Paylaş
19 Mart 2022 Cumartesi · Son Güncelleme : 29 Haziran 2022 Çarşamba

Instagram Zamanlı Paylaşım Nasıl Yapılır?

Instagram gönderi etkileşimlerini artırma taktiği olarak zamanlı paylaşım özelliğini kullanabilirsiniz. Zamanlı Instagram paylaşımı nedir işte yanıtı..

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım ağlarından biri olan Instagram, kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Instagram’ın kısa süre önce kullanıcılarına sunduğu zamanlı paylaşım güncellemesiyle artık kullanıcılar belirli saat aralıklarla kolayca paylaşım yapabilecekler. “Instagram zamanlı paylaşım özelliği” gün içerisinde birden fazla paylaşım yapan kullanıcılar için oldukça kurtarıcı olmuş durumdadır. Zamanlı paylaşım özelliği önceden kurmuş olduğunuz zaman diliminde paylaşmasının yanı sıra sizi zamandan da tasarruf ettirecek önemli bir güncelleme olmuştur. Instagram zaman ayarlı paylaşım da zamanlama nasıl ayarlanır? Instagram zaman ayarlı paylaşım nasıl yapılır? Gibi soruları sizler için aşağıda yanıtladık..

Instagram zaman ayarlı paylaşım nasıl yapılır?

Instagram Zaman Ayarlı Paylaşım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Sayfanızda zamanlı paylaşım yapmadan önce dikkat etmeniz gereken belirli unsurlar bulunmaktadır. Instagram zamanlı paylaşım özelliği, yeni bir güncelleme olmasından dolayı birçok kullanıcı tam olarak nasıl kullanılması gerektiğini bilmemektedir.

Zaman ayarlı paylaşım yaparken istediğiniz gönderi miktarı kadar, seçeceğiniz zamanlamalarda paylaşım yapmanız mümkündür. Hesabınızda zamanını önceden ayarladığınız gönderiyi istediğiniz zaman silebilirsiniz.

Instagram Zaman Ayarlı Paylaşım Nasıl Yapılır?

Hesabınızda zaman ayarlı gönderi paylaşmak için, Instagram ana sayfanın sağ yukarısında bulunan + simgesine tıklayın. Simgeye tıkladığınızda karşınıza gönderi çıkacak. Gönderiye dokunun. Gönderiye dokunduğunuzda reels videosu gibi seçenekler olacak sağ tarafta “zamanlayıcı” yazısını seçin. Bu kısımdan gönderinizin zamanını kolayca ayarlayabilirsiniz. Zaman ayarlı paylaşımda, gönderinizin zamanı geldiğinde otomatik olarak yayınlanacaktır. Instagram zaman ayarlı paylaşımda tekrar zamanlama tarih ayarlaması yapmanıza gerek yoktur.

Zaman ayarlı olarak paylaştığınız gönderilerin beğeni ve izlenme sayıları düşük ise organik beğeni ve izlenme alabilirsiniz. Güvenilir Instagram beğeni satın almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.


Whatsapp Canlı Destek