Instagram Hikaye Yukarı Kaydırma & Bağlantı Tıklama Satın Al 🙊

Instagram sayfayı yukarı kaydır sayesinde aplikasyon dışına çıkılan bağlantı ile para kazanabilirsiniz. Bu bağlantılara aldığınız yukarı kaydırma hizmeti ile daha fazla reklam geliri elde edebilirsiniz.

50
kaydırma

49.90 
100
kaydırma

94.90 
250
kaydırma

199.90 
500
kaydırma

374.90 
750
kaydırma

524.90 
1000
kaydırma

649.90 
2000
kaydırma

1049.90 
5000
kaydırma

1949.90 
Fiyat49.90
Paket Özellikleri
Organik Tıklamalar
Hikaye İzlenme
Profilinizi Ziyareti
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Keşfet Etkili
Hesabınızı keşfete düşürür.
Hızlı, orta, yavaş gönderim seçenekleri
7/24 Canlı Destek

Instagram hikaye yukarı kaydırma ne işe yarar?

Instagram hikayelerinizde ürün linkleri paylaşırken Instagram bu linke kaç kişinin tıkladığını önemsemektedir. Bu linklere ne kadar fazla kişi tıklarsa sizi takip edenlerin hikaye kısımlarında öne çıkarsınız. Instagram hikaye linkleriniz daha fazla tıklandığı için robotlar profilinizi keşfete çıkarır. Bu sayede hesabınız daha fazla kişiye erişim sağlamış olur.

Bağlantı tıklaması nasıl satın alabilirim?

Öncelikle yukarıda bulunan paketlerimizden birini seçebilir veya dilerseniz sizlerin isteğine göre özel paket hazırlayabiliriz. Hangi paketi satın alacağınıza karar vermenizin ardından kopyaladığınız hikaye bağlantısını gönderi linki yazan bölüme yapıştırınız. Aşağıda bulunan adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve cep telefonu bilgilerinizi girmenizin ardından ödeme adımına geçebilirsiniz. Ödeme adımının ardından siparişiniz anından işleme alınır.

Instagram hikaye bağlantı tıklamasının ticari boyutu nedir?

Satın alacağınız bağlantı tıklamaları markalar tarafından takip edilmektedir. Örneğin Trendyol linki paylaştığınızda bu linke kaç kişinin tıkladığını Trendyol bunu bilmektedir. Bu bağlantı tıklamaları ne kadar fazla olursa sizin kazançlarınız da artacaktır. Sizde eğer daha fazla reklam ve işbirliği için bu hizmetten satın alabilirsiniz.

Hikaye tıklanma satın alma kaç hikaye için geçerlidir?

Sipariş esnasında gireceğiniz tek hikaye linki için geçerlidir. Birden fazla hikayelerinize yukarı kaydırma satın almak için bizlere Whatsapp üzerinden iletişime geçerek toplu hikaye tıklanma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Instagram hikaye yukarı kaydırma satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Hikaye yukarı kaydırma satın almak güvenli mi?

Instagram yukarı kaydırma hizmetimiz, önceden test edilmiş güvenli sistemler aracılığıyla gerçekleştirilir. Yukarı kaydırma hizmetimiz tamamen güvenilirdir hesabınız için bir tehlike oluşturmaz.

Yukarı kaydırma hizmeti için şifre gerekli mi?

Instagram yukarı kaydırma hizmetimiz de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi tamamen şifresiz şekilde işleme alınır. Sipariş esnasında hikaye bağlantısı girmeniz siparişinizin sizlere ulaşmasında yeterli olacaktır.

Hikaye kaydırma ne zaman tarafıma yansır?

Instagram hikaye yukarı kaydırma hizmetimiz siz sipariş verdikten kısa süre içerisinde işleme alınır. Yukarı kaydırma siparişiniz işleme alındıktan ortalama 8 saat içerisinde tarafınıza eksiksiz şekilde yansır.

Satın aldığım hikaye kaydırma sonradan silinir mi?

Instagram yukarı kaydırma hizmetimizde silinme düşme gibi olumsuz durumlar yaşanmamaktadır. Olumsuz bir durumda bize her zaman Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 132 Geri Bildirim
İnstagram üzerinden gelir elde etmek isteyen herkes bu hizmeti almalı bence ben şimdiye kadar hiç pişman olmadım müşteri hizmetleri de gayet ilgili sağolsunlar
Yiğit B.
Her soruya ilgili alakalı cevap vermeniz takdire şayan çok teşekkür ederim
Yasemin
Hikaye izlenme hizmetinizi devamlı alıyordum yukarı kaydırma hizmetinizi de denemek istemiştim bütün hizmetleriniz gibi tıklanma hizmetiniz de oldukça kaliteli
Mumin
Harikasınız gerçekten siparişim hemen yüklendi çok teşekkürler
Feyza
Siparişim hızlıca geldi güven vermeniz benim için çok önemliydi artık sizinle çalışacağım
Sonay Su
Tıklanma için arayış içindeyken karşıma çıkmanız iyiki sizin gibi bir site ile karşılaşmışım kalite hizmet on numara
Emre
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram İzlenme ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek