Instagram
Türk Canlı Yayın İzleyici Satın Al

Instagram canlı yayınlarınıza organik izleyici satın alarak canlı yayınlarınızı daha popüler hale getirin. Canlı yayın izleyicileri takipçilerinizin dikkatini çeker ve daha fazla izleyici kazanırsınız.

Paket Özellikleri
Türk Lokasyonlu
Organik İzlenme
Profilinizi Ziyaret Eder
Şifresiz İşleme Alma
Hesap Güvenliği
Garantili İzlenme (Düşmeyen)
40 dakikaya kadar izlenme
Manuel İşleme Alma
7/24 Canlı Destek
100 Türk Canlı Yayın İzleyici
34.90 TL
Hemen Satın Al
200 Türk Canlı Yayın İzleyici
69.90 TL
Hemen Satın Al
300 Türk Canlı Yayın İzleyici
99.90 TL
Hemen Satın Al
400 Türk Canlı Yayın İzleyici
129.90 TL
Hemen Satın Al
500 Türk Canlı Yayın İzleyici
149.90 TL
Hemen Satın Al
750 Türk Canlı Yayın İzleyici
254.90 TL
Hemen Satın Al
1000 Türk Canlı Yayın İzleyici
329.90 TL
Hemen Satın Al
2500 Türk Canlı Yayın İzleyici
749.90 TL
Hemen Satın Al
Yukarıda belirtilen paketler haricinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek özel paket oluşturtabilirsiniz.

Instagram Türk Canlı Yayın İzleyicisi Satın Alın

Instagram'da canlı yayınlarınızı takipçileriniz ve arkadaş çevreniz için daha popüler hale getirmek için kullanılan canlı yayın izleyicileri tamamen türk loksyondan gönderilmektedir. Canlı yayın boyunca izlemektedir.

Instagram Türk Canlı Yayın İzlenme Nedir, Nasıl Yapılır?

Instagram canlı yayınlarınız için organik hesaplardan oluşan %100 Türk kullanıcı yayınınızı izler. Instagram canlı yayın izleyicileri doğal bir şekilde yayınınıza katılarak Instagram robotlarının canlı yayınınızı fark etmesini sağlar.
Instagram canlı yayın izleyicileri satın aldığınızda sizi tanımayan birçok insanın profilinize girmesini sağlayabiliyorsunuz. Canlı yayın izlenmelerin en büyük avantajı ise hızlı bir şekilde takipçi sayılarınızı, beğeni sayılarınızı, izlenme sayılarınızı arttırıyorsunuz. Bunun yanında; · Instagram algoritması etkileşim puanlarınızı arttıracak yayınlarınız ve gönderileriniz diğer kullanıcılara daha fazla gösterilecek.
· Instagram canlı yayınlarınızı izleyen kişiler yüksek olduğu için diğer kullanıcıların keşfet kısmında canlı yayınlarınız gözükmeye başlayacak.
· Reklam için firmalar fenomen hesapları uzun soluklu takip etmektedir. Bu yüzden size sponsor olacak şirketler için iyi bir izlenim oluşturursunuz.

Dikkat edilemesi gerekenler
- İzleyiciler yorum yapmamaktadır.
- İzleyiciler 30-40 dakika yayında kalmaktadır.
- Canlı yayın işlemleri manuel olarak teknik ekiplerimiz tarafında takip edilmektedir.
- Yayın açmadan hemen önce müşteri hizmetlerine bilgi verebilir ve izleyicileri istediğiniz zaman içersinde isteyebilirsiniz.
- İzleyiciler gönderildikten sonra yayınınız herhangi bir şekilde kesilirse yada kapanırsa tekrar izleyici talebiniz ücretli bir şekilde karşılanmaktadır.
Eğer bağlantı problemi yaşıyorsanız ekstra 1 adet sigorta hakkınız müşteri hizmetlerimizden + 25 ₺ karşılığında talep edebilirsiniz. Bu sayede yayınızınız kesilirse aldığınız sigorta sayesinde ücretsiz olarak tekrar izleyiciler gönderilir.

Instagram türk canlı yayın izlenme satın al
Whatsapp Canlı Destek