03 Ocak 2021 Pazar

Instagram Reels İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Reels İzlenme satın al videoların daha fazla izlensin!

Instagram Reels İzlenme hilesi birçok Instagram kullanıcısının merak ettiği bir hiledir. Instagram Reels'lerinizin izlenme sayınınızı arttırarak hem sizi takip edenleri hem de keşfetten Reels'lerinizi izleyen kullanıcıların sayılar üzerinde etkisi oldukça büyüktür. Bunların dışında Instagram Reels İzlenme hilesi profilinizin Instagram robotları gözünde kaliteli bir hesap olma yolunda ilerlediği izlenimi verecektir.

instagram reels izlenme satın al

Instagram Reels İzlenme Hilesi hesabınıza zarar verir mi?
Instagram hileleri yükleme şekillerine göre hesabınızı spama sokabilir yani zarar verebilir. Birçok müşterimiz "hesabım spam olarak işaretlendi, işlem yapamıyorum" gibi birçok nedenler ile bize gelmektedir.
Bu spam hesabınızın bloke olmasının sebebi Inspofy dışında ucuz, uygun fiyatlı hizmet satan firmalardan alışveriş yaptığınız için olmaktadır. Bunun en sebebi satın aldığınız ucuz hizmet veren firmalar bot hesaplar üzerinden işlem yapmaktadır.

Instagram Reels video izlenme arttırma işlemi yaparken cihazımdan ya da Instagram hesabımdan yapmam gereken bir ayar var mı ?

Reels video izlenmesi satın almadan önce hesabınızın gizliliği açık olması gerekmektedir. Kapalı ise Ayarlar > Gizlilik bölümünden hesabınızı açık yapabilirsiniz. İşlemler tamamlandıktan sonra tekrar gizleyebilirsiniz. Hesabınızın gizliliği dışında yapmanız gereken hiçbir işlem yoktur. Kesinlikle hesabınızın şifresini istemiyoruz.

Inspofy olarak türk lokasyonu kullanıcılar üzerinden Instagram Reels İzlenme hilesi yapılmaktadır. Herhangi bir şekilde bot kullanıcılar üzerinden izlenme gönderimi yapılmamaktadır. Siz de Inspofy üzerinden Instagram Reels İzlenme hilesi satın almak isterseniz buradan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek