Facebook Beğeni Satın Al

Facebook beğeni satın alarak, paylaşımlarınızın daha görünür olmasını sağlayın. Türk Facebook beğeni satın alarak gönderilerinizin beğeni sayısını yükseltin. Beğeni satın alın ve Facebook’da popüler olun.

50
beğeni

41.80 
100
beğeni

77.89 
250
beğeni

180.15 
500
beğeni

330.52 
750
beğeni

480.90 
1000
beğeni

571.12 
1500
beğeni

751.57 
2000
beğeni

932.02 
3000
beğeni

1292.92 
4000
beğeni

1653.82 
Fiyat13.90
Paket Özellikleri
Türk Hesaplar
Telafi Hizmeti
Organik Kullanıcılar
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Facebook Hesabınızı İyileştirme
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı Teslimat
7/24 Canlı Destek

Nasıl satın alabilirim?

  • Yukarıdaki paketlerden birini seçebilir ya da Facebook beğeni miktarını kendiniz girebilirsiniz.
  • Gönderi bağlantısı girin.
  • Yukarıdaki adımları tamamlayarak “sepete ekle” butonuna tıklayın.
  • Sepete gidin ve devam butonuna tıklayın.
  • Ödeme yöntemi sayfası açıldığında karşınıza üç seçenek çıkacak, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Siparişi web sitemiz üzerinden oluşturmak isterseniz “shopier” olarak devam etmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ekranda istenilen tüm bilgileri doğru şekilde girerek devam seçeneğine dokunun.
  • Ödeme adımını da tamamlamanızın ardından siparişiniz başarıyla oluşturulmuş olacaktır.

Videolu Anlatım

Facebook Beğeni Satın Al

Gerçek beğeniler ile gönderilerinizin anasayfada gözükmesini sağlayabilirsiniz. Facebook beğenileri arkadaşınız olan ya da sayfanızda gönderilerin diğer kullanıcıların anasayfada gözükmesini sağlamaktadır. Beğeni sayısı düşük olan gönderileriniz diğer kullanıcıların facebook anasayfasında daha az gözükmektedir. Dolayısıyla öne çıkmayı hedefliyorsanız eğer facebook beğeni satın almanızı tavsiye ediyoruz.
Yeni açtığınız facebook sayfanızın ilk zamanlar neredeyse beğeni alması imkansızdır. Facebook sayfanızı takip eden kullanıcılar anasayfalarında yeni açılan facebook sayfalarının gönderilerini maalesef görememektedir. Bunun sebebi facebook algoritmasının büyük kitleli sayfaları öne çıkarmasıdır.

Facebook yada fotoğraf beğeni hizmeti nedir?
Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle yukarıda bulunan paketlerimizden birini seçebilir veya dilerseniz sizlerin isteğine göre özel paket hazırlayabiliriz. Hangi paketi satın alacağınıza karar vermenizin ardından gönderi bağlantınızı gönderi linki yazan bölüme yapıştırınız. Aşağıda bulunan adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve cep telefonu bilgilerinizi girmenizin ardından ödeme adımına geçebilirsiniz. Ödeme adımının ardından siparişiniz anından işleme alınır.
Facebook gerçek beğeniler ile gönderilerinin anasayfada gözükmesini sağlayabilirsiniz.
Facebook beğenileri arkadaşınız olan yada sayfanızda gönderilerin diğer kullanıcıların anasayfada gözükmesini sağlamaktadır. Beğeni sayısı düşük olan gönderileriniz diğer kullanıcıların facebook anasayfasında daha az gözükmektedir. Bu yüzden facebook gönderi beğenisi satın alınması gerekiyor.

Yeni açtığınız facebook sayfalarınızın ilk zamanlar neredeyse beğeni alması imkansızdır. Facebook sayfanızı takip eden kullanıcılar anasayfalarında yeni açılan facebook sayfalarının gönderilerini maalesef görememektedir. Bunun sebebi facebook algoritmasının büyük kitleli sayfaları öne çıkarmasıdır. Facebook şirketinin geliştirdiği algoritmalar gönderilerinin hızlı bir şekilde beğeni artışını hedef almaktadır. Beğeni satın al hizmeti ile sayfalarınızda paylaştığınız gönderiler artık daha kolay etkileşim almaktadır.
Facebook beğeni satın alırsanız size ne gibi katkılar sağlayacak bir bakalım.

1. Facebook gönderilerinizin beğeni sayısı yükseldiği için diğer kullanıcılar tarafından daha dikkat çekici olacaktır.
2. Facebook beğenileri sayfanıza kullanıcı çekmesini sağlayacaktır.
3. Facebook beğenileriniz artması gönderinizin etkileşim puanının artması için gerçek kullanıcılar tarafından görüntülenmesi de yükselecektir.

Facebook beğeni satın almak neden önemlidir?

Beğeni sayılarınızın yüksek olması size her bakımdan olumlu katkı sağlayacaktır. Gönderilerinizin beğeni sayısı düşük olduğunda profilinize göz atan kullanıcılar için hiç iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Dolayısıyla Facebook gerçek beğeni satın alarak sayfanıza itibar kazandırabilir ve organik bir şekilde Facebook sayfanızı büyütebilirsiniz. Facebook beğeni satın almak sadece beğeni sayınızı yükseltmekle kalmaz aynı zamanda profilinizi ön plana çıkarmayı sağlar. Facebook beğeni, etkileşim almayan hesapları ve sayfaları kapatmaktadır. Sayfanızı riske sokmamanız için "Gerçek Facebook Beğeni" satın alabilirsiniz.

Facebook gerçek beğeni ile Türk arasındaki fark nedir?

Türk beğeni hizmetimiz, tamamen gerçek kullanıcılarının kendi istekleriyle beğenmeleri sonucunda gönderinizin beğeni sayısı artacaktır. Facebook beğeni hizmetimiz de Türk kullanıcılardır fakat aktif kullanıcılardan oluşmamaktadır.

Facebook Gönderi Beğenisi Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Facebook beğeni ne yarar sağlar?

Paylaşımlarınız için alacağınız beğeniler mutlaka Türk olmalıdır. Bot ya da spam unsuru oluşturan beğeni satın almamanız hesap sağlığı açısından çok önemlidir. İnspofy olarak sunduğumuz Facebook beğeni hizmetimiz tamamen Türk kullanıcılardan oluşmaktadır, gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Facebook gönderime neden beğeni almalıyım?

En popüler sosyal medya ağlarından biri olan Facebook’ta belli bir kitleye ulaşmak için beğeni sayılarınızda yüksek olmalıdır. Gönderinize beğeni aldığınızda profiliniz öne çıkarak yüksek bir kitle sahibi olabilirsiniz.

Facebook beğeni almanın faydaları?

Facebook hesabınızda paylaştığınız gönderiler için beğeni aldığınızda diğer kullanıcıların dikkatini çekerek etkileşim kazanma olasılığınız artmaktadır. Hesabınız etkileşim kazandıkça takipçi sayınız hızla yükselmeye başlar. 

Facebook beğenilerim sonradan düşer mi?

Satın aldığınız ya da alacağınız Facebook beğenileri organik kullanıcılardan oluştuğu için Facebook şirketi tarafından zararlı algılanmamaktadır. Bu yüzden düşüş olasılığı çok azdır. Yine de herhangi bir durumda Inspofy ile beğenileriniz güvence altındadır. İlgili şikayetlerinizi Whatsapp teknik destek hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır?

Gönderilerinize beğeni satın almak istiyorsunuz. Ancak facebook beğeni satın alma işlemleri oldukça dikkatli yapılması gerekmektedir. Bazı kopya web siteler hesabınızın şifresini sizlerden istemektedir. Şifre talep edilen sitelere güvenmeyiniz. Inspofy üzerinden şifresiz kolay bir şekilde facebook beğeni satın alabilirsiniz. Facebook ile beraber farklı sosyal medya hesaplarınızı da öne çıkmak istiyorsanız inspofy.com adresinden diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Beğeni satın alırken şifre vermem gerekiyor mu?

Hizmetimiz tamamen şifresiz şekilde işleme alınmaktadır. Facebook gönderi siparişiniz sırasında kesinlikle şifre istemiyoruz yalnızca gönderi bağlantısı girmeniz yeterlidir.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 134 Geri Bildirim
Ajansımıza bağlı işletmelerimize toplu beğeni alımı yaptık indirimler için bir kez daha teşekkür ederiz.
Cemre Ş.
Facebook sayfamızın gönderisi için beğeni aldık 15 dakika gibi bir sürede geldi teşekkürler
Kemal Y.
Facebook beğeni satın aldım memnunum teşekkürler.
Tamer
Kafemiz için beğeni satın aldık birçok firmadan daha ilgili ve kaliteli beğeniler gönderdiler tekrar buradan teşekkür ederim.
Pelin
Dürüst satış yaptığınız için tebrik ederim. Bundan sonra her zaman sizden alacağım.
Yunus
Facebook beğeni satın aldım linki yanlış girmişim desteğe yazdım kısa sürede hallettiler teşekkür ederim.
Hayri G.
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Beğeni ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek