Paylaş
24 Mayıs 2021 Pazartesi · Son Güncelleme : 16 Haziran 2022 Perşembe

Instagram Takipçi Artırma 2022 Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınıza takipçi artırma güvenilir şekilde nasıl yapılır sorusunun yanıtını yazı içeriğinde bulabilirsiniz.

Instagram hesabınızın takipçileri çok düşük ise kitlelere erişim oldukça zor bir durumdur. Popüler sosyal medya ağı Instagram hesapları, insanların gece gündüz emek vermesine rağmen istediğiniz sonuçları size vermez.

instagram takipçi arttırma nasıl yapılır 2021

Birçok Instagram kullanıcısı henüz daha yolun başındayken çeşitli yöntemler ile hesabının takipçisini yükseltmeye çalışır. Instagram algoritması tamamen yüksek kitlelere erişen hesapları üzerinde çalışır. Robotlar Instagram takipçi sayınıza göre sizi günlük ziyaretlerde bulunmaktadır. Örnek verecek olursak 10.000 takipçili bir Instagram hesabına robotlar 4 saat ile 8 saat arasında profil ziyareti yapmaktadır. Ancak 1.000 ve daha az takipçili bir hesaba 3 gün ile 7 gün arasında ziyaret etmektedir. Bu ziyaretler yapay zeka ile bilgisayar üzerinden yapıldığı için takipçi hileleri ile yapay zeka kandırılmaktadır. Milyarlarca kullanıcı etkileşim ve takipçi sayılarını artırmak üzere dünya genelinde bu yöntemlere başvurmaktadır.
Takipçi sayılarınızı arttırmak için en etkili yöntemlerden biri ücretli Instagram takipçisi satın almaktır. Yukarıda anlattığımız gibi ne kadar çok takipçiniz olursa o kadar kitleye ulaşırsınız.
Inspofy üzerinden güvenli bir şekilde takipçi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Paylaşımlarının Etkileşimi Nasıl Artar?

Satın aldığınız takipçiler Instagram tarafından gönderilen robotların hesabınızı fark etmesini sağlayacak. Ancak robotlar profilinize girdiğinde içeriklerinizin kalitesini ve güncelliğini de kontrol eder. Takipçi satın aldıktan sonra sık sık paylaşım yapıp bu gönderilere beğeni ve izlenme satın almalısınız. Düzenli paylaşım yaptığınızda etkileşimleriniz kısa sürede artacaktır.

Takipçi kazanmanın püf noktaları!

1. Instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanın ve işletmeniz ile ilgili alanları hastag ve keşfetten bulun. Algoritmanızı işletme ya da bireysel hesabınıza göre şekillendirin.
2. Görselleriniz kopya olmasın. Google ya da diğer arama motorları, sosyal medya mecralarından içerik kopyalamayın Instagram yapay zekası yükleme yaparken kopya içerik olup olmadığını kontrol eder.
3. Instagram'ın yeni özelliği olan Reels içerikleri üretin. Reels'ler son dönemde kullanıcıların sık sık kullandığı bir özellik.
4. Paylaşımlarınızda konum bilgisi belirtin. Konum bilgisi ile Instagram Yerler kısmında lokasyon bilgisinden gönderiniz sergilenir.
5. Hastag kullanın maksimum 5 hastag minimum ise 3 kullanın.

Not: Instagram hesabınız gizli ise robotlar sizi asla keşfetde veya önerilenlerde çıkarmamaktadır. Hesap gizliliğiniz kesinlikle açık olmalıdır. Kontrol etmek için aşağıdaki adımları izleyin.
1. Uygulamayı açın.
2. Sağdan profil fotoğrafınıza tıklayın.
3. Sağ üstten menüye tıklayın.
4. Açılan menüden sırasıyla "Ayarlar > Gizlilik > Gizli Hesap" kısmı aktif ise burayı kapatın.
Artık hesabınız herkese açık durumda olacaktır.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek