27 Ocak 2021 Çarşamba

Instagram Reels Keşfete nasıl düşülür?

Instagram Reels'de kefşete nasıl çıkılır, teknik ve taktikleri gösterdik. İzlenmeleriniz artık kısa sürede artacak.

Instagram'ın yeni özelliği olan Reels'i çıktığı günler bu yana milyonlarca Instagram kullanıcı tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Birçok fenomen olmazsa olmaz Reels videolarını sık bir şekilde çekmektedir.
Instagram şirketi Reels'den gelen bu geri dönüşü olumlu karşılamış Instagram Keşfette büyük bir bölümü Reels videoları için ayırmıştır.
Bu kadar çok Reels videosu çekilirken sizin reels içeriğinizin izlenmesi düşmektedir. Bu yazıda sizlere Reels videolarınızı nasıl öne çıkarabileceğinizi anlatacağız.

instagram reels akışına video nasıl girer?

1.Dikkat Çekici Bir Reels Çekin

Bir kullanıcının Reels videonuzu sonuna kadar izlemesi çok önemlidir. Bu yüzden videonuz alışılagelmişin dışında bir içerik olması gerekiyor ki insanlar videonuzu sıkılmadan izlesin.

2.En Popüler Müzikleri Seçin

Reels videolarınızda kullandığınız müzikler çok önemlidir. Uzmanların yaptığı araştırmalara göre sevilen müzikler tekrar tekrar dinleniyor. İşte bu yüzden en çok kullanılan Instagram Reels müziklerini siz de kullanmalısınız. Bu sayede videonuzu müzik bitene kadar izlenecektir. Sizin için Instagram Reels'de en çok kullanılan müzikleri sıraladık makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

3.Hastag Kullanın

Instagram'ın olmazsa olmaz özelliği hastagler, bir gönderinin etkileşimde faydası oldukça yüksektir. Hastagler aynı zamanda Instagram robotlarına hedef kitlenizi belirlemede yardımcı olmaktadır. Burada önemli bir husus var. Hastagleriniz maksimum 5 adeti geçmemelidir. Aksi halde içeriğinizi yapay zeka spam olarak işaretleyecektir.

4.Reels İzlenme Sayısı ve Ortalama İzlenme Süresi

Instagram algoritmasının mantığı Reels videolarınızın izlenme sayısı ne kadar çoksa bu Reels dikkat çekici güzel bir içerik olarak algılıyor ve diğer insanlara göstermeye başlıyor. Ancak ortalama izlenme süreniz de yüksek olmalıdır. Arkadaşlarınızdan Reels videolarınızı atıp sonuna kadar izlemesini isteyebilirsiniz. Eğer daha profesyonel bir hizmet almak, daha fazla kişiye kısa zamanda erişmek istiyorsanız Inspofy Reels İzlenme paketlerimizden birini satın alabilirsiniz. Bu paketi satın aldığınızda %100 Türk organik hesaplar Reels videonuzu izlemeye başlayacaktır.

5.Reels Beğeni ve Reels Yorumları

Instagram Reels izlenme satın aldınız ancak bununla da bitmiyor izlenmelerinizin yanında Reels beğeni ve yorum satın alarak Reels videonuzu milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. İçerikleriniz 1.000 izleniyorsa buna orantılı olarak 250 Reels beğeni satın almanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki verdiğimiz tiyolarla binlerce Instagram kullanıcısı takipçilerini ve etkileşimlerini arttırdı. Siz de Instagram'da belirli bir kitleye ulaşmak istiyorsanız bu organik olarak çok zaman alan bir süreçtir. Inspofy olarak sağladığımız hizmetler bu süreci kısaltmaya yaramaktadır. Binlerce mutlu fenomen müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizi tercih etmiş ve olumlu sonuçlar almıştır.

Teşekkürler,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek