Paylaş
10 Temmuz 2021 Cumartesi · Son Güncelleme : 15 Haziran 2022 Çarşamba

Instagram görüntülenme hilesi nasıl yapılır?

Instagram videolarınız için görüntülenme alarak daha fazla izlenme sayısına ulaşabilirsiniz. İzlenme hilesi nasıl yapılır soru yanıtı yazımızda bulabilirsiniz..

Instagram hesabınızda paylaştığınız video, ig-tv ve Reels'leriniz umduğunuz kadar izlenmeyip keşfete düşmüyor olabilir. Bunun sorunu sadece sizden kaynaklanmamaktadır. Instagram algoritması izlenmelerin sayısı ne kadar yüksek olursa o kadar daha fazla kişiye göstermektedir.
Instagram video içeriklerinizin görüntülenme sayısının yüksek olması, içeriklerinizin etkileşimini arttırıp organik kullanıcılara göstermesi sağlamaktadır. Bu sebeple, içeriklerinizin izlenme ve görüntülenme sayısını yükselterek hesabınızın etkileşimlerini arttırabilirsiniz.

instagram izlenme& görüntülenme hilesi nasıl yapılır?

Instagram izlenmenin yararları nelerdir?
- Instagram'da izlenmelerinizin, yüksek olmasını istiyorsanız hesabınızın görünürlüğünü arttırmanız gerekiyor. Hesap görünürlüğü izlenmenin dışında takipçi, beğeni, profil ziyareti, yorum vb. diğer kullanıcılar tarafından etkileşimde bulunan özelliklerden de gelmektedir.
- Instagram görüntülenmelerinizin artışı durumunda Instagram robotlarının gözünde pozitif bir sonuç sağlayacak ve yükselişe geçeceksiniz.
- İçerikleriniz izlenme sayıları diğer insanların kafasındaki algıyı tetikleyecek sayılar yükseldikçe olumlu profil oluşacaktır.

Instagram izlenme hilesini yaptığımda beğenilerimde yükseliş olur mu?
Instagram izlenme hilesi Türkiye üzerinden oluşturulmuş hesaplar ile gönderinize izlenme sağlamaktadır. Bu izlenmeler sayesinde birçok organik kullanıcının keşfet ekranına düşersiniz bu sayede takipçi, beğeni, profil ziyareti ve yorum kazanabilirsiniz.

Instagram görüntülenme hilesi satın aldıktan sonra gönderime yansıması ne kadar sürmektedir.
Instagram görüntülenme hilesi aldıktan sonra sistemlerimiz otomatik olarak işleme alır ve göndermeye başlar bu süreç ortalama 20 dakika sürmektedir. Dilerseniz izlenmeleri gün içerisine yayarak organik, doğal artış görünümü verebilirsiniz.

Instagram Reels izlenme satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Instagram video paylaşımlarınız için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek