Paylaş
03 Eylül 2021 Cuma · Son Güncelleme : 16 Haziran 2022 Perşembe

Instagram takipçi satın alma, beğeni ve erişimleri arttırdığımızda neler oluyor?

Instagram Türk beğeni almanın, takipçi artırmanın hesabınıza olan katkılarını sizler için açıkladık. Etkileşim nasıl artar sorusunun yanıtını da bulabilirsiniz..

Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcısı bulunan Instagram şirketi insanların ekmek kapısı olmaya başladı. İnsanlar takipçi ve diğer hizmetleri satın alarak birçok insanın önüne geçmektedir.
Peki Instagram'da takipçi sayınızı arttırmak, kolay yoldan markalardan sponsorlu içerik tanıtımı yaparak para kazanmak mümkün mü?
Evet. Instagram takipçi satın alarak takipçi sayınızı yükseltiyorsunuz ancak bununla bıraktığınız için pek fazla geri dönüş alamıyorsunuz. Bunun sebebi takipçi sayılarınızın oranı kadar beğeni, yorum, izlenme, reels izlenme gibi erişim sayılarınızı arttırmanız gerekiyor.
Instagram'dan gelir sağlayan birçok insanın tek yaptığı şey düzenli içerik paylaşımı yapıp takipçi ve etkileşim sayılarını orantılı olarak yükselttiklerini söylemektedir.

instagram erişimleri attırmak
 

Peki Instagram takipçi satın aldığınızda bunlar size nasıl gönderiliyor?
Instagram şirketinin yüzlerce çalışanı bulunuyor bu hesaplar el ile takip etmesi imkansızdır. Hesaplarınız bir yapay zeka algoritmasıyla takip ediliyor. Algoritmalar her 6 saatte bir hesabınızı ziyaret eder ve profilinize bir puan vermektedir. Bu puan doğrultusunda keşfet etkileşimlerine hesabınızı gösterir.


Peki bunun takipçi satın alma ile alakası nedir?
Instagram bilgisayar ile oluşturulan hesapları izleyip kapatmaktadır. Bilgisayar ile yaratılan hesaplar 6 saat içerisinde kapanmaktadır. Bu yüzden bot Instagram takipçileri 6 saat içerisinde kapanmaktadır. Son yıllarda dünya üzerinde kullanılan "Organik Instagram Takipçi" adı ile satılan takipçiler düşmemektedir. Bunun en büyük sebebi bu hesaplar gerçek kullanıcıların oluşturduğu hesaplardır ve bir telefonda uygulamada açıktır. Bu yüzden Instagram robotları bu hesapları gerçek hesap olarak algılamaktadır. Bu sayede birçok fenomenin satın aldığı gibi organik takipçi, beğeni, yorum, Reels izlenme, Reels beğeni, Profil ziyareti ve erişim satın almalısınız.

Instagram takipçi ve beğeni sayılarını ne kadar önemsiyor?
Instagram şirketi tamamen erişimleri takipçi, beğeni gibi sayılar ile belirlemektedir. Bunun en önemli kanıtı hikayelerinizde yukarı kaydırmak yapmak için bile 10K takipçi sınırı koymuştur. Keşfet de ise yüksek takipçi profilleri daha çok göstermektedir.

Instagram'da Düşmeyen Takipçileri buradan satın alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek