Paylaş
12 Temmuz 2020 Pazar · Son Güncelleme : 09 Haziran 2022 Perşembe

Instagram hesabımı nasıl büyütürüm?

Instagram hesabının etkileşimlerini artırmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Beğeni, takipçi ve yorum almak hesabınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar.

Bunlardan bazılarını sizin için listeleyeceğim.

1.Instagram Takipçi Satın Alın
Instagram takipçi satın almak hesabınızın kısa sürede etkileşim almasına yol açacaktır. Birçok yeni işletme instagram hesapları için takipçi satın alıp hesaplarını etkileşime hızlı sokmaktadır. Peki bu instagram takipçi satın alarak hesabınız riske giriyor mu? Instagram takipçi sayınızı bir anda yükseltmeniz instagram robotları tarafından fark ediliyor. 

Bu yüzden her instagram takipçi satış sitelerine güvenmeyin özelliklede çok çok uygun fiyatlı takipçi satan siteler genellikle Hızlı bot hesap gönderim yapıyorlar bu takipçilerin hesaplarınıza hiçbir faydası olmadığı gibi aksine zararı olmakta instagram şirketinin hesapların etkileşimi için bir puan algoritması bulunmaktadır. Bu algoritma hesabınızdaki hareketleri inceleyip bu hareketlerinize göre puanları vermektedir. Instagram satın aldığınız bot takipçileri fark ediyor çünkü bot takipçiler çok çok hızlı yükleniyor. Instagram bu hareketliliğin oldukça farkında bu yüzden güvenilir sitelerden satın alın. Instagram takipçi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2.Intagram Beğenisi Satın Alın
Instagram beğenileri tıpkı takipçilerde olduğu gibi çok önemlidir. Takipçi sayınız 3.000 diyelim ancak beğenileriniz 50 - 400 arası bu insanlara hiç inandırıcı gelmediği gibi instagram robotlarınada inandırıcı gelmiyor. Bu şekilde hesabınızı devam ettirerek gün gün etkileşim puanınız düşmektedir.
Instagram beğenileri keşfete çıkmak için en büyük etkendir. Birçok insan sadece takipçi sayısını yükseltip beğeni sayılarını önemsememektedir. Ancak takipçi sayını düşük olduğu halde beğeni sayınız yüksek ise keşfete çıkarsınız. Keşfete çıkmanız size daha çok takipçi ve beğeni getirecektir.
Instagram beğeni satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3.Instagram İzlenme Satın Alın
Yukarıda anlattığımız Instagram takipçi ve beğenilerin önemini az çok anlamışsınızdır. İzlenme ise paylaştığınız videoların görüntülenme sayısıdır. Bu sayılar paylaştığınız fotoğrafta beğeni nasıl keşfete çıkma da etkili ise videolarda da izlenme çok etkilidir.
Instagram izlenme satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarı verdiğim yöntemler instagram hesabınızda en çok etkili işlemlerdir bundan sonra verdiğim yöntemler hesap yönetiminizle ilgilidir.

4.Fotoğraflarınızı doğru açıyla çekip,doğru filtreler uyguluyalın.
5.Dikkat çekici erişilebilir Profil Biografisi yazın.
6.Günde en az 1 en fazla 10 hikaye paylaşın.
7.Instagram hesabınızı ticari olarak kullanıyorsanız bağlantılı Whatsapp linkini oluşturun.
8.Paylaşım zamanı (Bu çok detaylı bir konu olduğu için buradaki yazımı okuyabilirsiniz)
9.Geri takip yapın.
10.Instagram uygulamasında bol bol vakit geçirin.

Bu maddeler eksiksiz olarak kendi hesabınıza göre uyarladığınız taktirde olumlu sonuçları göreceksiniz.
Bol Kazançlar


Whatsapp Canlı Destek