Paylaş
16 Haziran 2021 Çarşamba · Son Güncelleme : 16 Haziran 2022 Perşembe

Instagram Mavi Tik Alma Hilesi Nasıl Yapılır? - Onaylanmış Hesap

Instagram hesabınıza mavi tik hilesi yaparak havalı bir profil görünümü sergileyebilirsiniz. Mavi tik hilesi nasıl yapılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

İşletme ve kişisel hesaplarınız için mavi tik şartlarına uygun olup olmadığınızı ve nasıl alabileceğinizi yazımızın devamında yanıt bulabilirsiniz. Mavi tik nedir? Instagram mavi tik nasıl alınır? Sorularının yanıtlarını sizler için aşağıda yanıtladık..

Instagram mavi tik nasıl alınır?

Mavi Tik Nedir?

Doğrulanmış hesap ikonu yani “mavi tik” tanınmış kişilerin veya kuruluşların doğruluğunu belirtmeye yarayan bir rozettir. Mavi tik Instagram aramalarda, profilde, yorumlarda yanında gözüken mavi onay işaretidir. Mavi tikin avantajlarından bazıları ise yorumlarda, aramalarda en üst sırada yer almanızdır.

Mavi Tik Nasıl Alınır?

 • Yüksek takipçili bir Instagram hesabınız olmalıdır.
 • Profil ziyaret sayınız yüksek olmalıdır.
 • Paylaşımlarınız herhangi bir arama motorundan ya da başka Instagram hesabından alıntı olmamalıdır.
 • İçerikleriniz son derece kaliteli olmalıdır. (Görüntü kalitesi)
 • Yukarıda bulunan kriterlerin hiç birine sahip değilseniz üzülmeyin. Instagram mavi tiki milyonlarca kullanıcı hile yaparak sahip olmaktadır. Inspofy üzerinden takipçi, beğeni, izlenme ve profil ziyareti satın alarak etkileşimlerinizi arttırıp mavi tik kolayca sahip olabilirsiniz.

  Ancak uzun ve sabırlı süreçten geçmektedir. 30 günlük hesap erişimlerinizi yavaş yavaş yükseltip sonrasında mavi tik başvurusu yaptığınızda kolay bir şekilde mavi tik onayını almış olacaksınız.

  Instagram Hesabımı Yükselttim Nasıl Başvuru Yapabilirim?

  1. Instagram uygulamasını açın ve "Ayarlar" menüsüne tıklayın.
  2. Açılan sayfada aşağıda "Doğrulama Talebi" butonuna dokunun.
  3. Burada hesabınız ile ilgili bilgileri girdikten sonra sizden kimlik fotoğrafınızı isteyecektir. Bunu net bir şekilde çekip yükledikten sonra "Gönder" butonuna tıklayın. Tebrikler artık başvurunuz alınacaktır. Yaklaşık 3-15 gün içerisinde Instagram tarafından cevap gelecektir. Instagram mavi tik hilesi yapmak için aşağıda bulunan hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

  Instagram mavi tik hilesi yapmak için aşağıdaki hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.
  Instagram Takipçi Satın Al
  Instagram Beğeni Satın Al
  Instagram İzlenme Satın Al
  Instagram Profil Ziyareti Satın Al
  Instagram Yorum Satın Al

  Saygılarımızla,
  Inspofy Ekibi.


  Whatsapp Canlı Destek