Sıkça Sorulan Sorular

Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Sipariş vermeden önce mutlaka hesap gizliliğiniz aktif olmamalıdır yani sayfanız herkese açık konuma getirmeniz gerekmektedir. Sipariş esnasında gönderi linkinin ya da kullanıcı adınızın doğru olduğundan emin olmalısınız aksi halde beklediğiniz verimi alamazsınız.


Hesabımın Şifre Bilgisini Vermem Gerekiyor Mu?

Siparişleriniz esnasında kesinlikle şifre istemiyoruz. Sipariş esnasında sadece gönderi bağlantısı ve iletişim bilgilerinizi girmeniz siparişinizi sizlere ulaştırmak için yeterlidir.


Hesabıma Riski Olur Mu? Hesabım Kapanır Mı?

Bizlerden satın alacağınız hizmetler gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Dolayısıyla hesabınız için herhangi bir risk unsuru kesinlikle bulunmaz aksine sayfanızın etkileşimlerini yükseltmeye fayda sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Satın Aldığım Takipçiler Beğeniler Türk Mü?

Instagram, Twitter, Youtube gibi sosyal medya hizmetlerimiz tamamen Türk organik kullanıcılardan oluşmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.


Satın Aldığım Beğeni, İzlenme Ve Takipçiler Sonradan Düşer Mi?

Inspofy üzerinden satın aldığınız beğeni ve izlenmeler de düşüş olmaz. Takipçi hizmetlerimiz tamamen gerçek kişilerden oluşması nedeniyle ufak düşüşler meydana gelebilir. %25'den yüksek düşüşlerde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek telafi talebinde bulunabilirsiniz.


Instagram Otomatik Beğeni Nedir? Süre Sınırı Var Mı?

Instagram otomatik beğeni paketlerimiz müşterilerimizin tek seferde ödeme yapıp toplam 12 gönderi hakkına sahip beğeni paketleridir. Bu paketlerinizin kullanma süresi bulunmamaktadır. Instagram otomatik beğeni paketlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz profilde, ister geçmiş paylaşımlarınıza isterseniz de yeni paylaşacağınız gönderiler için kullanabilirsiniz. Bu hizmeti sadece inspofy.com olarak şirketimiz yapmıştır. Diğer firmalarda bu hakların kullanım süresi genellikle 30 gündür.

Siparişim Hemen İşleme Alınır Mı?

Inspofy olarak tüm işlemlerimizi yapay zeka robotlarının desteği ile otomatik olarak anında yapmaktayız. Bunun dışında ödeme yapmadan önce işlemlerinizi manuel olarak başlatmak isterseniz teknik ekibimize iletmeniz yeterlidir. Etkileşim ve otomatik beğeni paketleri manuel olarak işleme alınmaktadır.


Sipariş Verdikten Sonra Hesabım Bilgim Dışı Takip, Beğeni Yapar Mı?

Şifresiz işleme almamızdan dolayı tarafımızdan böyle bir durumla karşılaşmanız mümkün değildir. Ucuz, ücretsiz, kopya siteler sizden bu bilgileri hatta kredi kartı bilgilerinizi ister sonrasında hesabınız ve kredi kartı bilgilerinize riske atarsınız. Inspofy'da vereceğiniz siparişlerde böyle bir risk söz konusu değildir.


Satın aldığım Beğenileri Fotoğraflarıma Bölüştürebilir Miyim?

Satın aldığınız beğeni ve izlenmeleri gönderilerinize bölüştürebilirsiniz. Bunun için satın almadan önce teknik ekibimiz ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Instagram beğeni satın alma
Instagram beğeni satın alma

7/24 Teknik Desteğiniz Var Mı?

Inspofy üzerinden hizmet satın aldıktan sonra veya satın almadan önce 7/24 Teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimize hizmetleriniz dışında yaşadığınız problemleri de sorabilirsiniz. Onlar bildikleri kadarıyla sizlere ellerinden geldiği kadar memnuniyetle yardımcı olurlar.


Kredi Kartı Bilgileri Vermek Güvenli Mi?

Uluslararası ödeme kuruluşlarınca kart bilgileri 256 bit şifreleme sistemi ile gizlenmektedir. Yani Kredi kartı bilgilerinizi inspofy.com veya üçüncü kişiler asla bilmemektedir. Siparişlerinizi bu sayede güvenle oluşturabilirsiniz.


Sipariş Verirken Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız beğeni, izlenme ve tüm hizmetlerimizi "kredi kartı, havale/eft ya da Papara" ile güvenle ödeme yapabilirsiniz.


Fatura Kesiyor Musunuz?

Tüm siparişlerinize yasal şekilde fatura kesilmektedir. Tüm hizmetlerimizde %18 KDV dahil fiyattır. Faturanızı e-posta ya da Whatsapp hattınıza gönderilmektedir.


Ücret İadesi Yapıyor Musunuz?

Kullanılmamış bakiyelerinizi talep edebilirsiniz. İade süreci 2 ile 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Makaleler
Whatsapp Canlı Destek