Facebook İzlenme Satın Al

Facebook izlenmeleri paylaştığınız videoların ön plana çıkmasınız sağlayacaktır. İzlenmeler Türk lokasyonlu olduğu için Türkiye'de daha çok görüntülenecektir. Facebook izlenme satın alarak profil ziyaretlerini arttırmış olucaksınız. Bunun yanında Facebook'un yeni sunduğu video paylaşım servisinde videolarınız insanların karşısına çıkacaktır.

500
izlenme

39.90 
750
izlenme

59.90 
1000
izlenme

79.90 
2000
izlenme

159.90 
2500
izlenme

199.90 
4000
izlenme

319.90 
5000
izlenme

374.90 
10000
izlenme

649.90 
15000
izlenme

899.90 
20000
izlenme

1149.90 
50000
izlenme

2349.90 
Fiyat39.90
Paket Özellikleri
Türk Kullanıcılar(Organik)
Telafi Hizmeti
Aktif Hesaplar
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Facebook Hesabınızı İyileştirme
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı Teslimat
7/24 Canlı Destek

Nasıl satın alabilirim?

  • Yukarıdaki paketlerden birini seçebilir ya da izlenme sayısını kendiniz girebilirsiniz.
  • Gönderi bağlantısı girin.
  • Yukarıdaki adımları tamamlayarak “sepete ekle” butonuna tıklayın.
  • Sepete gidin ve devam butonuna tıklayın.
  • Ödeme yöntemi sayfası açıldığında karşınıza üç seçenek çıkacak, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Siparişi web sitemiz üzerinden oluşturmak isterseniz “shopier” olarak devam etmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ekranda istenilen tüm bilgileri doğru şekilde girerek devam seçeneğine dokunun.
  • Ödeme adımını da tamamlamanızın ardından siparişiniz başarıyla oluşturulmuş olacaktır.

Videolu Anlatım

Facebook Görüntülenme

Facebook görüntülenme hizmeti videolarınızın izlenme sayısını yükseltmeyi sağlar. Video görüntülenmeleriniz ne kadar yüksek ise etkileşimlerinizi de bir o kadar artırarak daha popüler olmanızı kolaylaştırır.

Facebook izlenme & görüntülenme ne işe yarıyor?

Paylaştığınız videolarınızın daha fazla kişiye erişmesi için izlenme yüklemesi yaptığımız bu yöntem binlerce işletmenin ve bireysel kullanıcının paylaştığını videoları öne çıkarmaktadır.

Facebook izlenme satın alma sayesinde videolarınız artık kullanıcıların anasayfasında çok kolay düşebilmektedir. Facebook'un yeni sunduğu video izleme hizmetleri artık arkadaşınız olmasa bile bu paylaştığınız videolar diğer facebook kullanıcıları tarafından kolaylıkla izlenebilmektedir. Facebook tıpkı instagram gibi video için ayrı bir explore sunmaktadır.

Birçok insan etkileşimin artması için reklam yapmaktadır. Buna artık ihtiyacınız yok hem çok pahalı hem de verimsiz kılıyor.

Facebook izlenme nasıl satın alınır?

Paylaşımlarınıza izlenme satın almak için öncelikle yukarıda bulunan paketlerden birini seçebilir ya da bizlere ulaşarak özel bir paket oluşturabilirsiniz. Hangi izlenme paketinizi satın almanıza karar vermenizle birlikle, video bağlantısı ve iletişim bilgilerinizi girmelisiniz. Son olarak ödeme adımını tamamlamanızın ardından siparişiniz başarıyla tarafımıza iletilir. Siparişiniz anında işleme alınarak 15 dakika içerisinde yüklenmeye başlar.

Facebook izlenme & görüntülenme Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook görüntülenme hizmeti nedir?

Facebook’ta paylaşılan videoların izlenme sayısını anında yükselten etkili bir hizmettir. Facebook videolarınızın izlenme sayıları ne kadar yükselirse aynı oranda etkileşim kazanmış olursunuz. Popüler bir Facebook kullanıcısı olmak istiyorsanız hesabınızdaki videolara görüntülenme satın alabilirsiniz. 

Facebook görüntülenme sayısı önemli mi?

Video görüntülenme sayısı çok önemlidir. Facebook etkileşim kriterleri hesabınıza gelen beğeni ve izlenme miktarıyla ölçülmektedir. Videolarınız yüksek izlenme sayılarına ulaştıkça, hesabınız daha görünür bir profil haline dönüşür. Facebook video görüntülenme sayısı çok önemlidir. 

Facebook Görüntülenme satın almak profilime zarar verir mi?

Hayır, aksine Facebook görüntülenme satın almak sayfanız için yapabileceğiniz en faydalı işlemlerden biri olacaktır. İzlenme hizmetimiz yasal olup Facebook algoritmalarına uygun düzeydedir.

Yanlış videoya izlenme sipariş versem izlenmeler geri alınır mı?

İzlenme siparişinizi oluştururken doğru bağlantıyı girdiğinizden emin olmalısınız. Sipariş esnasında yanlış link girmeniz durumunda maalesef izlenmeler geri alınamaz.

Facebook görüntülenme almanın hesabıma katkısı nedir?

İstediğiniz görüntülenme sayısına hemen ulaşmak için bu hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz. Facebook’ta paylaştığınız videoların izleyici sayısı arttıkça popülerliğinizde hızla yükselecektir. 

Satın aldığım Facebook Görüntülenmeler ne zaman yüklenir?

Videolarınıza izlenme satın alarak yüksek izlenmelere ulaşabilirsiniz. Etkileşimleriniz artar, profil ziyaret sayınız yükselerek popüler bir profil haline gelirsiniz.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 135 Geri Bildirim
izlenme satın almak facebook algoritmaları için oldukça faydalı 10.000 görüntelenme aldım tavsiyee
Seher S.
1.000 facebook izlenme satın aldım 3 saat içerisinde yüklendi memnun kaldım
Uzay
Facebook sayfamız için izlenme satın aldık gösterimlerimiz haftalar içerisinde artmaya başladı devamlı satın alım önemli toplu paket almak istiyorum bana ulabilir misiniz?
Batuhan
facebook izlenmelerim videoma yüklendi daha hızlı gelebilirdi yaklaşık 3 saat sürdü
Bahri B.
izlenmeler geldi teşekkürler
Kıraç
Facebook izlenmelerim videoma yüklendi saolun.
Polat
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
İzlenme ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek