Instagram
Reels İzlenme Satın Al

Sosyal medya platformu Instagramın yeni kısa video paylaşım özelliği olan Instagram Reels için izlenme satın al. En kısa sürede videolarınız Keşfetteki Instagram Reels alanına girsin.

Paket Özellikleri
Türk Lokasyonlu
Organik İzlenme
Profilinizi Ziyaret Eder
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Keşfet Video Etkili
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı, orta, yavaş gönderim seçenekleri
7/24 Canlı Destek
750 Reels İzlenme
3.90 TL
Hemen Satın Al
1.000 Reels İzlenme
4.90 TL
Hemen Satın Al
2.500 Reels İzlenme
9.50 TL
Hemen Satın Al
4.000 Reels İzlenme
11.90 TL
Hemen Satın Al
5.000 Reels İzlenme
14.50 TL
Hemen Satın Al
10.000 Reels İzlenme
24.00 TL
Hemen Satın Al
15.000 Reels İzlenme
29.90 TL
Hemen Satın Al
25.000 Reels İzlenme
47.50 TL
Hemen Satın Al
50.000 Reels İzlenme
85.00 TL
Hemen Satın Al
100.000 Reels İzlenme
169.90 TL
Hemen Satın Al
500.000 Reels İzlenme (Kampanya)
329.90 TL
Hemen Satın Al
1 Milyon Reels İzlenme (Kampanya)
659.90 TL
Hemen Satın Al
Yukarıda belirtilen paketler haricinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek özel paket oluşturtabilirsiniz.
Avantajlı Keşfet Paketleri

Sizin için çok satılan popüler paketleri bir araya topladık. Reels videolarınızın keşfette görünürlülüğünü arttırmak için İzlenme ve beğeni paketlerini bir arada satın alın.

Reels Başlangıç Paketi
250 Reels Beğeni
1.000 Reels İzlenme
14.90 TL
Paketi Satın Al
Reels Yükseliş Paketi
500 Reels Beğeni
2.500 Reels İzlenme
24.90 TL
Paketi Satın Al
Reels Pro Keşfet Paketi
1.000 Reels Beğeni
5.000 Reels İzlenme
48.90 TL
Paketi Satın Al
Reels Fenomen Paketi
2.500 Reels Beğeni
20.000 Reels İzlenme
119.90 TL
Paketi Satın Al
Milyon İzlenme Paketi
10.000 Reels Beğeni
1 Milyon Reels İzlenme
790.90 TL
Paketi Satın Al
Yardım

Instagram Reels İzlenme Nedir?

Ağustos 2020 yılında Instagram'a gelen yeni güncelleme ile birlikte gelen bir özellik olan Instagram Reels özelliği geldiğini günden bu yana bir hayli ilgi görmüş durumda. Instagram şirketi bu özelliği getirerek Tiktok kullanıcılarını Instagram'a çekmeye çalışıyor.
Instagram Reels 15 saniyelik videolar çekerek bu videolara müzik ve efektler ile eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

Instagram Reels Videosu Nasıl Çekilir?

1. Öncelikle Instagram uygulamanıza giriş yapın.
2. Ekranın sol üst kısmında hikayelerinizin yanında profil resminiz ve + işareti bulunuyor buraya tıklayın. Kameranız açılmış olacak.
3. Aşağıda Gönderi, Hikaye, Reels, Canlı sekmeleri mevcut buradan Reels'i seçin.
Yukarıdaki adımları takip ederek Instagram Reels videolarınızı çekmeye başlayabilirsiniz. Özellikleri kurcalayarak öğrenmek sizin için en iyi yol olacaktır.

Instagram Reels izlenme satın al

Instagram Reels İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Instagram'da popüler bir hesabınız yoksa daha fazla kişiye erişmek çok zordur. Reels videolarınızı keşfete düşürerek daha fazla izlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer Instagram kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Instagram Reels izlenme hilesini hemen hemen herkes yapmaktadır. Size kolay ve güvenli bir şekilde nasıl satılabileceğinizi aşağıda sırasıyla yazdık.

1. Çektiğiniz Instagram Reels videonun bağlantısını kopyalayın. Bunun için Reels videonuzun altında bulunan üç noktaya tıklayın. Açılan menüden "Bağlantıyı Kopyala" tıklayın.
2. Inspofy üzerinden Instagram Reels izlenme paketleri sayfasına girin.
3. Kaç adet Instagram Reels izlenmesi istiyorsanız size uygun paketi seçin.
4. Açılan ödeme sayfasında kopyaladığınız gönderi bağlantısını yapıştırın ve diğer kişisel bilgilerinizi doldurun.
5. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
Bu sayfa 256 bit şifreleme sistemi ile koruma altındadır. Kredi Kartı bilgileriniz tarafımıza ve üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza yükleme işlemi başlayacaktır.

Instagram Reels İzlenme Satın Aldığımda Reels videom keşfete kesin düşer mi ?

Reels izlenmeler hemen hemen tüm fenomenlerin kullandığı bir hizmettir. Instagram Reels ile popüler olmak istiyorsanız iyi bir Reels videosu çekmek yeterli değildir. Reels videolarınızın görünürlüğü çok önemlidir. Instagram Reels algoritması oldukça farklı çalışmakta olup Reels videolarınız ne kadar çok görüntülenme alırsa Instagram robotları videonuzun dikkat çekici bir içerik olarak algılar ve ilgili kişilerin keşfetinde çıkartmaya başlar. Ancak Instagram Reels izlenme satın alırken %100 Türk olmasına özen göstermelisiniz. Aksi halde hesabınız alakasız kişilerde gösterilmeye başlar. Inspofy olarak sadece %100 Türk profillerden oluşan izlenmeler satmaktayız. Kesinlike bot hesaplar üzerinden izlenme yapılmamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın alacağınız Instagram Reels izlenmeleri tamamen Türk kullanıcılardan oluşan aktif hesaplardır. Bu sayede Instagram Keşftete Reels videolarını daha kolay düşmektedir.

Reels videolarınıza izlenmenin yanında beğeni almak tabi ki çok işinize yarayacak. Reels izlenme ve Reels beğeni oranlarınız çok önemlidir. Instagram robotları belirli aralıklar Reels videonuzu gelip inceler her seferinde artış gördüğünde Reels videonuzun etkileşimi artacaktır.

Instagram Reels izlenmelerde hiçbir şekilde azalma olmamaktadır. Bunun yanında tüm düşüşler Inspofy tarafından garanti altındadır. Olası bir düşüşte Whatsapp teknik destek hattımızdan telafi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Reels izlenme satın alırken kesinlikle şifrenizi istemiyoruz. Bunun yanında takipçi, izlenme, beğeni satın alırken herhangi bir şekilde şifrenizi hiçbir firmaya vermeyin.

Inspofy olarak geliştirdiğimiz özel sistemler sayesinde diğer firmalar gibi her müşteriye aynı şekilde gönderim yapmıyoruz. Yapay zeka sistemlerimiz profilinizi tarıyor ve etkileşim sayılarınıza göre gönderim sağlıyor bu sayede daha fazla kişiye erişimi güvenli bir şekilde sağlamış oluyorsunuz.

Instagram Reels izlenme hilesi satın al
Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 129 Geri Bildirim
Kampanyalı olan 500.000 reels izlenmeden aldım ve hızlıca geldi sorunsuz şekilde türk olmaları da beni ayrıca sevindirdi çok sağolun
Musa
Gelen reels izlenmeler türk olmasından dolayı acayip etkileşime ve keşfete faydası oluyor bu sizden kaçıncı alışverişim artık sayamıyorum sayenizde keşfetteyim
Nazlı
İzlenmelerim geldi teşekkür ederim.
Ahmet
Instagram reels izlenme hizmetini satın aldım sonrasında beğenide aldım hemen geldi.
Çınar P.
Takipçi, beğeni ve izlenme satın alıyorum düzenli olarak ilk reels videomuda çektim düzenli içerik üretip bu hizmetleri satın aldığınızda etkiler gözle görülür kesinlikle :)
Hakan
İzlenmelerin kısa sürede yüklendi teşekkürler Inspofy
Jale
Reels izlenmelerim çok çabuk geldil teşekkür ederim.
Pınar T.
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram Reels ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek