Youtube İzlenme Satın Al

Youtube videolarınıza izlenme satın alarak arama bölümünde üst sıralarda yer almayı sağlayabilirsiniz. Youtube'da para kazanma şartlarından biri de belli sayıda izlenme almaktır ve bu sayıya ulaşarak emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Paket Özellikleri
Türk Lokasyonlu(Organik)
Telafi Hizmeti
Aktif Hesaplar
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Algoritma İyileştirmesi
Önerilenlere Çıkartma
Hızlı Teslimat
7/24 Canlı Destek
100 Youtube İzlenme
9.90 TL
Hemen Satın Al
250 Youtube İzlenme
22.90 TL
Hemen Satın Al
500 Youtube İzlenme
44.90 TL
Hemen Satın Al
1.000 Youtube İzlenme
89.90 TL
Hemen Satın Al
2.500 Youtube İzlenme
169.90 TL
Hemen Satın Al
5.000 Youtube İzlenme
329.90 TL
Hemen Satın Al
10.000 Youtube İzlenme
649.90 TL
Hemen Satın Al
50.000 Youtube İzlenme
2.999.90 TL
Hemen Satın Al

Satın aldığım Youtube izlenme ne işime yarayacak?

Yıllardır para kazanan ünlü fenomen Youtuberlar Türkiye'de lüks yaşamlarını sosyal ağlarda paylaşmaları insanların dikkatini çekti. Artık herkes Youtube kanalı açıp para kazanmak istiyor. Ancak bu durum o kadar da kolay değil. Bu işe 6 - 7 yıl önce başlayan Youtuberlar alıp başını gitmiş durumda profesyonel video çekmelerinin yanı sıra abone, izlenme ve beğeni sayıları dudak uçuklatacak boyutlara gelmiş. Haliyle Youtube algoritması da ünlü Youtuberların çektiği videoları öne çıkarmaktadır. Bununla beraber birçok insanın video çekerek para kazanma fikri çok popüler olmuş durumda bu yüzden milyonlarca kanal milyarlarca video olmuş durumda.
Peki bu kadar videoların arasından sizin videolarını Youtube algoritması nasıl öne çıkaracak? Tabii ki satın alacağınız Youtube izlenme ve beğeniler ile açtığınız kanalın videolarını ittireceksiniz. Bu sayede Youtube algoritmasının sizin videolarınızı fark etmesini sağlayacaksınız.

Youtube İzlenme Nasıl Alabilirim?

Öncelikle yukarıda bulunan paketlerimizden birini seçebilir veya dilerseniz size özel paket hazırlayabiliriz. Hangi paketi alacağınıza karar vermenizin ardından kopyaladığınız video url bağlantısını youtube video link yazan kutucuğa yapıştırınız. Aşağıda bulunan adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve cep telefonu bilgilerinizi de doğru olarak girmenizin ardından ödeme adımına geçebilirsiniz.
- Girdiğiniz url bağlantısının doğru olup olmadığını lütfen kontrol ediniz aksi halde hatalı video bağlantısı nedeniyle siparişiniz işleme alınamayabilir.

- Sitemizden kart ile ödeme yapmanın yanı sıra dilerseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçerek havale/eft yapabilirsiniz.

Neden Youtube İzlenme Almalısınız?

Artık herkes Youtube kanalı açıp para kazanmak istiyor. Ancak bu durum o kadar da kolay değil. Günümüzde yıllardır düzenli içerik oluşturan kanalların yanında abone ve izlenmeleriniz düşük ise youtube da istediğiniz kitleye ulaşmak oldukça güç olacaktır. Onca emekle çektiğiniz videolarınızın hakettiği değeri görmemesi sizi hiç karamsarlığa sürüklemesin inspofy.com üzerinden aldığınız organik izlenmeler sizin aramalar kısmında daha üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır. İzlenmelerin yanı sıra videolarınıza aldığınız beğeni ve yorumlar da etkileşiminize yükseltmeye yardımcı olacak ve daha organik bir kanal olarak görünmenizi sağlayacaktır.

Youtube İzlenme Almanın Faydaları Nelerdir?

- Organik etkileşiminizin artmasını sağlar.
- Arama bölümünde üst sıralarda görünmenizi sağlar.
- Kanalın genel itibarını, imajını yükseltir.
- Yüksek izlenme ile sosyal kanıt kısmını sağlamanızı kolaylaştırır.
- Para kazanmanız için gerekli minimum şartları yerine getirmenizi sağlar.
- Daha fazla izlenmenizi beğeni almanızı sağlar.

Youtube İzlenme Paketinin Yanında Hangi Hizmetleri Almalıyım?

Size Youtube izlenmenin yanı sıra kat kat fayda sağlayacak, tavsiye edebileceğimiz hizmet Youtube beğeni ve Youtube abone hizmetimiz olacaktır.

Youtube Beğeni Satın Al: Youtube izlenmelerin yanında satın alacağınız beğeni işlemi videolarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacak ve izlenmeyle orantı olarak kanalınıza itibar sağlayacaktır.

Youtube Abone Satın Al: Kanalınızın etkileşimlerini artırmak, abone sayınızı yükseltmek için abone satın almanız kanalınız açısından büyük fayda sağlayacaktır.

Youtube İzlenme Satın Al
Sıkça Sorulan Sorular

Youtube izlenmeler gerçek kişiler tarafından gönderilmektedir. Bu yüzden düşme olasılığı çok düşüktür. Her ihtimale karşı Inspofy izlenme düşüşlerini telafi etmektedir.

Gelen siparişler anından işleme alınır ve alınan izlenmeler ortalama 24 saat içerisinde videonuza yansıyacaktır.

Inspofy üzerinden aldığınız youtube izlenmeler tamamen gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede videonuzun ve kanalınızın etkileşimini artıracaktır.

Inspofy üzerinden vereceğiniz hiçbir siparişinizde şifre gerekmemektedir.

Inspofy ile sağladığınız tüm ödeme bilgileri Inspofy tarafından barındırılmaz ödeme bilgilerinize sadece bankanız ulaşabilir. SSL güvenlik sertifikası ile güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 132 Geri Bildirim
Yeni açtığım youtube kanalı için izlenme satın aldım 5000 adet izlenme aldım 3 gün sonra izlenme sayım 18.258 oldu izlenme satın almak gerçekten işe yarıyormuş
Gülnaz D.
Youtube izlenmelerim 3 saat içerisinde yüklendi gerçek kullanıclar olduğu için düşmedi bundan sonra hep sizden alışveriş yapacağım.
Hakkı
Birçok firma denedim izlenmeler hep sıkıntılıydı destekleri çok kötü cevap vermiyorlar Inspofy ile tanıştım çok ilgililer :)
Poyraz H.
Youtube kanalım için izlenme satın aldım garanti verdiler. gerçekten izlenmeler kalıcı ve düşmedi.
Umut P.
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Youtube ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek