17 Nisan 2021 Cumartesi

Instagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır? Güvenlik Kodu Gelmiyor?

Instagram takipçi ya da beğeni satın alırken hesabınızı güvende tutun.

Instagram hesabımızın etkileşimlerini arttırmak, daha fazla takipçi kitlesine ulaşmak için denediğiniz birçok yöntem var. Bunların birçoğu ücretsiz olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak ücretsiz olarak takipçi beğeni, izlenme gönderimi yapan web siteleri ya da uygulamalar bizlerden kullanıcı adı ve şifre istemektedirler. Şifremizi bu tür yerlere verdiğimizde hesabımıza bilgisayar programları aracılığı ile girip işlemler yapmaktadırlar. Bu işlemler kötü amaçlı olarak Instagram şirketi tarafından algılanmaktadır. Bunun olmasını istemeyiz çünkü spam olarak algılanan hesapların kolay kolay keşfete düşmesi çok zordur. Kısacası hesabınıza ücretsiz işlemler yaptırarak spama sokmuş oluyorsunuz.

Inspofy olarak Instagram olsun diğer sosyal medya uygulamaları olsun kesinlikle müşterilerimizden şifre istememekteyiz. Gönderilen işlemleri %100 organik hesaplardan oluşan kullanıcılar olduğu için hesabınızı spama sokmamış oluyorsunuz.

Instagram hesabımın şifresini unuttum ancak sms gelmiyor?
Bunun birçok çözüm yolu olabilir. Sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayın.
1. Hesabınıza kayıtlı telefon numarasını kontrol edin.
2. Internet bağlantınız mobilde ise WİFİ ya alın veya tam tersinizi yapın. (Eğer mobil ağda iseniz ve WİFİ bağlantısı bulamıyorsanız telefonunuzun uçak moduna alın ve sonra geri uçak modundan çıkartın.)
3. Instagram uygulamasını tamamen kapatın. İphone kullanıyorsanız açık olan Instagram uygulamalamasından çıkın.
4.Android telefon kullanıyorsanız Ayarlar > Uygulamalar > Instagram'ı tıklayarak çerezlerinizi silebilirsiniz.
Yukarıdaki yöntemleri denediğinizde hâlâ sms gelmiyorsa büyük ihtimalle Instagram'dan kaynaklı bir sorun var demektir. Daha sonra tekrar denemenizi tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,
Inspofy Ekibi


Whatsapp Canlı Destek