Paylaş
07 Mayıs 2022 Cumartesi

Instagram Tiktok Videolarının Paylaşılmasını Yasaklıyor!

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım ağı olan Instagram’ı geri de bırakan Tiktok’ta rekabet devam ediyor.

Instagram uygulaması Tiktok’a rakip olarak geçtiğimiz dönemde Reels güncellemesini piyasaya sürmüştü.

Instagram'da Tiktok videosu paylaşmak yasak!

Beklenen ilginin altında kalan Instagram Reels özelliğine yeni eklemeler yapılacak. Öncelikle kullanıcıların Tiktok videolarını, Reels olarak paylaşılmasından son derece rahatsız olan Instagram yeni cezalar planlamaktadır. Anlaşılan o ki kullanıcılar Tiktok’ta yayınladıkları içerikleri Instagram’da doğrudan yayınlayamayacaklar. Tiktok videoları paylaşan kullanıcılara Instagram paylaşım etkileşimleri düşürüleceği bildirilmiştir.

Instagram kullanıcılardan, Reels videolarının öne çıkmasını ve özgün olmasını istiyor. Yine Instagram CIO’su Adam Mosseri’nin yaptığı açıklamaya göre, özgün içerikte kaliteli videolar keşfette yer alacaktır. Farklı platformlardan alınan hazır içerikli Reels videolarının keşfette bulunma olasılığını düşüreceğiz şeklinde açıklaması mevcuttur. 

Kaliteli, özgün içerik üreterek Instagram dünyasında yer bulmak için hazır Tiktok videolarını paylaşmaktan kaçınmalısınız. Instagram hesabınızda düzenli, belli aralıklarla paylaşım yapmaya devam etmelisiniz. Zamanla paylaşımlarınız hakettiği değeri görerek keşfette yer alacaktır. Gönderilerinizin daha hızlı keşfette yer alması için izlenme alabilirsiniz. Reels izlenme hizmetlerimiz organik Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Hemen https://www.inspofy.com/instagram-reels-izlenme-satin-al göz atabilirsiniz.


Whatsapp Canlı Destek