24 Kasım 2020 Salı

Instagram organik takipçi satın almak?

Instagram organik takipçilerin ne olduğunu nasıl satın almanız gerektiğini sizler için anlatmaya çalıştık

Instagram takipçilerinizi arttırmak için yapılan bu yöntem birçok insanın yaptığı hataları da birlikte getirmektedir. Instagram takipçisi satın almak oldukça komplike bir hale gelmiştir. Çoğu müşterileri Instagram takipçi satın alınca takipçiler beğeni yapacak benim profilimi hep takip edecek sanırlar. Ancak ne yazık ki bu böyle ilerlememektedir.

Birçok şirketin sahte hesaplardan oluşan datası vardır. Bu data üzerinden size takipçi gönderilmektedir. Haliyle bot hesaplar olduğu için zamanla takipçiler düşmektedir. (Instagram tarafından silinmektedir.) Instagram bot hesapların zararlarından biri de hesabınızın puanını düşürmesidir. Instagram gözünde her profilin bir puanı vardır. Eğer Instagram botlarını kandırmaya yönelik işlemler yaparsanız. Robotlar bunu fark eder ve hesabınızı spam olarak işaretler. Yani hesabınızda işlem kısıtlaması yapmaktadır.

Instagram organik takipçi satın almak faydalı mı?
Instagram organik takipçinin fark ise kullanıcılar türk insanlar tarafından oluşturulmaktadır. İnsanlar çekiliş üzerinden hesabınızı yavaş yavaş takip etmeye başlar. Bu takipler tamamen organik olduğu için hesabınız Instagram robotlarının gözünde yükselişte olan bir hesap olarak gözlemlenir ve sizi keşfete, önerilenlere, aramada üst sıralara çıkarmaktadır.
Inspofy üzerinden organik türk takipçi satın almak isterseniz Instagram takipçi paketlerimize göz atın.


Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek