Instagram
Canlı Yayın İzleyici Satın Al

Canlı yayına izleyici satın alın. Takipçi sayınız yüksek canlı yayınlarınıza az izleyici katılıyorsa eğer mutlaka canlı yayın izleyici satın almalısınız.

Paket Özellikleri
Dünya Geneli
Organik İzlenme
Profilinizi Ziyaret Eder
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Garantili İzlenme (Düşmeyen)
40 dakikaya Kadar İzlenme
Manuel İşleme Alma
7/24 Canlı Destek
Instagram
100 Canlı Yayın İzleyici
 45.90
Satın Al
Instagram
200 Canlı Yayın İzleyici
 89.90
Satın Al
Instagram
300 Canlı Yayın İzleyici
 119.90
Satın Al
Instagram
400 Canlı Yayın İzleyici
 144.90
Satın Al
Instagram
500 Canlı Yayın İzleyici
 184.90
Satın Al
Instagram
750 Canlı Yayın İzleyici
 254.90
Satın Al
Instagram
1000 Canlı Yayın İzleyici
 329.90
Satın Al
Instagram
5000 Canlı Yayın İzleyici
 1499.90
Satın Al
Yukarıda belirtilen paketler haricinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek özel paket oluşturtabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın İzlenme

Günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram, kullanıcılarına canlı yayın özelliği sunarak birçok avantaj sağlamaktadır.
Instagram canlı yayın izlenme hizmetimiz, canlı yayın izlenme sayısını artırmayı hedefleyen müşterilerimize özel olarak sunduğumuz bir hizmettir. Instagram canlı yayın izlenme sayınız ne kadar yüksek ise popülerliğiniz o kadar artacaktır. Canlı yayın izlenme sayılarınız düşük ise kısa zamanda takipçileriniz de yayını izlemeyi bırakır çünkü az kişinin bulunduğu bir canlı yayını kimse izlemek istemez. Canlı yayın izlenme satın alarak bu tarz olumsuz durumların önüne geçebilir ve bunların yanı sıra canlı yayınınızın önerilen yayınlar kısmında görünme şansını artırın. Etkileşimli canlı yayın izleyiciler ile profiliniz daha güçlü görünsün.

Etkileşimli Instagram Canlı Yayın İzleyici

Günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram, kullanıcılarına canlı yayın özelliği sunarak birçok avantaj sağlamaktadır. Instagram'da canlı yayın açarak arkadaşlarınızla takipçilerinizle eğlenceli anlarınızı anlık olarak yayın yapabilirsiniz. Canlı yayınlarınıza etkileşimli yüksek izlenme satın alarak arkadaş çevreniz ve takipçilerinizin gözünde daha popüler bir konuma gelebilirsiniz. Bizlerden satın alacağınız canlı yayın izleyicileri izlenme sayınızı yükseltmekle kalmaz yorum ve beğeni de yapmaktadır.

Canlı yayın satın alırken neleri bilmeliyim?

1. Canlı yayın hizmetleri manuel olarak gerçekleşmektedir. Dolayısıyla canlı yayın siparişinizi verdikten sonra bizlere Whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
2. Canlı yayın açmadan en az 10 dakika öncesinde temsilcilerimize Whatsapp hattından yazarak bilgilendirme yapılmalıdır.
3. Gelen izleyiciler yorum ve beğeni yapmaktadır.
4. Canlı yayın izleyicileri ortalama 30 dakika yayında kalır.
5. İzleyiciler geldikten sonra sizden kaynaklı canlı yayın kopmaları olursa tekrar izleyici gelmeyecektir.

Instagram canlı yayın izlenme satın al
Sıkça Sorulan Sorular

Instagram canlı yayın siparişlerinizde elbette süre seçeneklerimiz mevcuttur. 30-60-90-120-180-240 dakika canlı yayın seçeneklerimizden birini seçmek için Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Instagram canlı yayın hizmetimizde kesinlikle düşüş yaşanmaz. Gönderdiğimiz izleyiciler yayın bitene kadar düşüş yaşanmadan kaç adet izleyici aldıysanız o şekilde yayında kalırlar.

Instagram canlı yayınınızın izlenme sayısı önerilen yayınlar kısmında yer almanızda büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla Instagram canlı yayınınıza izleyici satın almak sizlerin önerilenler kısmında yer almanızı sağlatacaktır.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 132 Geri Bildirim
İlginiz için çok teşekkür ederim. Diğer hizmetlerinizi de severek kullanıyorum. :)
Şule
İzleyiciler yayın başladıktan hemen sonra yüklendi güvenilir
Tamer
İzleyici satın aldım alınca hemen gelmiyor ona dikkat edin whatsaptan yazmanız gerekiyor yarım saat önce alın derim
Nurhan
Canlı yayınım için destek aldım gerçekten çok ilgililer hesabım için tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim iyi çalışmalar
Pelin K.
Canlı yayın izleyicilerim yayın açılınca geldi teşekkür ederim böyle bir hizmet verdiğiniz için.
Harun N.
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek