Paylaş
19 Şubat 2022 Cumartesi · Son Güncelleme : 13 Haziran 2022 Pazartesi

Instagram beğeni satın almak güvenli mi?

Instagram son dönemin en popüler sosyal medya ağı haline geldi. Haliyle işletmeler, Instagram üzerinden marka ve ürün tanıtımı ile satışlarını artırmaktadır.

Değişen dünyayı yakalamak için işletmeler yarışır hale geldiler. Instagram keşfet algoritması tamamen farklı çalışmaktadır. Sizin en iyi görseli ya da videoyu çekmeniz çok fazla önemli değil ne kadar etkileşim alırsa o kadar değerleniyor.

Peki etkileşim nasıl alacağız?

Tabii ki sandalımızı biraz ittirerek yani instagram yapay zekalarının gönderinizi fark etmenizi sağlayacaksınız bu da Instagram beğenisi ya da izlenmesi satın alarak olacaktır. Gönderinizi paylaştınız ve beğeni alamadınız inspofy.com adresinden Instagram beğeni satın alın beğeniler gönderinize yüklensin ve Instagram algoritmaları sizi fark etsin. Böylelikle Instagram keşfet kısmında yer alın.

Instagram hesap dondurmak veya kapatmak

Instagram beğeni satın almak hesap etkileşimlerini kısa sürede yükseltmenin en kolay yoludur. Sadece paylaşım yapmak Instagram sayfanızı büyütmek için yeterli değildir. Rakiplerinizin gerisinde kalmamak için en faydalı yol beğeni satın almanız olacaktır. Instagram beğeni satın almanız sadece gönderi istatistiklerini artırmakla kalmayacak size yeni takipçiler kazandıracaktır. Butikler, şirketler özellikle Instagram üzerinden satış yapan her işletme satışlarını yükseltmek için bu yola başvurmaktadır. Böylelikle yeni takipçilerin yanında sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar markanızı tanıyacak, sizden sipariş oluşturacaktır. Sadece işletme hesabı için değil kişisel Instagram hesapları için de beğeni sayısı önemlidir. Çünkü kimse beğeni sayısı düşük bir profili takip etmek istemeyecektir.

Instagram üzerinden yalnızca işletme hesapları değil, kişisel hesaplar da gelir elde etmektedir. Beğeni sayılarınız, etkileşimler yükseldikçe bu durum diğer firmaların dikkatini çekerek sizinle ücret karşılığı iş birliği yapmak isteyecekler. Böylelikle Instagram üzerinden para kazanırsınız. Şu an milyon takipçisi bulunan sayfalar dahil çoğu sayfa beğeni ve diğer hizmetlerimizi satın alarak bu kadar büyüme sağlamışlardır.

Instagram Beğeni Hilesiyle inspofy.com Arasındaki Fark Nedir?

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen beğeni hileleri, sizin ınstagram sayfanızın şifresini ister ve bunun sonucunda hesabınız üzerinden tanımadığınız kişileri beğenir takip edersiniz. Bu tarz yapılan hileler zamanla hesabınızın algoritmalarını bozacak büyümek yerine tamamen kaybolup gitmenizi sağlar. Hileler ücretsiz olduğundan dolayı avantajlı gelse de uzun dönemde sayfanız için çok zararlıdır. Oysa inspofy olarak bizler siparişiniz sırasında sizlerden kesinlikle şifre istemiyoruz. “Organik Türk beğeniler” sayesinde hesabınızın etkileşimleri yükselir popüler bir sayfa haline gelirsiniz. Ufak bir ücret ödeyerek temiz, güvenli beğeni satın almış olursunuz.

Şifresiz güvenli beğeni satın alarak hesabınızı şimdi yükselişe geçirin. Instagram gönderilerinizi istediğiniz beğeni sayısına ulaştırmak için “Türk beğeni satın alın”.

Şifresiz Instagram Beğeni Hilesi

Instagram gönderilerinize beğeni almak istiyorsanız bunun en iyi yolu güvenilir sitelerden almanız olacaktır. Bedava Instagram beğeni hileleri hesap algoritmanızı bozarak gönderinizin keşfette yer almasına engel olmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlar yaşamamak için şifresiz Instagram beğeni almak hesabınıza yapacağınız sağlıklı adımlardan biri olacaktır. Üstelik gönderdiğimiz Türk beğeniler gönderinizin keşfet bölümünde yer almasına destek sağlayacaktır.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek