Twitter
Hizmet

Twitter Takipçi

Twitter Retweet

Twitter Beğeni

Twitter İzlenme

Twitter Görüntülenme

Twitter Nedir? Twitter Nasıl Kullanılır?

Sosyal medya denilince akla ilk gelen paylaşım ağlarından hiç şüphesiz 2006 yılında hayatımıza giren Twitter'dır. Kullanıcılar bu sosyal medya platformunda düşüncelerini 280 karakter ile paylaşmaktadır. Twitter, mikro blog hizmeti ile birçok devlet görevlisinin kullandığı platform haline gelmiştir. Twitter kullanan kullanıcılar takipçi satın alabilir, profillerinin daha fazla öne çıkmasını sağlayabilmektedir. Twitter'da gönderi, Tweet atabilir ya da Retweet yani başkalarının Tweet'lerini tekrardan kendi sayfanızda paylaşabilirsiniz. Tweet'lerinizi herkesle paylaşabilir veya güvenlik ayarlarından "Tweet'lerimi korumaya al" seçeneğiyle koruma altına alabilirsiniz. Twitter da fenomen olmak gibi bir hedefiniz var ise "Twitter takipçi satın al" iyi bir başlangıç olacaktır. Twitter dünyasında yükselmek, öne çıkmak isteyen kullanıcılar bu yönteme sıklıkla başvurmaktadır. Twitter takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemlisi husus Gerçek Türk kullanıcılardan oluşan Twitter hesapları olmalıdır.

Twitter'da Nasıl Popüler Olurum?

İlgi çekici bir profil yaratın;
Trend Topic konularını takip edip kendi düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Öyle Tweet'ler atmalısınız ki paylaşımlarınız Retweet olmalı ya da yorum gelmelidir. Eleştiri veya çok karşıt şeyler yazmamaya özen gösterin.

Takipçilerinizle İletişim Halinde Olun;
Tweet'lerinizi gelen yorumlara cevap vermeyi ihmal etmemelisiniz. Takipçilerinizle devamlı iletişim halinde olmak size sıkı takipçi kazandıracaktır.

Popüler Kişileri Takibe Alın;
Twitter'da ünlü, popüler hesapları takip edin ve paylaştıkları Tweet'lere ilgi çekici yorumlar yapmalısınız. Bu durum farkedilirlik şansınızı artırır.

Güncel Konularda Tweet Atmayı Unutmayın;
Twitter'da sosyal konulu paylaşımlar yapmayı atlamayın. Örneğin doğa afetlerinde etkili bir Tweet atmanız size çok fazla takipçi kazandıracaktır.

Retweet Yapılacak Paylaşımlar Yapın;
Retweet zinciri oluşturacak etkili Tweet'ler paylaşın.

Hashtag Kullanın;
Kolay takip edilebilmek için "#" anahtar kelimeleri bu şekilde paylaşarak kullanıcıların sizleri daha kolay takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Twitter da hızlı yükselmek popüler olmak için yukarıda yazılanların yanı sıra paylaşımlarınıza beğeni, görüntülenme, retweet ve izlenme satın alabilirsiniz.

Güvenilir Twitter Takipçi Satın Al

Sosyal medya hesaplarına takipçi beğeni gibi hizmetler satın alınırken en kuşku duyulan kısım acaba hesabım çalınır mı gibi korkusu olmaktadır. İnspofy olarak Twitter takipçi hizmetimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz şifresiz olarak işleme alınır. Şifre talep eden firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ödeme yöntemi olarak ister sitemizden kredi kartınız ile isterseniz de havale/eft ya da Papara ile ödeme yaparak güvenle Türk Twitter takipçi satın alabilirsiniz.

Twitter Nedir?
Whatsapp Canlı Destek