Sıkça Sorulan Sorular

Hesabımın şifresini vermem gerekiyor mu ?

Hizmetlerimizden faydalanmak için kullanıcı adı ya da bağlantı adresiniz vermeniz yeterlidir. Hesabınızın şifresini alsa talep etmemekteyiz.


Instagram Hesabım Kapanır mı ?

Tüm instagram hizmetlerimiz güvenli, organik şekilde işleme alınmaktadır. Instagram hesaplarınızın işleme alınmadan önce yapay zeka botlarımız tarafından incelenip her hesaba özel olarak olarak gönderim yapılır. Bu sayede instagram hesabınızın kapanma riski 0'a iner.


Fatura kesiyor musunuz ?

Tüm işlemleriniz yasal bir şekilde fatura kesilmektedir. Faturanızı mail ya da whatsapp hattınıza gönderilmektedir. Tüm hizmetlerimizde %18 KDV dahil fiyattır.

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Gönderilen Instagram takipçileri organik mi?

Instagram takipçilerimiz çekiliş ile gönderilmektedir. Bu yüzden Instagram takipçilerimiz türk kullanıcılar tarafından oluşturulan hesaplardır. Bu hesaplar Instagram tarafından kapatılma işlemi yapılmaz. Bu sayede Instagram takipçileriniz kalıcıdır.


Satın aldığımı Instagram beğenileri düşer mi?

Inspofy üzerinden satın aldığınız beğenilerde düşüş yaşanmamaktadır. Nadir düşüş durumlarında teknik destek ekibimiz ile ileşime geçtiğinizde düşüşler telafi yapılmaktadır.


Instagram otomatik beğeni nedir? Süre sınırı var mı?

Instagram otomatik beğeni paketlerimiz müşterilerimizin tek seferde ödeme yapıp 12 hakka sahip beğeni paketleridir. Bu paketlerinizin kullanma süresi sınırsızdır. Bunu sadece inspofy.com olarak şirketimiz yapmıştır. Diğer firmalarda bu hakların kullanım süresi 30 gündür. Artık Instagram otomatik beğeni paketlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz profilde kullanabilirsiniz.

Siparişim hemen işleme alınır mı?

Inspofy olarak tüm işlemlerimizi yapay zeka robotlarının desteği ile otomatik olarak yapmaktayız. Özel oluşturduğunuz paketler manuel olarak işleme alınmaktadır. Bunun dışında ödeme yapmadan önce işlemlerinizi manuel olarak başlatmak isterseniz teknik ekibimize iletmeniz yeterlidir.


Hizmet aldıktan sonra hesabım takip, beğeni ya da yorum yapar mı?

Sizden şifrenizi istemediğimiz için böyle birşey mümkün değildir. Ucuz, ücretsiz, kopya siteler sizden bu bilgileri hatta kredi kartı bilgilerinizi ister sonrasında hesabınız yada kredi kartınızın bilgilerini riske atarsınız. Inspofy'da böyle birşey söz konusu değildir.


Satın aldığım Instagram beğenilerini fotoğraflarıma bölüştürmek istiyorum?

Satın aldığınız instagram beğenilerini fotoğraflarınıza tabi ki bölüştürebilirsiniz. Bunun için satın almadan önce teknik ekibimiz ile iletşime geçmelisiniz. Bunun sebebi işlemleriniz otomatik olarak başlar. Teknik ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde bunu manuel olarak yapılmasını talep edebilirsiniz.

Instagram beğeni satın alma
Instagram beğeni satın alma

7/24 Teknik desteğiniz var mı ?

Inspofy üzerinden hizmet satın alsanız da almasanızda 7/24 Teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimize hizmetleriniz dışında yaşadığınız problemleride sorabilirsiniz. Onlar bildikleri kadarıyla size yardımcı olmaya çalışırlar.


Kredi kartı bilgilerinizi vermek güvenli mi?

Kredi kartı bilgilerinizi inspofy.com veya üçüncü kişiler asla bilmemektedir. Uluslararası ödeme kuruluşlarınca kart bilgileri 256 bit şifreleme sistemi ile gizlenmektedir. Satın alma işlemlerinizi bu sayede güvenele yapabilirsiniz.


Ücret iadesi yapıyor musunuz?

Koşulsuz şartsız inspofy.com para iadesi yapmaktadır. Kullanılmamış bakiyelerinizi talep edebilirsiniz. Ancak satın aldığınız hizmetlerin iadesi yapılmamaktır. İade süreci 7 ila 15 iş gün arasında değişmektedir.

Makaleler
Whatsapp Canlı Destek