02 Şubat 2021 Salı

Youtube'da izlenme nasıl arttırılır? - 2021

Youtube izlenmelerinizi kısa sürede arttırmak için Youtube izlenme satın alabilirsiniz. Bu sayede Youtube robotları videonuzu fark edip önerilenlerde gösterecektir.

Youtube'a yeni video çekmeye başladıysanız karşınıza çıkacak en büyük sorun izlenme sayılarınızın düşük olmasıdır. Youtube algoritmasının çalışma tarzı tamamen farklı çalışmaktadır. Algoritma videolarınızı önerilenlere çıkarmak için abone, beğeni ve izlenme sayılarınıza bakar. Bu sayılar ne kadar yüksek olursa trendlere ve önerilen videolar arasında gösterilirsiniz.
Birçok Youtuber bu durumdan çok şikayetçi olsa da Youtube firması bunun en iyi yol olduğunu savunmaktadır. Siz de izlediğiniz videolardan illaki denk gelmişsinizdir. Youtuberlar neredeyse her videolarında sizden beğeni isteyerek önerilenlere çıkmaya çalışıyorlar.

Youtube izlenme arttırma yolları

Youtube izlenme sayıları hemen hemen her video atan kullanıcı ücretli olarak satın alıp videolarını üst sırala çıkartıyor. Müzisyenlerden tutun, influencerlara kadar youtube camiasında sahte izlenme çok popüler durumda. Hal böyle olunca sizin videolarınız youtube sunucularında kimsecikler görmeden çürüyüp gidiyor.

Inspofy olarak sizlere Youtube abone, beğeni, izlenme hizmetlerimizi en uygun fiyat ve yüksek etkileşimli izlenmeler ile 5 yılı aşkın bir süredir sunmaya devam ediyoruz. Youtube izlenme paketlerimizden birini satın alarak videolarınızı öne çıkartmaya başlayabilirsiniz.
Youtube İzlenme paketleri için buraya tıklayın.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek