Instagram Keşfet Aracı

Yapay zeka ile geliştirilmiş tarama robotları sayesinde Instagram profiliniz analiz edilip pingleme işlemi yapılır. Bu sayede diğer Instagram kullanıcılarına daha fazla gözükmeye başlarsınız.

Ortalama Puan: 5/5
Bireysel Mini
499   30 gün
Influencer Pro
999   30 gün
İşletme Pro
1699   30 gün

Instagram keşfet nedir?

Instagram keşfet platfromda bulunan tüm kullanıcıların sizi takip etmeksizin içeriklerinizi gördüğü bir etkileşim alanıdır. Burada profiliniz "Herkese Açık" olduğu sürece sizinle alakalı kullanıcılara gösterilir.

Instagram keşfete düşürme aracı nedir?

Instagram keşfet aracı dünya üzerinde binlerce kullanıcının kullandığı bir algoritma düzenleme yazılımıdır. Bu sistem algoritması değişmiş hesapları, spama düşmüş profili veya herhangi bir nedenle Instagram robotları tarafından kara listeye alınmış profilerin tekrar güven kazanıp görüntülenmeyi arttırmaya yarayan bir araçtır.

Kullanım amacı

  • Algoritma Düzenleme
  • Keşfet Gösterim Oranı Arttırma
  • Spam'dan Çıkarma
  • Erişim Oranı Arttırma

Keşfete Nasıl Düşürüyor?

Instagram algoritması günden güne değişip kendi kendine öğrenen bir yapay zeka sistemidir. Instagram robotları milyonlarca hesabı analiz ederek karşımıza ilgili sonuçlar çıkarır. Bu sonuçları filtrelerden geçirerek her sonuçlara kategorilendirme ve puan verir. Instagram keşfet aracı profilinizi analiz eder, binlerce hesap üzerinden(ilgili kategorilerden) profilinize girip vakit geçirir. Bu hesaplar %100 organik gerçek kullanıcılar olduğu için profil kalitenizi arttırarak ilgili hedef kitlenizin hesaplarında keşfete düşürür.

Instagram Keşfete Düşme Aracı

Ne zaman sonuç verir?

Instagram Keşfete düşürme aracı yüksek takipçili fenomen hesaplarında uzun yıllar kullanılmıştır. Bu kullanım süresinden yola çıkarsak sonuç zamanı çok değişkendir. Hesabınız üzerinden hedeflediğiniz kitle, paylaşım, zaman, konum ve içerik kalitesi etkileyebiliyor. Ortalama olarak zaman verecek olur isek 2 hafta ila 2 ay arasındaki bir süreyi bulabilmektedir.

Keşfette çıkıp kalma süresi nedir?

Instagram Keşfet aracı ile keşfet kısmına çıktığınızda diğer kullanıcıların profilinize girme oranı ihtimali %65'dir. Bu insanlar profilinizde ne kadar vakit geçirir ise hesabınız için o kadar yararlı olacaktır. Bu süre ne kadar uzun olursa Instagram robotları profilinize iyi not verecek ve diğer içeriklerinizi göstermeye başlayacaktır.
Sonuç olarak alakalı içerik üretip paylaşımlara devam ederseniz keşfetten düşme olasılığınız oldukça düşüktür.

Sıkça Sorulan Sorular

Keşfette çıktığımı nasıl fark ederim?

Düzenli olarak içerik paylaşıyorsanız ortalama gösterim sayınızı aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz. Eğer bir içeriğiniz diğerlerinden oldukça yüksek gösterim sayılarına ulaştıysa gönderiniz keşfete düşmüş demektir.

Hesabımı spamdan çıkarır mı?

Instagram keşfet aracı sağladığı güvenli hesaplar üzerinden gösterimler ile profilinize güven kazandırır bu sayede Instagram robotları sizi belirli bir süre sonra spamdan çıkaracaktır.

Bu bir Instagram Keşfet hilesi mi?

Teknik olarak bu bir hile değildir. Genellikle yurt dışındaki Instagram fenomenleri arasında kullanılan hedef kitle belirleme sistemidir.

Aracı satın aldığımda kesin keşfete düşermiyim?

Instagram keşfet aracı hesabınızın aktifliğine, hedef kitleye, takipçi, beğeni, izlenme, gösterim ve birçok profil verilerinze göre etki gösterebilir. Şuana kadar yapılan araştırmalara göre %60 - %90 oranında kullanıcılar spamlardan kurtulmuş hedef kitlesi düzelmiştir.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 125 Geri Bildirim
Güvenilir, hızlı teslimat, çabuk geri dönüş daha ne olsun ki..
Serap UNCEL
Erişim kısmım ne zamandır bu kadar artmamıştı bilseydim daha önce satın alırdım
Derya
Güvenilir bir site şifre felan istemiyorlar bu ikinci siparişim oldu
Nazlı
Gerçekten ödediğim parayı son kuruşuna kadar hakeden bi hizmet sürekli tek tek beğeni almakla uğraşmıyorum inspofy bıraktım popüler oldum ;)
Suna I.
Instagram hesabım bazı sebeplerle kısıtlama almıştı düzelmesi için ekonomik satın aldım şu an dönüşler güzel hoşuma gitti.
Nalan k.
Her soruya sabırla yanıt verdiğiniz için buradan tekrar teşekkür ediyorum mükemmelsiniz.
ASİYE
Instagram için her zaman toplu paket hazırlatıyordum böyle bir hizmetleri olduğuyla karşılaşınca denemek amaçlı aldım bildiğim kalite süper
Muhammet C.
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram Keşfet ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek