Paylaş
23 Kasım 2020 Pazartesi · Son Güncelleme : 10 Haziran 2022 Cuma

Tek Fotoğraf İçin Instagram Beğenisi Satın Al

Sadece tek fotoğraf için beğeni alabilirsiniz. Şifresiz beğeni satın almak için Instagram gönderi bağlantısını girmeniz yeterlidir.

Instagram'da paylaşımlarınızın daha fazla kişiye erişmesini istiyorsanız Instagram beğeni satın alma hizmetimiz ile bu oldukça kolaydır. Ancak müşterilerimiz sadece belirlediği fotoğraflara beğeni satın almak istediklerinde bazı firmalar Instagram otomatik beğeni paketlerini önermektedir.
Instagram otomatik beğeni paketlerini de aylık bir süre sınırı koyarak paralarınızın boşa gitmesini sağlıyorlar. Inspofy'da Instagram aylık paketlerinde süre sınırı yoktur. Paketi satın aldığınızda istediğiniz zaman istediğiniz fotoğrafa, istediğiniz hesapta kullanabilirsiniz. Instagram otomatik beğenilerini biz aylık 5 taneden fazla gönderi paylaşan müşterilerimize önermekteyiz. Eğer paylaşımlarınız aylık 5 adetten az ise tek fotoğraf için beğeni satın alabilirsiniz.

Tek fotoğraf için Instagram beğeni satın al

Tek fotoğraf için beğeni satın almak fayda sağlar mı?
Instagram tek fotoğrafınıza beğeni satın aldığınızda robotlar öncelikle beğeni satın aldığınız gönderiye gelir sonrasında profilinize gidip diğer fotoğraflarınıza göz atar. Eğer ortalama bir yükseklik görüyorsa fotoğrafınızın keşfete düşme olasılığı yüksektir. Ancak dağlar kadar beğeni farkı yaratırsanız örneğin eski fotoğraflarınız 200 beğeni alıyorsa yeni fotoğrafınıza 2.000 adet beğeni satın alırsanız Instagram'da, sizi takip eden kullanıcılarda bunun sahte beğeni olduğunun farkına varacaktır. 

Bütçeniz müsait ise geçmişteki tüm fotoğraflarınıza kademeli olarak beğeni satın alın. Bunun için Whatsapp teknik destek hattımızdan uzman personellerimizle istişare edip profesyonel bir şekilde hesabınızın kalitesini arttırabilirsiniz.

Şimdi önemli bir bilgi verelim. Tüm fotoğraflarınızda beğeni yüklemesini yapacaksanız bunun kısa zaman içerisinde yapın. Çünkü Instagram botları profilinize 6-24 saat içinde gelip kontrol eder. Bu işlemleri onlar gelmeden yapmanız gerekmektedir.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek