24 Kasım 2020 Salı

Instagram organik beğeni satın almak?

Instagram organik beğeni nedir? Nasıl satın alınır? Organik beğeniler gerçek hesaplar mı?

Instagram gönderileriniz için beğeni satın almak keşfete düşmesinde çok önemli bir etkendir. Instagram robotları beğenilerinizin artışını takip ederek sizi keşfete düşürür. Instagram sosyal paylaşım platformunda Reels ve normal gönderilerinize beğeni satın alabilirsiniz. Instagram Reels videoları son güncellemeden sonra keşfette büyük bir alan kaplamaktadır. Bu yüzden Instagram Reels videoları son zamanlarda çok popüler hale geldir.
Instagram beğenileri bir zamanlar gizlemek istese de bu fikrinden vazgeçmiş gibi gözükmektedir. Bazı ülkelerde ve cihazlarda beğeni sayılarını kaldırmasına büyük tepkiler gösteren kullanıcıların uyarılarını dikkate almış durumda.
Instagram organik beğeniler tıpkı organik takipçiler gibi gerçek türk kullanıcılar tarafından gönderilen beğenilerdir. Bu hesaplar türk kullanıcıların günlük kullandığı instagram hesaplarıdır. Bu sayede Instagram robotları profilinizi incelemeye geldiğinde sizi beğenen kullanıcılarında gerçek kişiler olduğunu algılar ve sizi rakiplerinizden daha üst konumda gösterir. Instagram'da önerilenlerde ya da keşfete düşme olanağı sağlamaktadır.

Instagram organik beğeni satın almak?

Instagram beğenilerini birçok fenomenler satın almaktadır. Şu anda Instagram üzerinden para kazanan fenomenler bu konuma gelmelerini tamamen Instagram takipçi ve Instagram beğenilerine borçludur. Eğer sizde fenomen olmak Instagram'ı bir gelir kapısı olarak kullanmak isterseniz. Inpofy üzerinden profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Instagram beğeni satın almak için buraya tıklayın. ya da Instagram Reels beğenisi satın alın.


Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek