Paylaş
08 Nisan 2022 Cuma · Son Güncelleme : 20 Haziran 2022 Pazartesi

Trendyol Linkinden Para Kazanmak

Trendyol linkinden para nasıl kazanılır öğrenerek, Trendyol iş birliği sayesinde gelirinizi artırabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden Trendyol ile iş birliği yaparak para kazanabilirsiniz. Black Friday, bahar fırsatları gibi dev kampanyalara öncülük eden, milyon dolarlık geliriyle günümüzün en popüler e-ticaret siteleri arasında ön planda yer almaktadır. Trendyol her zaman gündemi takip eden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir markadır. Uygulama üzerinden sadece fenomenler değil herkes para kazanabilmektedir.

Instagram'dan link paylaşarak nasıl para kazanılır?

Trendyol iş birliği ile basittir. Önemli olan nasıl yapılması gerektiğini bilmektir. İşte bu yazımızda
Trendyol'dan nasıl kazanç sağlarım?
Trendyol yukarı kaydırma ile nasıl para kazanabilirim?
Gibi soruları sizler için aşağıda yanıtladık.

Trendyol iş birliği nasıl olur?

Instagram sayfanızda bulunan takipçi sayınız yüksek ise para kazanabilirsiniz. Trendyol iş birliği sayesinde kazancınızı artırabilirsiniz. Instagram hesabınızda Trendyol linki vermek istiyorsanız; öncelikle güven kazanmalısınız. Başlangıçta ürünleri kendiniz satın alın. Kendi bütçenizle aldığınız ürünleri, Instagram hikaye bölümünde memnuniyetinizi belirterek linkleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra kendi paranızla aldığınız ürünleri memnun kalmadığınız da, yine Instagram hikaye bölümünde paylaşarak takipçilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

Instagram’da son zamanlarda sıkça karşılaşılan, e-ticaret siteleriyle iş birliği yapan fenomenlerdir. Yukarı kaydırma ile ciddi kazançlar sağlayan fenomenlerdir. Trendyol üzerinden kazanç sağlamak için sabırlı olmalısınız. Takipçilerinizin sizin paylaştığınız ürünlerden satın aldıkça Trendyol’un ilgisini çekerek belli komisyon karşılığı iş birliği yapabilirsiniz.

Trendyol para kazanma 2022

Günümüzde sosyal medyanın yoğun kullanılmasıyla birlikte yukarı kaydırma özelliği eklenmiştir. E-ticaret sitelerine duyulan ilgi de oldukça artmıştır. Komisyon alabilmeniz için Instagram’da en az 10.000 takipçi olması gerekiyor. Yeni güncellemeyle birlikte bu şart ortadan kalkmıştır. Takipçi sayınızın miktarı önemsenmeksizin Instagram sayfanızda Trendyol linki ekleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken unsur takipçi sayınızdır. Hayran sayısının miktarı arttıkça ücret de yükselecektir.

Instagram hesabınız üzerinden paylaştığınız ürünlerden para kazanırsınız. Trendyol sizlere her ürün başına %10 - %20 arasında komisyon ödemesi yapmaktadır. Örnek: link yoluyla ortalama 5.000 lira ürün satışı yaptınız. O zaman 500 lira kazanırsınız.

Trendyol linklerinizden daha fazla kazanç sağlamak için buradaki bağlantıya tıklayarak takipçi satın alabilirsiniz.

Trendyol linklerinize tıklanma almak için Instagram Hikaye Yukarı kaydırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi.


Whatsapp Canlı Destek