#" anahtar kelimeleri bu şekilde paylaşarak kullanıcıların sizleri daha kolay takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Twitter da hızlı yükselmek popüler olmak için yukarıda yazılanların yanı sıra paylaşımlarınıza beğeni, görüntülenme, retweet ve izlenme satın alabilirsiniz.

Güvenilir Twitter Takipçi Satın Al

Gelişen dünyada, sosyal medya bu kadar aktif kullanılıyorken takipçi satın almak ihtiyaç haline gelmiştir. Ticari amaçlı açılan Twitter hesapların yanına kişisel hesaplar için takipçi satın almanın büyük faydası bulunmaktadır. Takipçi sayınız ne kadar yüksekse sayfanız o kadar etkileşim kazanacaktır. Sosyal medya hesaplarına takipçi, beğeni gibi hizmetler satın alabilirsiniz. En korku duyulan kısım hesap çalınma korkusudur. Inspofy olarak Twitter hizmetlerimiz şifresiz olarak işleme alınır. Twitter takipçi satın alırken Şifre talep eden firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Ödeme yöntemi olarak ister sitemizden kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz de havale/eft ya da Papara ile ödeme yaparak güvenle Türk Twitter takipçi satın alabilirsiniz.

Twitter Nedir?
Twitter ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek