25 Ocak 2021 Pazartesi

Instagram Aylık Türk Beğeni Satın Al

Instagram'da sık sık fotoğraf paylaşan biriyseniz Instagram aylık beğeni paketlerimiz tam size göre.

Instagram aylık beğeni paketleri olarak satılan hizmetler uygun fiyatlı beğeni paketleridir. Bu paketi diğer firmalardan satın aldığınızda kullanım süresi 30 gündür ve sadece tek bir kullanıcı adı için beğeni atabilirsiniz. Inspofy olarak kullanım süresini kaldırdık. İstediğiniz hesaptan istediğiniz zaman Instagram beğeni gönderebilirsiniz. Instagram aylık beğeni paketleri topluca sipariş verildiği için tekli fotoğraf beğenisinden daha uygun fiyata gelmektedir. Inspofy üzerinden sınırsız süreli aylık beğeni paketlerimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram aylık beğeni paketi satın aldığımda eski fotoğraflarıma gönderebilir miyim?
Tabii ki eski fotoğraflarınıza beğeni gönderimi yapabilirsiniz. Inspofy size 12 adet fotoğraf için kullanım hakkı tanımlamıştır. Bu hakkı istediğin profilin fotoğrafı için kullanabilirsiniz.

Instagram aylık beğeni paketlerindeki beğeniler %100 Türk mü?
Kesinlikle Instagram beğenilerimiz Türk ve Organik kullanıcılardan oluşmaktadır. Inspofy ailesi olarak yabancı ya da bot hesaplardan beğeni gönderimi yapmamaktayız.

Aylık beğeni paketi satın alarak hesabımı daha popüler hale getirebilir miyim?
Instagram algoritması ne kadar beğeni ve görüntülenme alırsanız sizi keşfette bir o kadar daha görüntüleyecektir. Bu sayede Instagram keşfette paylaşımlarınızı gösterme şansınız artacaktır. Zaman içerisinde profilinizdeki yükselişi siz de göreceksiniz.

Satın aldığım Aylık otomatik beğeni paketini beğenmedim iade edebilir miyim?
Inspofy olarak en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Ancak kişisel sorunlarınızdan bile olsa kalan kullanımlarınızın iadesini alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek