Paylaş
06 Ocak 2021 Çarşamba · Son Güncelleme : 12 Haziran 2022 Pazar

Instagram Reels Beğeni Hilesi 2022 Nasıl Yapılır?

Instagram Reels videolarının keşfette yer alabilmesi için beğeni sayısına ihtiyacı vardır. Reel beğeni hilesi yaparak kolayca keşfete düşebilirsiniz.

Ağustos 2020 yılında hayatımıza giren Instagram'ın yeni özelliği Reels kullanıcılarına birbirinden eğlenceli videolar çekmesine olanak sağlayan özelliğini yayınlamıştı. Bu özellikle birlikte gelen algoritma güncellemeleri Instagram'da keşfet bölümünde önemli bir yeri olan Instagram Reels'ler insanlar tarafından büyük bir ilgi gördü.

Instagram Reels özelliğini Tiktok'cuları tarafına çekmek için çıkarttı. Son güncellemeler ile birlikte Instagram Reels videoları çeken kullanıcıları kısa zamanda keşfete düşürüyor ve etkileşim sağlıyor. Bu alanda rekabet oldukça kızışmış durumdan kullanıcılar neredeyse her gün Reels videosu çekiyor. Ancak en fazla beğeni ve izlenme alan kullanıcılar keşfete düşebiliyor.

Instagram reels beğeni hilesi 2021 nasıl yapılır?
Inspofy olarak binlerce markaya, influencer'a ve takipçilerini yükseltmek isteyen kullanıcılara Instagram Reels Beğeni ve Instagram Reels İzlenme sağlamaktayız.
Göndermekte olduğumu kullanıcılar tamamen organik %100 Türk kullanıcılardan oluştuğu için kısa zamanda müşterilerimizin profilleri keşfete düşmekte ve etkileşim almaktalar. Instagram Reels Beğeni hilesi kullanmayan neredeyse kimse yoktur. Reels beğeni hilesi sayesinde 2020 yılında binlerce müşterimiz hedef kitlelerine hızlı bir şekilde ulaşmış ve kitlesine içerikler sunarak markaların dikkatini çekmiştir.
Instagram Reels Beğeni hilesi hakkında akılınıza takılan soruları yanıtlayalım.

Gönderilen Instagram Reels beğenileri Türk hesaplar mı?
Sizlere gönderilen Instagram Reels beğenileri tamamen Türk hesaplardan oluşan organik kullanıcılardır. Bu kullanıcılar aktif olarak Instagram kullanmaktadır. Bu sayede kısa zamanda hesabınız keşfete düşmektedir.

Instagram Reels beğeni satın aldığımda ne kadar zamanda hesabıma yüklenir?
Ödeme işlemini yaptığınızdan itibaren Instagram Reels Beğeni 0-20 dakika içerisinde hesabınıza yüklenir. Doğal olarak yüklenmesini bu süreyi uzatmak istiyorsanız satın almadan önce Whatsapp teknik destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Reels beğeni satın almak için hesabımın açık olması gerekiyor mu?
Evet. Instagram Reels beğenileri satın alırken de izlenme, takipçi alırken de hesabınızın gizliliğini açmak zorundasınız aksi takdirde gönderin yapılamayacaktır. Hesabınızın gizliliğini açmanız beklenecektir.

En çok sorulan soruları sizin için yanıtlamaya çalıştık. Daha fazla bilgi almak için Whatsapp Teknik Destek hattımıza yazabilirsiniz.

Yakın zamanda da Instagram Reels üzerinden para kazanma dedikoduları da çıkmıştı. Gelecekte bizi ne gibi özellikler karşılıyor göreceğiz.

Saygılarımızla,

Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek