10 Ocak 2021 Pazar

Tiktok izlenme hilesi 2021 nasıl yapılır?

Tiktok izlenme hilesini nasıl yapacağınızı, neleri bilmeniz gerektiğini kısaca anlattık. Tiktok İzlenme satın almak için paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tiktok 2016 yılında çıkan Çin yapımı bir sosyal medya platformudur. Bu platformda 15 saniyelik videolar çekip bu videoları müziklerle birlikte eğlenceli hale getirmeye yarayan bir sosyal medya ağıdır.

Tiktok kullanıcıları son dönemde daha da fazla artmış ünlü fenomenlerin sayısı bir hayli artmıştır. Bu durum markaların dikkatini çekmiş reklam harcamalarının bir kısmını Tiktok'a aktarmıştır. Kullanıcılar markaların, ürünlerin reklamını yaparak gelir elde etmektedir.

Tiktok izlenme hilesi 2021 nasıl yapılır?

Tiktok izlenme hilesine gelecek olursak şu anda fenomen olmuş Tiktok kullanıcılarının hepsi bu tür hileler sayesinde bu kadar takipçi kazanıp etkileşim sağlamıştır.

Neden Tiktok izlenme hilesine ihtiyaç duyuyoruz?
Tiktok'a yeni katılan kullanıcıların videoları çok fazla izlenmiyor. Bunun en büyük sebebi Tiktok şirketi kullanıcıların devamlılığına ve arkadaş sayısını önemsiyor bu doğrultuda keşfedilen videoların arasına alıyor. Yani ne kadar çok izlenip ne kadar çok beğenilirseniz algoritma sizi öne çıkartmaktadır. Durum böyle olunca Tiktok izlenme hilesi ve Tiktok beğeni hilesi yaparak videonuzu ön plana çıkartarak etkileşimlerinizi arttırıyorsunuz. Bu sayede takipçileriniz artıyor.

Tiktok izlenme hilesi & Tiktok görüntülenme hilesi nasıl yapılır?
Tiktok izlenme satın al, videolarınız daha kısa sürede daha fazla kişiye erişsin. Tabii ki izlenme satın almanız için bir Tiktok videonuz olması gerekiyor. Videonuzu yükledikten sonra bağlantısını kopyalayın.
Kopyaladığınız bağlantıyı Tiktok İzlenme paketlerinden birini seçin ve "Hemen Satın Al" butonuna tıklayın. Açılan sayfada Hesap bilgileri başlığı altında Tiktok video linki kısmına kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. Sonrasında ödeme bilgilerinizi doldurduktan sonra "Ödeme Yap" butonundan güvenli ödeme sayfanıza yönlendireceksiniz. Buradan ödeme yaptıktan sonra videonuza izlenme yükleme işlemi gerçekleşecektir.

Ücretsiz Tiktok İzlenme hilesi var mı?
Ücretsiz Tiktok izlenme hilesi adı altına birçok sahtekar siteler bulunuyor. Ancak bu siteler hesabınızı çalarak başkalarına takip, beğeni, izlenme atmaktadırlar. Hesabınızı bu siteler yüzünden büyük risk altındadır. Bu tür sitelere güvenip hesap bilgilerinizi vermeyiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek