Paylaş
08 Haziran 2021 Salı · Son Güncelleme : 15 Haziran 2022 Çarşamba

Instagram Gönderiye Beğeni Alma 2022 Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraflara beğeni alarak daha fazla beğenme sayısına ulaşabilirsiniz. Gönderiye beğeni nasıl alınır sorusunun yanıtı..

Instagram'da hesabınız yeni ise hedef kitlenize erişmeniz oldukça zor bir durumdur. Milyonlarca kullanıcı Instagram hesaplarının takipçi sayısını yükseltmek için yüzlerce yöntem deniyor. Bunlardan bir tanesi de Instagram beğeni satın almaktır. Instagram beğenisi satın aldığınızda robotlar gönderinizin farkına varmasını sağlamaktadır. Instagram algoritması takipçi, beğeni, izlenme ve ziyaret sayılarına göre gönderileri öne çıkarmaktadır. Instagram fotoğraflarınıza beğeni satın aldığınızda hemen etkileşim kazanmayı beklemeniz biraz gülünç bir durumdur. Algoritma orantılı olarak beğeni sayısı yüksek hesapları takip eder ve belirli bir zaman içerisinde yükselişe geçirmektedir. Düzenli fotoğraf beğeni satın alarak robotları kandırabilirsiniz.

Instagram beğeni nasıl satın alınır?

Instagram beğenileri profilime zarar verir mi?
Gönderdiğimiz Instagram beğenileri %100 Türk organik kullanıcılardan oluştuğu için hesabınıza kötü bir işlem yapmamaktadır. Üstelik şifresiz işlemler ile hesabınızın %100 güvenliğini sağlamaktayız. Ücretli beğeni ve ücretsiz beğeni arasındaki fark ise spama yakalanmamasıdır. Ücretsiz beğenilerde firmalar sizden Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi talep etmektedir. Bu şirketler tarafından gönderilen hesaplar bot kullanıcılar olduğu için hesabınıza faydadan çok zararı vardır. Bu yüzden kesinlikle ücretsiz beğeni hilesi yapmamalısınız.

Geçmiş fotoğraflarıma beğeni satın almam yararlı olur mu?
Instagram beğeni almanızın etkileşimler karşısında yararlı oldukça yüksektir ancak eski fotoğraflarınıza aynı oranda beğeni almamalısınız örneğin yeni gönderinize 1000 adet beğeni satın alıyorsanız. Eski fotoğraflara indikçe bu sayıyı %20 - %30 oranında düşürmelisiniz. Instagram robotları 0-8 saatte bir profilinizi ziyaret eder ve bu rakamlara göre etkileşimlerinizi arttırır.

Instagram etkileşimlerimi attırmak için beğenisi satın almam yeteri midir?
Instagram etkileşimlerinizi arttırmak istiyorsanız paylaştığını gönderi türüne göre beğeni ya da izlenme satın almanız gerekiyor. Eğer sadece fotoğraf paylaşıyorsanız beğeni ve profil ziyareti satın almanız yeterlidir. Bunun dışında videolu bir içerik paylaştıysanız beğeninin yanında izlenmede satın almanız gerekiyor.

Instagram fotoğraf beğenisi satın alma adımları aşağıdadır.

1.Instagram beğeni satın alma sayfasına girin.
2.Size uygun beğeni paketlerinden birini seçin.
3.Gönderi bağlantınızı girin ve ödeme sayfasına ilerleyin.
4.Ödemenizi güvenli bir şekilde yaptıktan sonra beğenileriniz yüklenmeye başlayacaktır.
Toplu olarak beğeni satın almak isterseniz Teknik destek hattımızla ile iletişime geçip özel paketler oluşturabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek