Paylaş
06 Mayıs 2021 Perşembe · Son Güncelleme : 15 Haziran 2022 Çarşamba

Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Spotify kullanıcı adında yeni bir farklılık yaratmak için ilginç kullanıcı ismi kullanabilirsiniz. Kullanıcı adını değiştirmek için yazı içeriğine göz atın.

İnternette Spotify kullanıcı adı değiştirme ile ilgili birçok bilgi kirliliği bulunmaktadır. Spotify kullanıcı adınızı değiştiremeyeceğinizi kendi web sitesinde açıklamıştır. Bunun dışındaki sizlerden şifrenizi talep eden web sitelerine güvenmeyin.

spotify kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Şimdi sizlere mevcut kullanıcı adınızı nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağız.
Masaüstü'den giriş yapacaklar bu adımı izleyebilir.
1.Spotify kullanıcı adınızı öğrenmek istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın ve giriş yapın. (Eğer önceden giriş yaptıysanız direkt olarak profil sayfası açılacaktır.)
2.Açılan sayfadan "Hesap genel görünümü" başlığı altında kullanıcı adı, e-posta, doğum tarihiniz, ve ülke görüntülenecektir.
3.Arkadaşınıza Spotify profil adresinizi göndermek isterseniz "https://open.spotify.com/user/buraya kullanıcı adınızı yazacaksınız" tırnak işaretlerinin içerisinde bulunan linki kullanıcı adınızı yazdıktan sonra girebilirsiniz.

Mobil Uygulamadan'den giriş yapacaklar için aşağıdaki yönergeleri takip edin.
1.Spotify uygulamasını açın.
2.Sağ alt köşedeki ev işaretine tıklayın.
3.Açılan sayfada sağ üstteki ayarlar ikonuna tıklayın.
4.Menüde 2.sırada yer alan "Hesap" butonuna tıklayın.
5.Burada kullanıcı adınız gözükecektir. (Kullanıcı adınızda karmakarışık harfler yazabilir bu harfler kullanıcı adınızın Spotify tarafından belirlenmiş olduğunun işaretidir.)
6.Arkadaşınıza Spotify profil adresinizi göndermek isterseniz "https://open.spotify.com/user/buraya kullanıcı adınızı yazacaksınız" tırnak işaretlerinin içerisinde bulunan linki kullanıcı adınızı yazdıktan sonra girebilirsiniz.

Kullanıcı adım karmakarışık harf ve sayılardan oluşuyor nasıl kendim kullanıcı adı belirlerim?
Facebook ile giriş yaparak kullanıcı adınızı alma imkanınız var bunun dışında kullanıcı adınızı değiştirememektesiniz.

Facebook ile kullanıcı adı almak için uygulamayı açın ve ayarlara tıklayın.
Açılan sayfanın en aşağısına gelerek Facebook ile bağlan butonuna tıklayın. Bu aşamaları tamamladıktan sonra Facebook ile Spotify hesabınız birbirine bağlanacaktır. İstediğiniz zaman aynı yerden Facebook bağlantısını koparabilirsiniz. Facebook kullanıcı adınız artık Spotify kullanıcı adınız ile aynı olacaktır. Eğer Facebook hesabınız bulunmuyor ise yeni bir tane hesap oluşturabilirsiniz.

spotify facebook ile kullanıcı adı almak

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi.


Whatsapp Canlı Destek