Paylaş
29 Kasım 2020 Pazar · Son Güncelleme : 11 Haziran 2022 Cumartesi

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır? 2022

Instagram gönderilerinize dilediğiniz miktarda beğeni hilesi uygulayabilirsiniz. Türk beğeni hilesi ile gönderiniz keşfette yer alarak takipçi kazanabilirsiniz.

Gönderilerinizin beğeni sayılarını arttırmak istiyorsanız instagram beğeni hilesi yaparken dikkat edilmesi gereken hesabınızın şifresini hiçbir siteye vermemenizdir. Bununla birlikte bize sık sık sorulan soruları aşağıda yanıtlama çalıştık.

Beğeni hilesi ücretsiz mi?

Instagram beğeni hileleri yapan siteler ücretsizdir ancak hesabınızın şifresini verdiğiniz için bu siteler hesabınızı çalıp başka insanlara beğeni atmaktadır. Bu yüzden ücretli olarak satın almanızı tavsiye ediyoruz. Buradan Instagram beğeni paketlerine göz atabilirsiniz.

Hesabım hile yüzünden kapanır mı?

Beğeni hilesini ücretli olarak yapıyorsanız hesabınız herhangi bir risk altında değildir. Bu yüzden hesabınız kapanmaz.

Beğeniler ne kadar zamanda gelir?

Ücretli Instagram beğenileri maksimum 20 dakika içinde yüklenmektedir. Tabii bu hızı kendinizde ayarlayabilmektesiniz. Satın alırken gönderim hızını seçmeniz yeterlidir.

Hile yaparken hesabımın açık mı olması lazım?

Kesinlikle hile yaparken öncelikle hesabınızı açmalısınız. Aksi taktirde beğeni hilesi olmayacaktır. Çünkü beğeni yapan instagram hesaplarının gönderinizi görmesi gerekiyor.

Satın aldığım beğeniler gönderimi keşfete düşürür mü?

Beğenilerin kalitesi ve Instagram algoritmasının profiliniz hakkında izlenimini yani size verdiği puana göre ilgili kişilerin keşfetinde çıkabilirsiniz.

Hile sitelerine kart bilgilerini vermem güvenli mi?

Kredi kartı ya da havale ile satın alabiliyorsunuz. Kopya siteler çok güvensiz olmaktadır. Yani birbirine tıpatıp benzeyen sitelerden alışveriş yapmamalısınız bu tür siteler kart bilginizi çalabilir. Güvenli beğeni hilesi yapmak için inspofy.com üzerinden satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme kuruluşu ile çalışılmaktadır.

instagram beğeni hilesi 2020


Whatsapp Canlı Destek