Paylaş
29 Kasım 2020 Pazar · Son Güncelleme : 11 Haziran 2022 Cumartesi

Instagram Takipçi Hilesi 2022

Instagram hesabınıza takipçi hilesi uygularken bazı kriterlere dikkat etmek gerekiyor. Güvenilir Instagram takipçi hilesi ayrıntılarına aşağıda erişebilirsiniz.

Instagram takipçi hilelerini iki şekilde yapabilirsiniz.
1. Ücretsiz Instagram Takipçi Hilesi
2. Ücretli Instagram Takipçi Hilesi (satın alarak)

1. Ücretsiz olarak hesabınıza takipçi atmak istiyorsanız bunun için bazı siteler bulunmaktadır. Bu tür sitelere "insta takipçi hilesi" vb. gibi cümleleri Google'a yazarak ulaşabilirsiniz. Ancak bu tür siteler takipçi gönderimi için sizden şifrenizi de istemektedir. Bunun sebebi sizin hesabınıza girip sonradan başkalarını takip edip beğeni yapacaktır. Bunun gibi işlemlerin olmasını istemiyorsanız ücretli olarak takipçi satın almanızı tavsiye ederiz.
Eğer hâlâ ücretsiz olarak takipçi hilesi yapmak istiyorsanız nasıl bir yol izlendiğini size kısaca anlatalım.
Genellikle ücretsiz instagram takipçi sitelerinde kullanıcı adınızı ve şifrenizi verdikten sonra uygulama üzerinden girişe izin verirsiniz. Bu izin sitenizin hesabınızı istediği zaman kullanmasını sağlamaktadır. Bu işlemleri yaptıktan sonra site size 1 saatte 20 adet takipçi hakkı tanır. Yani her bir saate girip 20 adet takipçi gönderebilirsiniz. Gönderilen takipçiler bot resimsiz takipçilerdir. Hesabınızı Instagram tarafından kötü bir profil olarak işaretletecektir. Bu şekilde ücretsiz takipçi hilesi yapabilirsiniz.

2. Ücretli takipçi hileleri satın alarak kısa sürede sağlanan organik türk takipçilerdir. Bu takipçiler hesabınızdaki gönderileri keşfete düşürür, etkileşiminizi yükseltir, önerilen instagram hesaplarında çıkmanızı sağlar. Ücretsiz takipçin hilesinin aksine 1.000, 2000, 5000, adet gibi reklamlarda takipçi hilesi yapabilirsiniz. Ücretli takipçi paketlerine buradan göz atabilirsiniz.

Instagram takipçi hilesi nasıl yapılır?

Ücretsiz takipçi hilesi hesabımı riske sokar mı?

Evet. Ücretsiz takipçi hilesi yaptığınızda hesabınızı sitelere teslim etmiş olursunuz. Bu siteler sizin hesabınıza durmadan girip çıkıp işlem yaptığı için hesabınızı spama sokar ve hesabınızı kapatma riski taşır.

Ücretli, Satın aldığım takipçi hilesi hesabımı riske sokar mı?

Satın aldığınız takipçiler organik hesaplar olduğu için hiçbir şekilde hesabınıza zararlı işlem yapmamaktadır. Belirli bir para karşılığında satın aldığınız için sizden hesabınızın şifresini istememektedirler.

Satın aldığım takipçiler sonradan düşer mi?

Ücretli takipçiler genellikle düşmemektedir. Düşüşlerde para verdiğiniz için şirket tekrar ücretsiz olarak telafi yapmaktadır.

Satın aldığım takipçiler türk mü?

Ücretli olarak satın aldığınız takipçiler %90 civarında türk ve organik hesaplardır. Aktif olarak sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Ancak ücretsiz olarak yaptığınız takipçi hilelerinin hesapları bot resimsiz instagram hesaplarıdır.

Hesabım gizliyken takipçi hilesi yapabilir miyim?

Maalesef hesabınızın gizliliğinizin açık olması gerekmektedir.


Whatsapp Canlı Destek