Paylaş
05 Nisan 2021 Pazartesi · Son Güncelleme : 13 Haziran 2022 Pazartesi

Twitter takipçi hilesi 2022 nasıl yapılır?

Twitter hesabınıza şifresiz takipçi hilesi ile etkileşimlerinizi yükseltebilirsiniz. Güvenilir Türk Twitter kullanıcıları hesabınızı popülerlik katacaktır.

Twitter'de popüler hesaplarınız arasında yerinizi almak istiyorsanız Twitter algoritmaların nasıl çalıştığını bilmeniz gerekiyor.
Twitter algoritması hastag sistemi üzerine kuruludur. Robotlar gündemde olan hastagleri gezerek profiller üzerinde bir puan sistemi oluşturmuştur. Bu puanlarınız ne kadar yüksek ise twitlerinizin ve profilinizin görünürlüğü bu doğrultuda artmaktadır.

Twitter Takipçi sayısına önem verdiği kadar beğeni, görüntülenme, izlenme, profil ziyaretine de önem vermektedir. Bu sayılarınız ne kadar yüksek ise hesabınız üst konumlarda gözükecektir. Bu yazımızda sadece Twitter takipçi hilesinden söz edeceğiz.
Her platformda olduğu gibi takipçi sayılarının arttırmanın birden fazla yolu vardır.

Ücretsiz takipçi hilesi nasıl yapılır?
Bedava takipçi adı altında sunulan web siteler düşük miktarda Twitter takipçisini size ücretsiz olarak göndermektedir. Bunun karşılığında sizden kullanıcı adı ve şifrenizi talep etmektedirler. Bu bilgileri sizden aldıktan sonra haberiniz olmadan Twitter hesabınıza erişim sağlayabilir ve başkalarını takip edebilirler. Bu yöntemi hiç tavsiye etmemekteyiz. Twitter hesabınızın kapanma ve spam yeme riski oldukça fazladır. Her ne kadar sonrasında şifrenizi değiştirseniz de belirli bir zaman sonra takipçilerin düştüğünü göreceksiniz. Takipçilerin düşme nedeni bu web siteler hesabınıza artık erişim sağlayamadığı için takipçileri geri çekmektedir.
Ücretsiz gönderilen takipçiler zararlı mı?
Bedava olarak gönderilen takipçiler genellikle profil fotoğrafı olmayan hesaplardan oluşmaktadır. Bu hesaplar profiliniz için kötü bir imaj sağladığını için Twitter robotlarının gözünde profil kalitenizi düşürecektir.

Ücretli Twitter takipçi hilesi nasıl yapılır?
Ücretli Twitter takipçisi aldığınızda sizden kullanıcı adı ya da şifre talep edilmemektedir. Satın aldıktan sonra 1 - 12 saat içerisinde takipçileriniz gelmeye başlayacaktır. Gönderilen takipçiler tamamen organik hesaplardan oluştuğu için profil resimleri %95 oranında vardır. Bu takipçilere belirli bir para ödediğiniz için spam riski %0 oranındadır. Twitleriniz kısa sürede maksimum erişime bu sayede açılacaktır.

Ücretli Twitter takipçi paketlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi.


Whatsapp Canlı Destek