Instagram
Türk Canlı Yayın İzleyici Satın Al

Instagram canlı yayınlarınıza Türk izleyici satın alarak canlı yayınlarınızı daha etkileşimli hale getirin. Türk canlı yayın izleyici satın alın ve takipçilerinizin dikkatini çekerek popülerliği yakalayın.

Paket Özellikleri
Türk Lokasyonlu
Organik İzlenme
Profilinizi Ziyaret Eder
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Garantili İzlenme (Düşmeyen)
40 dakikaya kadar izlenme
Manuel İşleme Alma
7/24 Canlı Destek
Instagram
100 Türk Canlı Yayın İzleyici
 75.94
Satın Al
Instagram
200 Türk Canlı Yayın İzleyici
 152.10
Satın Al
Instagram
300 Türk Canlı Yayın İzleyici
 217.37
Satın Al
Instagram
400 Türk Canlı Yayın İzleyici
 282.65
Satın Al
Instagram
500 Türk Canlı Yayın İzleyici
 326.17
Satın Al
Instagram
750 Türk Canlı Yayın İzleyici
 434.96
Satın Al
Instagram
1000 Türk Canlı Yayın İzleyici
 543.76
Satın Al
Yukarıda belirtilen paketler haricinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek özel paket oluşturtabilirsiniz.

Instagram Türk Canlı Yayın İzleyicisi

Instagram'da canlı yayınlarınızı takipçileriniz ve arkadaş çevreniz için daha popüler hale getirmek için kullanılan canlı yayın izleyicileri tamamen Türk loksyondan gönderilmektedir. Canlı yayın boyunca izlemektedir.

Instagram Türk Canlı Yayın İzlenme Nedir?

Canlı yayınlarınız için organik hesaplardan oluşan %100 Türk kullanıcı yayınınızı izler. Instagram canlı yayın izleyicileri doğal bir şekilde yayınınıza katılarak Instagram robotlarının canlı yayınınızı fark etmesini sağlar. Instagram canlı yayın izleyicileri satın aldığınızda sizi tanımayan birçok insanın profilinize girmesini sağlayabiliyorsunuz. Canlı yayın izlenmelerin en büyük avantajı ise hızlı bir şekilde takipçi sayılarınızı, beğeni sayılarınızı, izlenme sayılarınızı arttırıyorsunuz.

- Instagram algoritması etkileşim puanlarınızı arttıracaktır. Yayınlarınız ve gönderileriniz farklı kullanıcılara önerilecektir.
- Instagram canlı yayın izleyici sayısı yüksek olduğundan dolayı keşfet kısmında gözükmeye başlayacak.
- Reklam için firmalar fenomen hesapları uzun soluklu takip etmektedir. Sponsor olacak şirketler için iyi bir izlenim oluşturursunuz.

Dikkat edilemesi gerekenler
1. İzleyiciler yorum yapmamaktadır.
2. İzleyiciler 30-40 dakika yayında kalmaktadır.
3. Canlı yayın işlemleri manuel olarak teknik ekiplerimiz tarafında takip edilmektedir.
4. Yayın açmadan hemen önce müşteri hizmetlerine bilgi verebilir ve izleyicileri istediğiniz zaman içersinde isteyebilirsiniz.
5. İzleyiciler gönderildikten sonra yayınınız herhangi bir şekilde kesilirse yada kapanırsa tekrar izleyici talebiniz ücretli bir şekilde karşılanmaktadır.
Eğer bağlantı problemi yaşıyorsanız ekstra 1 adet sigorta hakkınız müşteri hizmetlerimizden + 25 ₺ karşılığında talep edebilirsiniz. Bu sayede yayınızınız kesilirse aldığınız sigorta sayesinde ücretsiz olarak tekrar izleyiciler gönderilir.

Instagram türk canlı yayın izlenme satın al
Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler
Sizlerden gelen geri bildirimler bizim için oldukça önemlidir. Inspofy hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştirmek için müşteri görüşlerimizi şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de yaşadığınız deneyimleri diğer müşterilerimize örnek olması için yazabilirsiniz.
5/5
Toplam: 131 Geri Bildirim
30 dakikalık yayın almıştım hiç düşüş olmadı memnun kaldım gelen kişiler beğeni ve yorum da yaptı ilginiz için ise ayrıca teşekkür ederim
Nazlı
Daha önce beğeni ve izlenme alıyordum buradan çok memnundum son zamanlarda canlı yayın çok sık açmamdan dolayı denemek istedim her hizmetiniz bu kadar kaliteli olamaz valla harikasınız çok sağolun
Tuğba
Sayfayı büyütmede canlı yayın etkisi oldukça fazla üstelik beğeni ve yorum yapmaları gerçekten müthiş etkileşime katkı sağladı
Esra
Sadece paylaşımlarımda değil canlı yayında da popülerliğimi devam ettirmek için aldım fiyatlarda makul artık hep sizinleyim
Bülent
750 adet canlı yayın hizmeti aldım çok kaliteli gelen kişiler beğeni ve yorum da yaptı memnun kaldım
Selami
Tüm Yorumları Göster
Sende Bize
Geri Bildirim Gönder
Instagram ile ilgili makeleler
Whatsapp Canlı Destek