18 Haziran 2021 Cuma

Instagram Reels İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Reels izlenme hilesini nasıl yapabilieceğinizi, ne gibi problemlerin karşınıza çıkabileceğini yazı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Instagram Reels izlenme hilesini nasıl yapabileceğinizi, ne gibi problemlerin karşınıza çıkabileceğini yazı okuyarak öğrenebilirsiniz.
Instagram Reels İzlenme hilesi birçok Instagram kullanıcısının nasıl yapıldığını merak ettiği bir hiledir. Instagram Reels'lerinizin izlenme sayınınızı arttırarak hem sizi takip edenleri hem de keşfetten Reels'lerinizi izleyen kullanıcıların sayılar üzerinde etkisi oldukça büyüktür. Bunların dışında Instagram Reels İzlenme hilesi profilinizin Instagram robotları gözünde kaliteli bir hesap olma yolunda ilerlediği izlenimi verecektir.

instagram reels izlenme hilesi

Instagram Reels İzlenme Hilesi hesabınıza zarar verir mi?
Instagram hileleri yükleme şekillerine göre hesabınızı spama sokabilir yani zarar verebilir. Genellikle ücretsiz olarak Reels izlenme veren web siteleri hesabınıza spamlı hesaplar göndererek profilinizin kalite puanını düşürmektedir. Instagram algoritması belirli aralıklar ile kullanıcıların profilini ziyaret eder. Bu ziyaretlerin sıklığını arttırmak istiyorsanız profilinizi aktif bir şekilde kullanıp ücretli hizmetlerden faydalanırsanız. Belirli bir zaman içerisinde hesabınızdaki etkileşimi fark edeceksiniz.

Adım Adım Instagram Reels İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?
1. Buradan Instagram Reels izlenme paketinizi seçin.
2. Gönderi bağlantısı kısmına Reels linkinizi yapıştırın.
3. Ödeme için bilgilerinizi girin.
4. Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada ödeme işleminizi yapın.
5. "Siparişiniz Onaylandı" bildirimini gördüğünüzde Reels videonuza izlenmeler yüklenmeye başlayacaktır.

Instagram Reels video izlenme arttırma işlemi yaparken cihazımdan ya da Instagram hesabımdan yapmam gereken bir ayar var mı?

Reels video izlenmesi satın almadan önce hesabınızın gizliliği açık olması gerekmektedir. Kapalı ise Ayarlar > Gizlilik bölümünden hesabınızı açık yapabilirsiniz. İşlemler tamamlandıktan sonra tekrar gizleyebilirsiniz. Hesabınızın gizliliği dışında yapmanız gereken hiçbir işlem yoktur. Kesinlikle hesabınızın şifresini istemiyoruz.

Inspofy olarak Türk lokasyonu kullanıcılar üzerinden Instagram Reels İzlenme hilesi yapılmaktadır. Herhangi bir şekilde bot kullanıcılar üzerinden izlenme gönderimi yapılmamaktadır. Siz de Inspofy üzerinden Instagram Reels İzlenme hilesi satın almak isterseniz buradan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek