Nasıl başladık

Hakkımızda

Inspofy 2012 yılında Bangladeş'de temelleri atılan bir sosyal medya şirketidir. İlk yıllarında sosyal medya için araçlar geliştiren bu şirket 2015 yılında sosyal medya hesapları için geliştirdiği yapay zeka sistemleri ile kullanıcıların etkileşim oranlarını attırmaya yönelik sistemler geliştirmiştir. 2015 yılından itibaren şirketin kurucusu olan Mahady sistemi dünyaya yaymak için franchiseing vermiştir. Verdiği firmalara farklı marka adı altında organizasyonularını yürütmeye hak tanıyan Mahady bu şekilde markaların bu sistemleri daha da geliştirilmesini sağlamayı amaçlamıştır.
Instagram ile başlayan Türkiye maceramız şuanda 15 servisimiz ile devam etmektedir. Instagram Takipçi, Instagram Beğeni, Instagram İzlenme, Instagram Reels Beğeni, Instagram Reels İzlenme, Instagram Hikaye izlenme servislerinde %100 Organik Türk hesaplarını bünyesinde barındırmaktadır.
Inspofy Google İşletme Yorumları, Twitch İzlenme, Youtube abone, beğeni, izlenme gönderim servislerini kendi bünyesinde güvenli bir gönderim şekli ile yapmaktadır.

SMM Hakkında
Sosyal Medya Pazarlaması (SMM), sosyal medya sitelerini kullanarak çeşitli dijital içerik, araç ve stratejileri uygulayarak hedef müşterilerin dikkatini çekme sürecidir. SMM'nin temel amacı, sosyal medya platformlarını kullanarak pazarlama iletişimi ve marka hedeflerine ulaşmaktır. Sosyal profillerdeki metin içeriklerinin, videoların ve resimlerin paylaşılmasının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını içeren faaliyetleri içerir. Sosyal Medya Pazarlaması, belki de en fazla sayıda izleyici kitlesine ulaşmanın en etkili yöntemidir. Pazarlama için sosyal medyayı kullanmak, düşük bütçeli küçük işletmelerin daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilir. Doğru uygulanırsa, Sosyal medya pazarlaması işinize kayda değer bir başarı getirebilir.

İlgili SMM Servislerine justanotherpanel.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm gönderimler JAP üzerinden yapılmaktadır.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi

Whatsapp Canlı Destek