Paylaş
18 Haziran 2021 Cuma · Son Güncelleme : 20 Haziran 2022 Pazartesi

Instagram Reels İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Reels izlenme hilesini nasıl yapabilieceğinizi, ne gibi problemlerin karşınıza çıkabileceğini yazı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Ağustos 2020 yılında hayatımıza giren Instagram'ın yeni özelliği Reels, kullanıcılarına birbirinden eğlenceli videolar çekmesine olanak sağlamaktadır. Bu güncellemeyle birlikte gelen algoritma güncellemeleri Instagram keşfet kısmında kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Reels özelliğini, Tiktok kullanıcılarını tarafına çekmek için çıkaran Instagram ne yazık ki beklentinin altında kalmıştır. Son güncellemeler ile birlikte Instagram Reels videoları paylaşan kullanıcılar kısa sürede keşfete düşerek, etkileşim kazanmaktadır. Bu alanda rekabet oldukça artarken, kullanıcılar neredeyse her gün Reels videosu çekmektedir. Keşfet kısmında yer alan kullanıcılara baktığımızda beğeni ve izlenme sayılarının ne kadar yüksek olduğunu görebiliriz.

instagram reels izlenme hilesi

Instagram Güvenilir Reels Beğeni Hilesi

Inspofy olarak binlerce markaya, influencer'a ve hesabını büyütmeyi arzulayan kullanıcılara Instagram Reels Beğeni ve Reels İzlenme sağlamaktayız.
Göndermekte olduğumuz kullanıcılar tamamen organik %100 Türk hesaplardan oluşmaktadır. Kısa zamanda yüksek etkileşim kazanan müşterilerimiz, paylaşımları keşfette yer almaktadır. Instagram Reels Beğeni hilesi kullanmayan neredeyse kimse yoktur. Reels beğeni hilesi sayesinde 2021 yılında binlerce müşterimiz hedef kitlesini hızlı biçimde ulaşmayı başarmıştır. Kişisel kullanıcılar takipçilerine farklı içerikler sunarak markaların dikkatini çekmeyi sağlamıştır.
Instagram Reels beğeni hilesi yapmadan önce aşağıda bulunan yazıyı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gönderilen Instagram Reels beğenileri Türk hesaplar mı?

Gönderilen Instagram Reels beğenileri Türk hesaplar mı?

Instagram Reels beğeni satın aldığımda ne kadar zamanda hesabıma yüklenir?

Ödeme işlemini yaptığınızdan itibaren Instagram Reels Beğeni 0-20 dakika içerisinde hesabınıza yüklenir. Doğal olarak yüklenmesini, bu süreyi uzatmak istiyorsanız satın almadan önce Whatsapp teknik destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Reels beğeni satın almak için hesabımın açık olması gerekiyor mu?

Evet. Instagram Reels beğenileri satın alırken de izlenme, takipçi alırken de hesabınızın gizliliğini açmak zorundasınız aksi takdirde gönderin yapılamayacaktır. Hesabınızın gizliliğini açmanız beklenecektir.

Reels Video Çekerek Para Kazanabilir Miyim?

Markalarla iş birliği yaparak para kazanabilirsiniz. Marka talebine göre ürüne yönelik tanıtım amaçlı Reels video çekerek paylaşabilirsiniz. Marka iş birliği dışında yeni güncellemeye göre yüksek etkileşim alan hesaplar para kazanabilecektir.

Inspofy olarak Türk lokasyonlu kullanıcılar üzerinden Instagram Reels İzlenme hilesi yapılmaktadır. Herhangi bir şekilde bot kullanıcılar üzerinden izlenme gönderimi yapılmamaktadır. Siz de Inspofy üzerinden Instagram Reels İzlenme hilesi satın almak isterseniz buradan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek