Paylaş
06 Nisan 2021 Salı · Son Güncelleme : 13 Haziran 2022 Pazartesi

Instagram Reels video beğenisi nasıl satın alabilirim?

Instagram Reels videonuza beğeni alarak etkileşimlerinizi artırabilirsiniz. Keşfet etkili beğeniler ile Reels videonuz keşfete düşsün.

Çektiğiniz Instagram Reels videoları yaratıcı Reels'lerinize rağmen istediğiniz izlenme rakamlarına ulaşmıyorsa bu sizin suçunuz değil. Instagram algoritması henüz sizi fark etmediği için Reels'lerinizi diğer kullanıcılara çok nadir göstermektedir. Eğer Instagram Reels'te yeni video çekmeye başladıysanız keşfet için ücretsiz teknik detaylara buradaki makalemizden ulaşabilirsiniz.

Instagram reels beğeni nasıl satın alabilirim?

Instagram Reels video beğenisi ne gibi sonuçlar verecek?
Inspofy olarak bugüne kadar binlerce fenomen, influencer, Youtuber'a sayısız hizmet ve danışmanlık sağladık. Bizimle birlikte yola çıkan her kullanıcımız düzenli Reels paylaşarak bu videolara beğeni, izlenme ve profil ziyareti satın alarak takipçi sayılarını yükselttiler.

Instagram Reels video beğenisi nasıl satın alabilirim?
Instagram Reels beğenisini inspofy.com üzerinden satın alabilirsiniz.
1. Instagram Reels Beğeni sayfasına girin.
2. Instagram kategorisinden Reels Beğeniyi seçin.
3. Size uygun Reels beğeni paketlerinden birine tıklayın.
4. Açılan sayfada Reels video bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girin.
5. Ödeme yap butonuna tıkladıktan sonra banka sayfasına aktarılacaksınız. Burada güvenli 3D ödeme yaptıktan sonra "Siparişiniz Onaylandı" yazısını göreceksiniz.
Yukarıdaki işlemlerden sonra beğenileriniz 0-20 dakika içerisinde videonuza yansıtılacaktır.

Instagram Reels beğeni satın aldığımda hesabıma herhangi bir kötü işlem olur mu?
Inspofy olarak kullandığımız hesaplar spam riski %0 olan hesaplar olduğu için hesaplarınız herhangi bir şekilde Instagram botları tarafından kötü niyetli olarak algılanmamaktadır. Bu yüzden inspofy ile hesaplarınız güvence altındadır.

Instagram Reels beğeni satın alacağım deneme beğeni atabiliyor musunuz ?
Hizmetlerimizde belirli aralıkla ile deneme beğeni atılıyor ancak bunu devamlı olarak yapamamaktayız. Bazı kullanıcılar deneme beğenilerini kötü niyetli kullanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Instagram Reels beğeni program ile mi atılıyor?
Kesinlikle hayır. Gönderilen hesaplar %100 gerçek kişilerin hesabı olmaktadır. Bot ile gönderilen beğeniler hesabınızı büyük oranda riske sokmaktadır. Bot beğeni satın aldığınızda (genellikle uygun fiyatlı satıcılarda oluyor) hesabınızın geri dönüşü olmayan bir spam yoluna girecektir. Kesinlikle bot ucuz beğeni tavsiye etmemekteyiz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi.


Whatsapp Canlı Destek